Örgü Fikirlerinize acilen ihtiyacım var..

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

ahsen76

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
238
0
47
ARKADAŞLAR öncelikle hepinizin ramazanı-serif ayı mübarek olsun bende evimi mukabeleye açtım bu gün 16.cüze geldk yalnız duası gelmeden önce muhtemelen KADİR gecesine getiricez gelen bayanlara ufak hediyeler dağtmak istiyorum ama bulamıyorum fikirlerinize açığım şeker çikolata zaten dağıtılıyor kalıcı ne olabilir acil fikirlerinizi bekliyorum............kaydirigubbakcemile5

allah kabul etsin canım
düşüncende çok ince , ilk aklıma gelen basit ve çok kolay olan buzdolabı süsleri , ne dersin?

allah kabul etsin canım
düşüncende çok ince , ilk aklıma gelen basit ve çok kolay olan buzdolabı süsleri , ne dersin?

valla harika bi fikir helal olsun kız

ahsencim elinden geliyorsa uzerlerine Allah yazısıda yapabilirsin çok guzel olur yerimseniben

valla harika bi fikir helal olsun kız

ahsencim elinden geliyorsa uzerlerine Allah yazısıda yapabilirsin çok guzel olur yerimseniben

sersoyum canım benim,sizlerden görüpte yapmış olduğum (hediyelik) minik süsler baya ilgi çekti
nazar boncuklu felan kikikiki ordan aklıma gelmişti

BıR ARA BENDE MÜPTALASIYDIM ŞıŞTE ÖRÜP KÜRDANA GEÇıRıP UÇLARINADA BONCUK TAKIYORDUM VE ÇEVREME HEP HEDıYE YAPMIŞTIM MUKABELEYE GELENLER ARSINDADA HEDıYE YAPTIKLARIM VAR OYÜZDEN DAHA BAŞKA NE OLABıLıR DıYE DÜŞÜNÜYORUM BU ARADA ÇOK MEMENUN OLDUM a.s. ıLGıNıZ ıÇıN KIZLAR TıJEEN VE ŞERSOY SEVGıLERıMLE ......... DEĞıŞıK YORUMLARA DA ACıL AÇIĞIM KIZLAR HEM SıZEDE SEVABI VAR ÇÜNKÜ HAYRA KAFA YORMAK BıLE SEVAPTIR..............:1hug:

hadi arkadaşlar vakit daralıyor ya ................acil değişik öneriler lütfen:eek:

BİR ARA BENDE MÜPTALASIYDIM ŞİŞTE ÖRÜP KÜRDANA GEÇİRİP UÇLARINADA BONCUK TAKIYORDUM VE ÇEVREME HEP HEDİYE YAPMIŞTIM MUKABELEYE GELENLER ARSINDADA HEDİYE YAPTIKLARIM VAR OYÜZDEN DAHA BAŞKA NE OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BU ARADA ÇOK MEMENUN OLDUM a.s. İLGİNİZ İÇİN KIZLAR TİJEEN VE ŞERSOY SEVGİLERİMLE ......... DEĞİŞİK YORUMLARA DA ACİL AÇIĞIM KIZLAR HEM SİZEDE SEVABI VAR ÇÜNKÜ HAYRA KAFA YORMAK BİLE SEVAPTIR..............:1hug:

ohohohoho köşeyi dönecem desene, yaşasın kestirmeden sevap var kikiki
şaka bi yana ahsencim lavanta keseleri hazırlaya bilirsin kurdela nakışı ile süsleyip içinede lavantalar ne güzel olur
ya da farklı bi biçimde süslersin sana kalmış

canım....şimdi gördüm sayfanı...benim düşüncem şöyle....kenarları overloklu çok güzel desenli yemeniler var oyasız bile kullanılıyor..ayrı ayrı renkler al poşetlere koy isimlerini bir kağıda yaz üzerlerine iğnele...küçük dua namaz kitapları oluyor onlardan dağıtabilirsin...kutuda tespihler var oda ayrı bi seçenek...benim topiğime bak orada küçük ayetli tabak buzdolabı süsü var o tarz bişeyide keselere koyup verebilirsin...yarı makina yarı elişi karışık güzel ama ucuz patikler (çetikler) satılıyo onlardanda dağıtabilirsin...şuan aklıma gelenler bunlar...biraz daha düşüneyim...CADIARZU....kaydirigubbakcemile5

canımcım...küçük el havlusu veya ayak havlusu süsleyebilirsin..(.pulla orlonla olabilir.)..havluyu vereceğin kişinin isminin baş harfini pulla işleyebilirsin...

Son düzenleme:
minik örgü süsler olabilir şapka,patik gibi veya bebek şekeri yapıyoruz ya onların değişik modelleri var kelebek falan öyle birşeyler olabilir..yada keselerin içine bon bon şekerlerden koyarsınız keseleride kurdeladan veya boncuktan yaptığınız çiçeklerle süslersiniz..

ahşap boyama resim çerçevesi hazırlaya bilirsin
çok teşekkür ederim tijencim fikirlerini düşünüyorum bu arada eminim ki sevaptır hayra vesile olmak çünkü hadis var karşına çıkan müslüman kardeşine tebessüm bile etmekte sadaka sevabı var canım benim çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

canım....şimdi gördüm sayfanı...benim düşüncem şöyle....kenarları overloklu çok güzel desenli yemeniler var oyasız bile kullanılıyor..ayrı ayrı renkler al poşetlere koy isimlerini bir kağıda yaz üzerlerine iğnele...küçük dua namaz kitapları oluyor onlardan dağıtabilirsin...kutuda tespihler var oda ayrı bi seçenek...benim topiğime bak orada küçük ayetli tabak buzdolabı süsü var o tarz bişeyide keselere koyup verebilirsin...yarı makina yarı elişi karışık güzel ama ucuz patikler (çetikler) satılıyo onlardanda dağıtabilirsin...şuan aklıma gelenler bunlar...biraz daha düşüneyim...CADIARZU....kaydirigubbakcemile5
ABLACIM fikirlerin için çok teşekkür ederim aşağı yukarı benim düşündüm şeylere yakın biraz daha değişk olsun istedim biraz daha düşünelim .............:kedi:

minik örgü süsler olabilir şapka,patik gibi veya bebek şekeri yapıyoruz ya onların değişik modelleri var kelebek falan öyle birşeyler olabilir..yada keselerin içine bon bon şekerlerden koyarsınız keseleride kurdeladan veya boncuktan yaptığınız çiçeklerle süslersiniz..
minik bebek şekerleri örgüden olan çok hoşuma gittide nasıl yapılır bilmiyorum ki yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..............:1hug:a.s.

Arkadaşlar sizlerinde yardımıyla:lepi: kafamda netleştirmeye başladım şu pazarlarda 1-2arası büyük dökme olan güpürlü tüllerden alıp onlardan 1karış büyüklüğünde keseler dikip ağızları şık kurdeleli içlerinede folyaya sarılmış üzeri tül kenarlarından kurdeleyle bağlı çikolatala ayet hadis va dua yazılmış fotokopileri rulo sarıp küçücük diplomalar gibiyapıp kırmızı miniş kurdele bağlıyıpkesenin içine birde yeliz arkadaşımın dedeği gibi çünkü hep hatıra kalsın istiyorum miniş bebek süsleri hazırlayıp kıvırabilirsem tabiki kesenin içine atmaya düşünüyorum ay heyecanlandım nedersiniz kızlar lütfen sizde yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu oluyorum......kaydirigubbakcemile5

canım ben mail adresine yolladım ...bakarsın...kolay gelsin....kaydirigubbakcemile5...opuyorumnanaktan

canım tesbihde data bilirsin inanın çok güzel bir hediye her namazdan sanra kulanan kişiler sizi anar çünkü bende böyle hediyeler var inanın bana hediye eden atkadaşlarımı hatırlayıp dua ediyorum tesbih vesilesiyle kolay gelsin rabime emanet ol canım

X