Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Kesinlikle. Ayni yukselisi yasayip ayni sekilde çöktüler. Ikisi de bireyselligin çöküşünü gosteriyor. Ama tek fark Charlie arkadasi olmasini cok istiyor ama bir turlu diger insanlar uyumlu olamiyor ama Martin var olmak icin tek cozumun bireyin kendini her yonden en güçlü kilmasi gerektigini dusunuyordu. Ama ikisi de ayni sonuca ulasti. Ikisi de insanin icinde hem iyi hem kotuyu barindirabilecegini kabullenemedi. Saf iyiligi gormek istediler ama bu mumkun degil. O yuzden yalnizlastilar 😔
Ne kadar güzel açıklamışsın. Kalemine sağlık ❤️

Sen oku ben sonra okurum :KK70: :KK70:

Eleadora Eleadora okumuş beğenmişti bende sipariş verdim dağıtıma çıkmış😍

Bu sene okudum onu. Küçücük kitap bende süründü. Sevmediğim karakterler, sevmediğim tür. Aylak aylak dolaşan bir muhteşem beyefendinin bir zaman içerisinde yaptığı düşündüğü şeyler. İçeriğini anlarsanız bana da anlatırsınız ben hiç bir şey anlamadım çünki 😂
Erteledim kitabı :KK70: :KK70:
Pazartesi Güzellik Bir Yaradır’a başlayacağımı hatırladım. Haftasonu da yarım olan kitapları bitireyim diyorum :KK70: :KK70:

Erteledim kitabı :KK70: :KK70:
Pazartesi Güzellik Bir Yaradır’a başlayacağımı hatırladım. Haftasonu da yarım olan kitapları bitireyim diyorum :KK70: :KK70:
Ben fantastik edebiyatı daha çok sevdiğim için böyle kitaplar sıkıcı geliyor )) yani zevkler uymayı bilir benim sevmediğimi çok beğeniyor ola bilirsiniz ) yanlış yönlendirmek istemem )

X