Fikir verin lütfen !..

bir insan nasıl birden fazla kişiye aşık olabilir?:1ninca:

ben bunu anlamıyorumCADIARZU

hele hele de diğeri sevgilisinin kardeşi olunca da denecek pek iyi laf yok size karşı
:mymeka:

Demekki sevgilisine asik degildir... anlamadin hala sanirim olayi. en sonda sevgilimden de ayrilacam dedi ya, yoksa ona haksizlik olur diye. bunu niye yazdi saniyorsun???? Dedigine göre bana hoslanmisti ondan onunla cikmaya basladiginda. Asik oldugunu sanmis...

mış mış lar üzerine hayat kurarsan böyle çıkmaz ilişkilere giriyorsunuzdelikafadulden

böyle çetrefilli ilişkileri anlayamıyorum ben zaten -tatlicadiarzu-

yalan rüzgarı, aşk ı memnu son olarak unutulmaz tadında bi hayat:nazar:

dilara1, gulo47, muhallebi, yazı stilleriniz ne kadar benziyo, hepinizde cümle sonlarına ... üç nokta koyuyorsunuz, hepinizde ??? bi kaç soru işareti kullanıyorsunuz, ruh üçüzü falansınız sanırımkaydirigubbakcemile3

dilara1, gulo47, muhallebi, yazı stilleriniz ne kadar benziyo, hepinizde cümle sonlarına ... üç nokta koyuyorsunuz, hepinizde ??? bi kaç soru işareti kullanıyorsunuz, ruh üçüzü falansınız sanırımkaydirigubbakcemile3

valla istedigini düsün ücümüzde ayri kisileriz. yazma stilimiz ayni olabilir... ne var bunda????????????????????
dikkat ettiyseniz de en cok giren benim. cünkü benim isyerimde de nete girisim var. digerlerinin yok.

valla naparsan yap ister abisiyle ister kardeşiyle ol sonu olmaz bu aşkların sen mutsuz olucan sonunda aşk sevgi gerçekten bu devirde bu kadar nasıl ucuz olur pes bize.O ailenin içinde kaldıkça mutsuz olacaksın vicdanın rahat bırakmayacak ama sen vicdansıszan eğer unutmaki onlar kardeş senden evlenseniz bile alacaklarını alınca bi kıymetin kalmayacak en kıymetli aileleri olacak ve sen dış kapı edileceksin bunun için kahin olmaya gerek yok cesaretin varsa dene gör tespitim şaşmaz o kadar eminim

ayyy ne romantiiikkk opuyorumnanaktan
kıskandım ayol ben neden böle bi aşk üçgeni içinde olamadım bunca sene tüü bana mafoldumben

Selam arkadaslar... bu kizi bende taniyorum arkadasim olur kendisi.. Yani isi gercekten cok zor. ASk bu akada konar ...da.Hayirlisi olur hakkinda kafani kullan bence... elinden kacirma agbisini zengin bunlar...:teselli: zaten kardeside okadar yakisikli degil.kötükedihüso
sırnaşık şey
zenginmi onlar :sinifsinif:
e kardeşide yakışıklı değilmiş fazla,abisi daha mı yakışıklı acaba konu sahibinin arkadaşı?
sen tanıyorsun sanırım,fazla yakışıklı değil demişsin buyrunnnnnnnnn
konu sahibi,son kararın görüşmemek mi,arıyorlardır muhakkak? mirmirmirmir

Canim bence sen gec aynanin karsisine once ben ne yapiyorum diye bir sor kendine?

Olucak is mi bu ya, sevgilim dedigin, opustugun, kokladigin, elini tuttugun insanin kardesinden bahsediyorsun?

Ne derece etik? Ne derece yakisik bir durum sence?

Kardesin var mi bilmiyorum ama biri gelip seninle 5 aylik bir iliskisi varken kardesine asik oldugunu soylese tepkin ne olurdu?

X