Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Yazdıklarınıza katılıyorum. Okuma demek veya soğutacak şekilde konuşmak heves kırıcı olabilir ve ilerisi için olumsuz sonuç doğurabilir. Ben insanın okuyarak olgunlaşması gerektiğine inanırım. Okuduğu türler yazarlarda zamanla olgunlaşacak ve geçmişe baktığında okuduklarını gördüğünde belki utanacak ama iyiki okumuşum diyecek yine de. Her biri birşeyler katacak. Birdaha okumam ben bunu veya serilerini getirin bana daha yok muuu diyecek😄 ben Kahraman Tazeoğlu ve Talha Bora Öge okuduğum zamanlardan utanırım ama severim o çiğliğimi. O zamanların Keirasının yanağından bir makas alıveririm🤭🤭
Talha Bora Öge Ankara'dan şahsen tanıdığım gıcık bir tiptir. Bir kez "o kadar şanslısınız ki ben kendi sesimin radyodan nasıl yansıdığını hiç ogrenemeyecegim" demişti uyuz sanki ona hayranmisiz gibi booggg

Harikasın ya🥰 D dgdln de hedefini bitirip eksiye düşmüş 😍
Aramızda hedefini daha erken tamamlayan başkaları da varmış ama onlar hedeflerini arttırarak yenilemisler ben mütevazı bi insan olduğum için hedefimi arttırıp yenilemedim bunun yerine herkesin gurupta ne kadar mikemmel bir okuyucu olduğunu tabloya bakınca görmesini istedim 😁

Aramızda hedefini daha erken tamamlayan başkaları da varmış ama onlar hedeflerini arttırarak yenilemisler ben mütevazı bi insan olduğum için hedefimi arttırıp yenilemedim bunun yerine herkesin gurupta ne kadar mikemmel bir okuyucu olduğunu tabloya bakınca görmesini istedim 😁
Kafam yarıldı:KK70::KK70:

Mütevazılık seviyeniz yine nirvanada dgdln hanım 🤪
Karşı atak yap, tabloda en çok okuyanım diye 🤫

X