fikirleriniz suan ki durumum için çok önemli

HuzurluMemure

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
203
101
Yorumlarınız çok önemli nasıl hareket edeceğimi kestiremedim.Mrb arkadaslar bugün erkek arkadasımla bir problem yasadım ciddi bir ilişkim var seneye nasipse düğün.
Kilolu biriyim aşmaya calışıyorum son zamnlarda erkek tarafı için çok problm olmaya başladı bugünde erkek ark la tartısırken konu içinde annesinin şişman gelin istemediğini vb muhabbetlerini anlattı. Ben bu yorumlara bir hayli bozuldum zaten kilo verme sürecindeyim annesinin konuştukları lakayitceydi yakışık almadı. Sorun su ki ben içimdeki heyecanı kaybettim tlf acıp konuşmk dahi istemiyorum e tartşma tatsızlıkta istemiyorum erkek ark görmekte istemşyorum şuAn. Bu süreci nasıl atlatabilirim nasıl davranmalıyım çok kızgın ve kırgınım

Cok sinir bozucu cidden. Benimde kilo problemim var, hassasim. Bu insanlar ne dusuncesiz oluyor, kv. resmen kendisinden soğutuyor. Zayıfla hırs yap ama be yapacağına sevginin büyüklüğü karar verir ancak. Müstakbel esın senin şimdiden bunun için uzuyorsa hoş olmaz..

Coooook coook ayip heleki annesinin bu görüşünü size söylemesi cok cahilce kvne karsi nasil ii davranabilirsnki artk insan sogur begenmiyorlarsa kendileri bilir ben olsam tekrar düşünürdüm hakknda hayirlisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yorumlarınız çok önemli nasıl hareket edeceğimi kestiremedim.Mrb arkadaslar bugün erkek arkadasımla bir problem yasadım ciddi bir ilişkim var seneye nasipse düğün.
Kilolu biriyim aşmaya calışıyorum son zamnlarda erkek tarafı için çok problm olmaya başladı bugünde erkek ark la tartısırken konu içinde annesinin şişman gelin istemediğini vb muhabbetlerini anlattı. Ben bu yorumlara bir hayli bozuldum zaten kilo verme sürecindeyim annesinin konuştukları lakayitceydi yakışık almadı. Sorun su ki ben içimdeki heyecanı kaybettim tlf acıp konuşmk dahi istemiyorum e tartşma tatsızlıkta istemiyorum erkek ark görmekte istemşyorum şuAn. Bu süreci nasıl atlatabilirim nasıl davranmalıyım çok kızgın ve kırgınım

Yapılan çok yanlış bir şey. Evet kilo hoş bir şey değil ki siz de bunu farkındasınızki kilo verme sürecindeymişsiniz. Annesi çok büyük bir ayıp etmiş bende olsam çok sinirlenirdim ama bu beni daha fazla gaza getirirdim. Kayınvalide hanım 90-60-90 birisi galiba. Bence sen sakin ol ve erkek arkadaşına yapılan şeyin çok ayıp bir şey olduğunu anlat kırgınlığını ve kızgınlığını belli etme yarası var gocunuyo olmasın. Hatta sen bu konuda bana destek olmak yerine şu yaptığın şeye bak diyip onu yerin dibine sokabilirsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annesiylemi evleniyorsun önemli olan oğlunun düşüncesi...bizim de hayalimizde ne kaynanalar var ama sesimizi cıkartıyor muyuz...Sıkma canını...ama sana da tavsiyem sevgilin eğer annesinin cok etkisinde kalıyorsa çok üzülürsün..ve eğer annesine bu fırsatı verirse bir de..Rabbim hakkında hayırlısını versin...

Annesi saçmalamaya saçmalamış da, erkek arkadaşınız neden oturup sana bunları anlatmış ki.. Belli ki kırılacaksın, belli ki, üzüleceksin.. Düşüncesizlik etmiş.

Erkek arkadasm destek oluyor kendi ailesş de kilolu kızına da söylüyor. Sewgilimn anlatmasına da cok şasırdım. Asırı üzerime düşğyor olmasını çok istedi 6 ay ikna etmeye çalıştı ilişkimz çok güzeldi bu akşama kadar sanki büyüsü kaçtı ya da ben çok üzüldüm diye böyle hissediyorum. Bende ters cevap verdim bana yakışmayacak şekilde. Gidip cıtı pıtı birini bulup ewlendirseymiş o zamn seni ne bekletmiş o zamn seni sen ne geldin peşime görmedin mi beni böyle , annen mi ewlencek benle , bulsun sana zayıf birini dedim bir anda. Ewe geldiğimden beri arıyor kırıldıpımı söyledim açmadım bidaha. Bir süre görüşmek istemediğimi söylicem fevri davranmak istemiyorum hersey o kadar güzeldi ki

Erkek arkadasm destek oluyor kendi ailesş de kilolu kızına da söylüyor. Sewgilimn anlatmasına da cok şasırdım. Asırı üzerime düşğyor olmasını çok istedi 6 ay ikna etmeye çalıştı ilişkimz çok güzeldi bu akşama kadar sanki büyüsü kaçtı ya da ben çok üzüldüm diye böyle hissediyorum. Bende ters cevap verdim bana yakışmayacak şekilde. Gidip cıtı pıtı birini bulup ewlendirseymiş o zamn seni ne bekletmiş o zamn seni sen ne geldin peşime görmedin mi beni böyle , annen mi ewlencek benle , bulsun sana zayıf birini dedim bir anda. Ewe geldiğimden beri arıyor kırıldıpımı söyledim açmadım bidaha. Bir süre görüşmek istemediğimi söylicem fevri davranmak istemiyorum hersey o kadar güzeldi ki

Yok cnm eğer anlattıgın gibiyse ayrılmayı düşünme. bellki iyi niyetle söylemiş o zaman senin sağlıgın açısından..ama erkek arkadaşına tavır koy..kırıldıgını belli et..

Yok cnm eğer anlattıgın gibiyse ayrılmayı düşünme. bellki iyi niyetle söylemiş o zaman senin sağlıgın açısından..ama erkek arkadaşına tavır koy..kırıldıgını belli et..

Tabi hem sağlık acısından hem de istiyor zayıflamamı daha hoş rahat giyinmemi ama bilmiyorum söze kadar olmam gereken kiloyu bile belirlemiş annesi. Anlayamıyorum insanlar niye böyle

ben böyle bir sevgiliye güle güle derim.:KK58:
yaptığı hiç hoş birşey değil.:KK20:
annesi seni begenmiyorsa kendiside buna dahil o zaman vaktinizi almayaydı.giderlerdi kendi kafalarına göre bir kız bulurlardı.
nasıl çalışıyor böyle insanların kafası.
bende kiloluyum birazcık ama sırf bu sözler yüzünden zayıflamıyorum.inat ettim artık.:KK1:
beni kabullenen böyle kabullensin.
beni seven iç güzelliğimi sevsin dış güzelliğimi değil.
güzellik gelip gecici birşey zaman geçtikce o muhteşem güzelliğinden bile eser kalmıyor ama sırf kilolusun diye insanın kalbı kırıldıysa onarılması pek zordur ve böyleleri benim gözümde bir çırpıda yok oluyorlar.gözümde zerre değerleri kalmıyor.
bana uzak allaha yakın olsunlar.tabi uzaktan konuşmak çok kolay.siz şuan nasıl bir durumdasınız bilemem.kafanızıda karıştırmak istemem sadece ben nacizane yorumumu yaptım.:KK17:

Yav annesi senin kilonu napicak??? Sonucta bunun icin sende gayret gosteriyorsun ayrica madem kilolu biri istemiyor ilk tanidiginda deseydi is ciddiye binincemi aklina gelmis..
Hayret bisey ya bu insanlar neye takacagini sasirdi.
Bence ayrilma biliyorum kirginsin ama ucuncu kisiler yuzunden iliskini zedeleme annesiyle arana mesafe koy fazla muhattap olma..
Sen kendini nasil iyi hissediceksen oylr davran tatlim.

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

Arkadasım aynı şeyi benim kv de yaptı.boyu kısa birazda kilolu dedi.hiiç umrum olmadı.muhalafette kusur kalmazlar.ben lise mezunuyum,laf arasında ben ogluma Üniversite mezunu bilmem nerde müdür birini bulmuştum ama o seninle konuşuyormuş meger dedi.çokta fifi.kendinden uzaklaştırmaktan başka işe yaramaz bu tavırları.hiç kale alma.sevdiğinle mutluysan birbirinizi seviyorsanız bunu diyen annesi bile olsa gerisi boş..

şişman gelin ıstememek ne demek?? cok ayıp!:KK20: böyle durumlara sınır oluyorum,gıcıklıgına kılo alasım gelır benım!! gelın sısko olunca ne oluyomus acaba?? kendısı ne acaba Adriana lima mı? cok sinir oldum..bugun kiloyu problem eden yarın başka daha neler der?? hayırlı bı gelın ısteyecegıne zayıf gelın ıstıyomus:KK20: cok ayıp

Tavrı Hiç Hoş Değil Tabi de Çok Mu Kilonuz Varki de Bu Kadar Takmışlar

Ayrıca Kendinizi Savunmanız Yerli Yerinde Olmuş Bence Pişmanlık Duymayın

Aslında ben kilo konusunda uyarılarına birşey demiyorum ewet uyarabilir fakat herseyin bir yolu yordamı var kızım böyle olursa daha iyi olur vb gibi. Sisman gelin istemem ben ne demek. Sonra beni arayıp oğlumun istediğini basımın üstünde yeri var diyor. Bende çok hassasım tartışmalara hiç gelemiyorum. İçimden konuşmk dahi gelmiyor bu işler böyle mi ya hiç böyle hayal etmemiştim :KK43:

Tavrı Hiç Hoş Değil Tabi de Çok Mu Kilonuz Varki de Bu Kadar Takmışlar

Ayrıca Kendinizi Savunmanız Yerli Yerinde Olmuş Bence Pişmanlık Duymayın

Ewet malesef var. Öğrenciyim ve burger king te calışıyorum haftaiçi kampüste 9 da dersim baslıyor 2 gibi bitiyor 3 te iş bası yapıyorum 11 de paydos. Haftasonu da kpss için dersanm var yine sabah 9 akşam 11 dısardayım yemk düzenm yok dısarda yemeğe de para harcayamıyorum malesef hamburger yedim iş yemeği ve daha çok kilo aldım bu durumumu da bilirken böyle demeleri zoruma gitti

yağtığı çok rencide edici bn olsam oturup ağlardm cok kırılır insan böyle bişeye. bnce tavrını al bidaa böyle bişe demelerine müsade etme

Sana söyleyeceğim tek şey bu adama güle güle demek :KK45: Benim her zaman kendime saygım vardır ve hayatta en önem verdiğim şey saygıdır bu nedenle karşımdaki her insandan kendime saygı beklerim. Bir insanda saygı biterse olay biter net!!!

Senin Durum Anlaşıldı Fast Food Yemenden Kilo Alıyormuşsun İş Değiştirsen Nasıl Olur?

X