Fikirlerinize göre karar vericem , lütfen bi bakın ..

temmuzsogugu

.
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
1.692
723
Kesinlikle abin o evden uzaklassin ayriliyorum diye.silkinsin kendine gelsin.bence bu depresyon falan degil simariklik.bende cok agir depresyon atlattim ama evliligime kendi esime ve aileme zarar vermemek icin seve seve psikiyatriste gittim.o hanimin biraz icinde sorumluluk duygusu olsa boyle bencil davramaz.insan cocuguna sahip cikmazmi ya esi gectimde.sirf onun icin yine toparlanir.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2051 gün geçti.

masta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
84
10
Kesinlikle abin o evden uzaklassin ayriliyorum diye.silkinsin kendine gelsin.bence bu depresyon falan degil simariklik.bende cok agir depresyon atlattim ama evliligime kendi esime ve aileme zarar vermemek icin seve seve psikiyatriste gittim.o hanimin biraz icinde sorumluluk duygusu olsa boyle bencil davramaz.insan cocuguna sahip cikmazmi ya esi gectimde.sirf onun icin yine toparlanir.

Merhaba eyer kafanızı şişirmiyceksem vaktiniz varsa biraz yardımcı olabilirmisiniz sizde bir depresyon yaşadım ama böyle olmadım demişsiniz
sizde böyle eşinizden çocuğunuzdan kopmuşmuydunuz yani onun hayatı sadece oyun ve bahsettiğim arkadaşı var ondan ibaret
sizinde oldumu böyle bir döneminiz nasıl atlattınız
yada şöyle sorayım siz sıkıntılı bir süreç yaşarken etrafınızdakiler ne yaptı yani yengemin bu durumunda ben ne yapmalıyım alttan almaya devam mı edelim görmezdenmi gelelim yoksa tavrımızı koyalım mı ortaya

abim bu gece nöbetçiymiş az önce aradı ona da söyledim böyle böyle konu açtım diye yazık ya hadi hayırlısı diyo el elden üstündür biz çözemedik belki ordaki arkadaşlar çözer diyo
gece nöbete gelicem diye resmen sevindi diyo kalkmadı bile yerinden diyo bi sandviç yapta yiyip gideyim demiş kalk elin kolun var kendin yap eşşeğin mi var burda dedi diyo 40 yaşında adam ya sinirden ağlıycak nerdeyse

masta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
84
10
biraz önce yengemle konuştum hanımlar yeğenimin 23 nisanda gösterisi var camera yollamıştım dün onlara bugün gelir dedeim kaydet izleriz hatıra olur dedim.
amannnnn ya daha çok gösterisi olur heyecan yapma dedi
dedimki kıyaftelerini aldınmı alırız ya daha var diyo gülsem mi ağlasam mı bilemedim

asksubuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
97
29
Bilemiyorum umarım ikna edebilirim psikyatr işine çünkü daha önce bir kaç kez teklif ettik çok abartıyosunuz ben bu dünyaya kocama köle olmaya gelmedim ev işi yada yemek yapmak zorunda değilim dışarı çıkıp gezmeyide sevmiyorum sen abartıyosun diyo
peki diyorum oğlun onunlada ilgilenmiyosun amaaannn o daha küçük büyüyünce ilgilenirim diyo
yani bazen konuşuyorum evet haklısın düzelicem diyo ama psikiyatr git diyorum ne alakası var ben gayet iyiyim diyo
gerçi daha öncede yazmıştım ezelinden beri kızdır hani kim ne dese itiraz eden ben biliyorum sen karışma diyen pek kimseyi beğenmez
yani herkese akıl verir ama kimseyi takmaz bi tiptir

ısınız zor Allah yardımcınız olsun ama ona sunu soyleyın ınsanın bedenı hasta oldugu gıbı ruhuda hasta olabılır ıkna olması gerek yoksa durum cok zor ozellıkle yıgenın ıcın