Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

En uygunu BKM oluyor genelde. Kitapyurdu eskisi gibi çeşitlilik sağlamıyor bana göre. aldığım siteler;
-BKM
-amazon
-Babil
-İdefix
-Kitapyurdu

hangisi uygunsa ordan alıyorum :KK70:
Paketlemeleri nasıl canım kargoda deforme oluyor mu? Kitapyurdu ve idefix dışındakilerden hiç alışveriş yapmadım da fiyatları uygun denk geliyorum bazen ama hasarlı gelmesinden korkuyorum😐 Hepsi burada beni çok yordu da bu konuda.

En son kargom "Kitap koala" dan geldi. Gayet sağlam bir şekilde, en ufak hasar dahi olmadan ulaştı. Yaptığınız alışverişlerle hayvanlara mama ve tedavi katkısında bulunmuş oluyorsunuz arkadaşlar belki bilmeyen vardır söyleyeyim 🤗 ayrıca hediye sürpriz kitap da gönderdiler

Paketlemeleri nasıl canım kargoda deforme oluyor mu? Kitapyurdu ve idefix dışındakilerden hiç alışveriş yapmadım da fiyatları uygun denk geliyorum bazen ama hasarlı gelmesinden korkuyorum😐 Hepsi burada beni çok yordu da bu konuda.
Bkm bu konuda çok iyi önce patpata sarıyorlar kitapları sonra paketleme, deforme olmuyor.

En son kargom "Kitap koala" dan geldi. Gayet sağlam bir şekilde, en ufak hasar dahi olmadan ulaştı. Yaptığınız alışverişlerle hayvanlara mama ve tedavi katkısında bulunmuş oluyorsunuz arkadaşlar belki bilmeyen vardır söyleyeyim 🤗 ayrıca hediye sürpriz kitap da gönderdiler
aa çok iyiymiş bir bakayım bende teşekkürler 🌹

Babilden hiç almadım ama diğerlerinde sıkıntı yaşamadım hiç.

Ayy harikaymış ilk oraya bakacağım teşekkürler🥰
Bkm bu konuda çok iyi önce patpata sarıyorlar kitapları sonra paketleme, deforme olmuyor.
Babilden hiç almadım ama diğerlerinde sıkıntı yaşamadım hiç.
Teşekkür ederim Bkm hep aklımda o zaman ilk alışverişimi yapayım en kısa zamanda😉

BKM patpat poşete sarıyor. Hiç hasarlı gelmedi bana. Belki 10dan fazla sipariş vermişimdir. Bence BKM denemelisin. Ama kargo şirketini PTT seçme. Bir de BKM uygulama üzerinden sipariş verirsen 30tl üzerine kargo ücreti almıyor
Amazon'un paketlemesi de çok iyi

Ayy harikaymış ilk oraya bakacağım teşekkürler🥰

Teşekkür ederim Bkm hep aklımda o zaman ilk alışverişimi yapayım en kısa zamanda😉
Rica ederim 🌷 instagramdan tedavisi yapılan hayvan dostlarımızı paylaşıyorlar benim çok hoşuma gidiyor ufacık katkım varsa ne mutlu bana

Evet onu da biliyorum ama hiç sipariş vermedim 🤷‍♀️

Evet onu da biliyorum ama hiç sipariş vermedim 🤷‍♀️
Aslında ben birçok siteden aynı kitapları sepete ekliyor hangisi daha uyguna gelirse alışveriş yapıyordum 🤷🏼‍♀️ son yaptığım alışverişte hem güzel indirimler hem de hediye kitap vardı

Aslında ben birçok siteden aynı kitapları sepete ekliyor hangisi daha uyguna gelirse alışveriş yapıyordum 🤷🏼‍♀️ son yaptığım alışverişte hem güzel indirimler hem de hediye kitap vardı
Ben de aynısını yapıyorum. Ama kitapyurdunun kütüphane uygulamasını da kullanıyorum. Aldığım kitaplar otomatik düştüğü için elle girmek zorunda kalmıyorum. Her ay alınca ona göre de indirimleri oluyor. Yarın doğum günüm diye de bir ücretsiz kitap seçim hakkı verdiler 😍

Ben de aynısını yapıyorum. Ama kitapyurdunun kütüphane uygulamasını da kullanıyorum. Aldığım kitaplar otomatik düştüğü için elle girmek zorunda kalmıyorum. Her ay alınca ona göre de indirimleri oluyor. Yarın doğum günüm diye de bir ücretsiz kitap seçim hakkı verdiler 😍
Evet kitapyurdu senelerin hizmeti ne de olsa 😍 sıkı takip etmek lazım farklı zamanlarda çok güzel indirimler oluyor. Ben kitap koaladan alışveriş yaptığım zaman ciddi indirim vardı birçok kitap tükenmişti
Doğum günün şimdiden kutlu olsun canım 😍❤️

AAAAA o kadardır yokmusun. Oysa ki biz neler neler konuştuk :KK70:
Evet ya birazını okumaya çalıştım ama on sayfa falan duruyor hala :KK70:
Doğum günün kutlu olsun 😃
Yıllardır alışveirş yapıyorum bana kalem bile vermediler Üstüne artık kargo bedava olmuyor. Kitapyurduna ben şu sıralar kırgınım :KK70:

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı yaşlara💜

X