Fikirlerinize ihtiyacim var,testimi yorumlar misiniz?

Nutla

Güneşi zaptedeceğiz,güneşin zaptı yakın ✌
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
2.874
2.223
32
Kızlar merhaba. Konuyu kiraca özetleyeyim 3 yıl evvel dış gebelik geçirdim ve tedavi altında iken tüpünün patlaması sonucu ölüme 5 kala ameliyata alınarak sol tup ve yumurtaligimi kaybettim. Şükür iki kızım var ve yeni gebelik zaten düşünmüyordum.Hala da düşünmüyorum ki operasyondan hemen sonra riskleri göze alarak spiral taktırdım. 3 yıldır kullanıyorum fakat bu ay dış gebelikte olduğu gibi bir takım sancılar geçirdim ve adetine 5 gün olmasına rağmen bir test yapayım kafam rahat etsin dedim.Sonuc görselde ki gibi 10 dk içinde cıktı bu sonuçlar. Adetine daha var ve daha önce de testlerimin silik çıktığı (gebelik olmamasına ragmen)olmuştur. Ancak spiralden sonra hic böyle bir test görmedim. Yorumlarınızı almak istiyorum,gebelik asla düşünmüyorum ki yeniden dış gebelik geçirirsem ki o travmayı yaşayan iyi bilir kalan tek tüpümü de kaybetme olasılığım var.

Eklentiler

• 16239099306333575743013151433398.jpg
    16239099306333575743013151433398.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 23
Fotoğraf yüklenmemiş. Uygulama kullanıyorsanız googledan girip deneyin bir de

Kızlar merhaba. Konuyu kiraca özetleyeyim 3 yıl evvel dış gebelik geçirdim ve tedavi altında iken tüpünün patlaması sonucu ölüme 5 kala ameliyata alınarak sol tup ve yumurtaligimi kaybettim. Şükür iki kızım var ve yeni gebelik zaten düşünmüyordum.Hala da düşünmüyorum ki operasyondan hemen sonra riskleri göze alarak spiral taktırdım. 3 yıldır kullanıyorum fakat bu ay dış gebelikte olduğu gibi bir takım sancılar geçirdim ve adetine 5 gün olmasına rağmen bir test yapayım kafam rahat etsin dedim.Sonuc görselde ki gibi 10 dk içinde cıktı bu sonuçlar. Adetine daha var ve daha önce de testlerimin silik çıktığı (gebelik olmamasına ragmen)olmuştur. Ancak spiralden sonra hic böyle bir test görmedim. Yorumlarınızı almak istiyorum,gebelik asla düşünmüyorum ki yeniden dış gebelik geçirirsem ki o travmayı yaşayan iyi bilir kalan tek tüpümü de kaybetme olasılığım var.
Spiraliniz de kayma filan yoksa gebelik olmaz ki 9 yıl spiral kullandım bilemedim 🤷🏼‍♀️ Bence hmn bi dr görünmelisiniz eğer ki çift çizgi varsa

Spiraliniz de kayma filan yoksa gebelik olmaz ki 9 yıl spiral kullandım bilemedim 🤷🏼‍♀️ Bence hmn bi dr görünmelisiniz eğer ki çift çizgi varsa
Kayma var mı bilmiyorum eğer gebe kaldı isem öğreneceğim. Fotoğraf yüklenmemiş sanırım yükleyeyim bi bakın olur mu? :)

Ya hiç konuyla alakası yok kusura bakmayın ama dikkatimi çekti ne kadar güzel bir kadınsınız Maşaallah. Umarım bir sorun yoktur ve gönlünüze göre olur
Çok teşekkür ederim kuzum :) Güzellik sizin güzel bakan gözlerinizdedir. Dilerim hersey hepimizin gönlüne göre olur 🙏

Test bozuk vs değilse hamilelik gözüküyor hemen doktorunuza gidin spiral için müdahale vs yapılabilir hakkınızda hayırlısı olsun

Sagolun kizlar yorumlariniz icin,adetime fazla bisey kalmadi bekleyip duruma gore gideyim doktora. 2 cocukla su donemde kolay olmuyor malum :)

X