fiat yeni pandamizi satiyoruz

aselsinem

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
15
1
33
Bir cekilste kazandik sifirindan ucuza verecez bosuna fazla odemeyin kizlar sadece garaja kadar goturdu esim 18 km de sifir yani

Son düzenleme:
Canım hayırlısı olsun, aracını satmadan önce mutlaka bir ustaya göster. Eksiği gediği ne varsa çıksın ortaya, İstanbul Anadolu yakasında çok iyi bir usta var .....adresinden ulaşabilirsin. Yazık insanlar araç alırken satarken çok kandırılıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak ne düşünüyorsun canım bir de otomatik vites mı
otomatik vites degil ama kullaniminin rahat oldugunu soyluyorlar fiyat olarak 36000tl. Bizim aracimiz var o yuzden hic kullanmadik sadece esim teslim alip garaja birakti.galeriye fiyat sordum 2014 un fiyati 47000 tl arac almayi dusunuyorsaniz sifirdan hic farki yok. Bosuna fazla para odemeyin

Canım hayırlısı olsun, aracını satmadan önce mutlaka bir ustaya göster. Eksiği gediği ne varsa çıksın ortaya, İstanbul Anadolu yakasında çok iyi bir usta var .....adresinden ulaşabilirsin. Yazık insanlar araç alırken satarken çok kandırılıyorlar.
Tesekkur ederim ama neden gostereyim anlamadim araci bir cekiliste kazandim sifir yani.bizim aracimiz var onun icin satiyoruz Ayrica artik istanbulda degilim :)

otomatik vites degil ama kullaniminin rahat oldugunu soyluyorlar fiyat olarak 36000tl. Bizim aracimiz var o yuzden hic kullanmadik sadece esim teslim alip garaja birakti.galeriye fiyat sordum 2014 un fiyati 47000 tl arac almayi dusunuyorsaniz sifirdan hic farki yok. Bosuna fazla para odemeyin

Canım benim bu fiyat beni asar ki cok cok uyguna da veriyorsun umarım iyi bir talibi çıkar

X