Ferypmu ‘ da çatlak tedavisi olup sonuç alan var mı

Aryasahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2020
8
2
29
Merhabalar, ergenlikten kalan çatlaklarım var çok kilo alıp verdiğim için.. 28 yaşındayım iki seans striort bir seans prp bir seans plazma pen yaptırdım ancak etkili sonuç alamadım. Ferypmu instagram hesabında çatlak tedavi videoları ve fotoğrafları gördüm baya etkili duruyor ancak o kadar işlemden sonra yine hüsrana uğramak istemiyorum. Artık psikolojim bozuldu… Bu merkeze gidip sonuç alan var mı?

Merhaba bende aynı soruyu soracaktım, uzun dönemde pigmentasyon yapıyor mu? Özgür özer yaptıranlar var mı.Ben de striort denedim neslim güngende asla işe yaramıyor tavsiye etmiyorum

Özgür özerin paylaşımları çok güvenli gelmediği için düşünmedim açıkcası ama yaptıran memnun kalan varsa yazarsa çok iyi olur

Ben çok araştırdım ama kurtulanı duymadım doktorum sadece lazer yaptır kesinlikle başka işlem deneme paran boşa gider demişti striort öyle oldu ama belki cilt rengi bir şey kamufle eder.Ferypmu da güvenilir gelmiyor çünkü ben de doktorum enjekte ettiği şeyin tedavi ettiğini söyleyen içerikler paylaşmış bu söz konusu olamaz yalnızca kapatabilir çatlaklar kremle yağ ile geçemez çünkü derinin dermisinde olur.Yüzeysel işlemler yalnızca epidermise ulaşır.Striort da yalnızca dışardan işlem.Lazer için de fayda yüzde 40-50 daha iyi görünüm sağlıyor.Eğer kırmızıysa daha yüksek oranda iyileşme olabilir.Ferypmu da yine danıştığım doktorlar pigmentasyon yapabilir demişti.Ve kendi sözleri paylaşımları da gerçekçi değil mantığa aykırı.Lazer bile kaç cm derinliğe inerken ve birden fazla işlemi kombinlerken doktor dahi olmayan birinin tedavi edebilmesi yalnızca boyuyo üstelik tamamiyle dürüst değil.Ama belki dövme gibi hafifler görünüm.Biliyorum insan ümit etmek istiyor inanmak istiyor ama gerçekçi olalım öyle olsa ünlü kliniklere de gittim doktorlar neden uygulamasın 🤷🏽‍♀️

Eklentiler

• 85110AB6-DED2-41F8-BA02-089961766659.png
    85110AB6-DED2-41F8-BA02-089961766659.png
    148,7 KB · Görüntüleme: 562
  • BF5A6DB3-DDF8-438C-9960-1A08F548EC80.png
    BF5A6DB3-DDF8-438C-9960-1A08F548EC80.png
    369,9 KB · Görüntüleme: 586
Yine de belki dövme daha iyi gelir diye düşünüyorum en azından deri rengi yükseliği yada derinliği çok değilse göze batmaz.Ama bu merkezlere güvenim yok.Kadın hakkında olumlu yada olumsuz yorum da göremiyorum buna da şüpheleniyorum

Bu arada ben çatlaklarıma lazer de yaptırdım ergenlik çatlaklarımdı ve fakültemde uyguladılar 6-7 seans düzenli gittim ama işe yaramadı.Daha kuvvetli cihaz lazer kombine yöntemler gerekiyor bu da oldukça maliyetli ve sonuç oranı tatmin edici olmayabilir ya kabul edicez ya da kamufle edicez

Kamufle etmek bana da mantıklı geliyordu onu da çok araştırdım ama düzgün yer nasıl bulabiliriz ki volkan serik özgür özer sanemcanguzellik azize eren’ in instagram profillerine baktım bunun için ama yaptırıp memnun kalan birinden akıl almak daha mantıklı geliyor şikayetvarda bazı fotoğraflar gördüm sonuç böyle olcaksa aman aman o yüzden düzgün bir yere emin olarak gitmek istiyorum artık bıktım
DDBD5809-6599-4C13-9ADD-200B0A853125.png

Eklentiler

• FD1AAE61-4456-45AF-AF23-9732BDE6D5F6.png
    FD1AAE61-4456-45AF-AF23-9732BDE6D5F6.png
    245,5 KB · Görüntüleme: 321
Evet ben de memnun kalan duymadım.Bence yaptıracaksak kesinlikle memnun kalan varda yaptıralım benim striorta çok param gitti.İnsanları kandırmaktan kul hakkına girmekten kimse çekinmiyor ümitleniyoruz

Evet bence de ama bütçeniz uygunsa öncelikle lazer ve kombine tedaviler prp gibi, doktor kliniğinde tavsiyesiyle daha sonra kamufle yöntemi denemeliyiz.Ferypmu da oldukça maliyetli kaç bölgeye yaptıracaksınız bilmiyorum ama biraz daha üzerine koyup lazer yaptırmak daha mantıklı geliyor.Üstelik iyi bir yorum bile görmemişken.Diğer türlü hem hayal kırıklığı hem paranın boşa gitmesi hemde vücudumuzu olduğundan kötü sağlıksız bir duruma sokabiliriz

simadumlupinar adlı instagram hesabını farkettim bugün micropuntura yöntemi ve kamuflaj tekniğini kullanıyolarmış bizden başka konuya etkileşim veren de yok keşke memnun kalıp yorum yapabilecek biri çıksa yazdan sonra tedaviye başlamak istiyorum lazer dediğiniz fraksiyonel lazer mi

Bu kadın için linkedinde anestezi tek sorumlusu yazıyor.Yani iki yıllık bir eğitim almış anestezi teknisyeni anladığım kadarıyla güzellik merkezi açmış.Bir de instagram sayfası etkileşimi çok düşük şikayetvarda da aratamıyoruz

Evet bence de ama bütçeniz uygunsa öncelikle lazer ve kombine tedaviler prp gibi, doktor kliniğinde tavsiyesiyle daha sonra kamufle yöntemi denemeliyiz.Ferypmu da oldukça maliyetli kaç bölgeye yaptıracaksınız bilmiyorum ama biraz daha üzerine koyup lazer yaptırmak daha mantıklı geliyor.Üstelik iyi bir yorum bile görmemişken.Diğer türlü hem hayal kırıklığı hem paranın boşa gitmesi hemde vücudumuzu olduğundan kötü sağlıksız bir duruma sokabiliriz
Merhaba, bu lazer dediğiniz hangi yöntem oluyor? Kombine tedavi nasıl oluyor ve neresi yapıyor daha önce duymamıştım. Ben iki seans striort yaptırdım sonuç aldım ama hala çatlaklar duruyor yüzde 30 anca iyileşme olmuştur.

Merhaba, bu lazer dediğiniz hangi yöntem oluyor? Kombine tedavi nasıl oluyor ve neresi yapıyor daha önce duymamıştım. Ben iki seans striort yaptırdım sonuç aldım ama hala çatlaklar duruyor yüzde 30 anca iyileşme olmuştur.
Merhaba fraksiyonel Er-YAG lazer + PRP dışında bir yöntem yaptırma dedi doktorum bana.Striort işlemi belki ışık farkından dolayı size fark oluşmuş gibi gelebilir ama kesinlikle bilimsel olarak da düşündüğümüzde işe yarayamaz.Artık oluşmuş çatlaklara dışardan sürülen krem yağ bir sonuç vermez.Yaptıkları işlem de derinin sadece epidermisinde kalıyor çatlak oluşan doku dermiste yer alıyo.Kendimize acı çektirmekten ve para israfından başka bir şey değil.Eğer bütçeniz varsa bu yukarda bahsettiğim yöntem dışında denemeyin.Son çare olarak kapattırabilirsiniz dövmeyle ama o da pigmentasyon yapabilir bunu göz önünde bulundurun bir de yüksek veya alçak çatlaklara herhangi bir şey yapamaz kamufle etmek bile.Lazer yüzeyi düzgünleştiriyor aynı zamanda normal deri yüzeyine yaklaştırıyor ama oldukça pahalı ancak tek etkili yöntem

Merhaba fraksiyonel Er-YAG lazer + PRP dışında bir yöntem yaptırma dedi doktorum bana.Striort işlemi belki ışık farkından dolayı size fark oluşmuş gibi gelebilir ama kesinlikle bilimsel olarak da düşündüğümüzde işe yarayamaz.Artık oluşmuş çatlaklara dışardan sürülen krem yağ bir sonuç vermez.Yaptıkları işlem de derinin sadece epidermisinde kalıyor çatlak oluşan doku dermiste yer alıyo.Kendimize acı çektirmekten ve para israfından başka bir şey değil.Eğer bütçeniz varsa bu yukarda bahsettiğim yöntem dışında denemeyin.Son çare olarak kapattırabilirsiniz dövmeyle ama o da pigmentasyon yapabilir bunu göz önünde bulundurun bir de yüksek veya alçak çatlaklara herhangi bir şey yapamaz kamufle etmek bile.Lazer yüzeyi düzgünleştiriyor aynı zamanda normal deri yüzeyine yaklaştırıyor ama oldukça pahalı ancak tek etkili yöntem
Bir de yumuşak deriyse boşuna deneme dedi, koltuk altı bacak içi gibi ince deri olan yerlerde neredeyse hiç işe yaramıyor dedi

Merhaba kızlar ben de çözüm arıyorum fakat hala bir çözüm bulamadım neslim güngende striot yaptırmıştım fakat memnun kalmadım ben artık medikal dövme düşünüyorum bu konuda bir fikriniz var mı?

Slm kizlar ben de 2 doğum yaptım.ilk doğumdan baya çatladım.Steroit denedim hiç fayda saglamadi.Simdi altin iğne yaptırıyorum 21 gün aralıklarla 7 seans olacakmis.Ilk seansta faydası oldu gibi.resim çekmiştim.Simdi 2.seansi yaptirdim.Sonucu yazarim.Daha kızarıklık.Ben de bu sorun için baya ürün kullandim.Artik bu yöntem de olmazsa hicbirsry yaptirmicam😅

Slm kizlar ben de 2 doğum yaptım.ilk doğumdan baya çatladım.Steroit denedim hiç fayda saglamadi.Simdi altin iğne yaptırıyorum 21 gün aralıklarla 7 seans olacakmis.Ilk seansta faydası oldu gibi.resim çekmiştim.Simdi 2.seansi yaptirdim.Sonucu yazarim.Daha kızarıklık.Ben de bu sorun için baya ürün kullandim.Artik bu yöntem de olmazsa hicbirsry yaptirmicam😅
merhaba durumu nedir şuan çatlakların

simadumlupinar adlı instagram hesabını farkettim bugün micropuntura yöntemi ve kamuflaj tekniğini kullanıyolarmış bizden başka konuya etkileşim veren de yok keşke memnun kalıp yorum yapabilecek biri çıksa yazdan sonra tedaviye başlamak istiyorum lazer dediğiniz fraksiyonel lazer mi
Merhaba konu güncel değil ancak yine de şansımı denemek istedim. Sayfasına baktığımda sonuçlar çok güzel ancak işte yine de referans alabileceğim hasta arayışındayım. Eğer gittiyseniz size sorularım olacak?

X