Fikirlerinize ihtiyacim var 🙁

Peki bu tartismayi yasadiginiz adam size bir cicek alinca degisiyormu normale mi donduruyor insani herseyi unutturuyormu
Canım benim çiçek alsın sen de affet demiyoruz. Ama bırak alsın canım cicim dönme hemen. Bi kere etrafında dört dönme zaten. Sonra o kendi işini kendi halledip sana yardımcı olmayı öğrenene kadar tavrına devam etmen lazım senin. Sen üstelik alıştırmışsın. Ne münasebet yahu üç çocuğa yet bi de koca eyle benim hiçbir kadın yapamaz bunu yapmasın da zaten.

Sana abla tavsiyesi ister al ister alma ama sen kendi değerini bilmezsen kimse senin değerini bilmez. Çay gelmedi diye ortalığı yıkarlar böyle bi de görevinmiş gibi olur yani. Yoruldun mu otur ev dağınık da kalabilir senden kıymetli değil. O gün çocuk peşinde koştun mu bi zahmet ayağını uzat yat paşa torunu kocan hazırlasın sofrayı, ayağına getirsin çayı.

İnan normali bu, normal evlerde bunlar yaşanıyor. Ya da yaşanmaya çalışılıyor, kimse senin gördüğün muameleye fit olmuyor yani. Kendi değerini bil genceciksin daha. İnan değmez.

Kocam beni çok seviyor, bana çok aşık, bana çok değer veriyor ama bla bla bla.. İle başlayıp olumsuz şeylerle, itiş kakış, hakaret, tekmeyle devam eden bir konu. Aslında sizde kocanızın size kuş kadar değer ve önem vermediğinin farkındasınız ama burda sizin yanınızda olup, içinizi rahatlatacak tavsiyeler vermemizi bekliyorsunuz. Bu gün bir bardak çayı geç verdiğiniz için saksıları tekmeleyen adam, yarın yemeğin tuzu çok olmuş diye neler yapar düşünemiyorum. Allah yardımcınız olsun. 👍

Merhabalar .
Benim sikintim su bayanlar esimi cok seviyorum ayni sekilde oda beni cok seviyor ve deger veriyor .fakat ben her zaman evdeyim 3 tane cocugumla evimle isimle hasir nesir olan bir insanim kimseyle ugrasmam isim olmaz kendi halimde bir insanim esim her ne isterse birkere istediginde yapilsin edilsin ister bnden bir bardak cay istedi belki arka arkaya 10 defa soyledi bunu cay verirmisin diye cocugumu asiya goturdum ve ev cok daginikti bir yandan ev temizlerken bir yandanda esimin istedigi cayi verme pesindeydim ama ev daginikligina taamul edemem asla huy olmus bnde artik sonra hic huyu degildir cayi verdim ve ip koptu acti azini yumdu gozunu normalde yapmaz bn kac kere istedim bu cayi neden benim bu evde istedigim hemen olmuyorda neden birkere dememde gelmiyorda ben sen ne desen yapmiyormuyumda karsiligini boylemi veriyorsunda iyce bagirdi cayi bir yana bardagi bir yana firlatti kirdi cicegimin saksisini tekmeyle vurdu yere sacildi kumlar .sonra beni itti git surdan oldurcem seni simdi diye suratima kapatti kapiyi sonra bn ertesi gun normal davrandim canim fln filan diye surat 5 karis konusmucanmi dedim yok dedi bna bnde dedim sen bilirsin dedim normalde hep gozu onunde oldugum icin birbirimizi ozleyemiyoruz sizde kayinvalidem bizde onunla birlikte gitsemmi evden ayrilsam konusmasammi hic bu donemde nasil olur memleketemi gitsem baya bi gozu onunde gorunmesem nasil olur sizce pisman olurmu ozlermi bnimle tavirli konusmuyor ne yapmali sizce
Bir an okurken acaba konu sahibi bu yazdıklarını yapan kadınlardan hoşlanmıyor demek için mi yazdı sandım fakat anladım ki kendi başına geleni yazıyormuş.
Konu sahibi eşiniz sizin onum eşi olduğunuzu unutmuş hizmetçisi olarak görüyor lütfen az yesin de kendine uşak tutsun senin yerinde ben olsam o saksıya öyle vurulmaz böyle vurulur derdim ki daha darma duman ederdim ama şunu da anladimki siz adama hizmetçisi gibi davranmaktan şikayetçi değilsiniz ee adamın da sizi oye görmesi normal gibi geldi.Hem 3 çocuk hem ev işi hem de çayı geç geldi diye saçma sapan davranışlarda buluna koca şaka gibi

yoo, siz iş vereninizi çok seviyorsunuz, iş vereniniz de çalışanını çok seviyor gibi duruyor buradan. :işsiz::işsiz:

KUSURA BAKMAYIN AĞIR OLABİLİR BİRAZ AMA ÇOK SİNİRLENDİM!

ortalık b.k götürürken siz çocuğu aşıya götürüp bir yandan evi toplamaya çalışıyorsunuz ama totosunu devirip yatıyor beyefendi, üstüne o nazik çizgili kaslarını azıcık çalıştırıp da kendi zıkkımlanacağı çayı almaya eriniyor... size ağzına geleni söylüyor evi yıkıyor, siz hala ne yapmalıyım diye bize soruyorsunuz bir de?

Stockholm sendromu'nu duydunuz mu hiç?
Anneeem hayatımın aşkısı stokolm neyin ne arar bedevede. Adam diyo ki kadına seni öldürecem kadın diyo ki kaynanamla gitsem beni özler mi düzelir mi. Ben çözümü yazdım. Ama ablamız kırmızı gecelik mumlu akşam yemekleri önerelim istiyo sanırım.

Peki bu tartismayi yasadiginiz adam size bir cicek alinca degisiyormu normale mi donduruyor insani herseyi unutturuyormu
Bilmem ben böyle bir tartışma yaşamadım hiç. Ama bana böyle davranan kocaya da ertesi gün canım cicim demem. Sizin yaptığınız gibi. Kalbim kırılmışsa tribi ben atarım. Ama sizin eşinizle yaşadığınız gibi buyuk bir olay yaşamadım.

Anneeem hayatımın aşkısı stokolm neyin ne arar bedevede. Adam diyo ki kadına seni öldürecem kadın diyo ki kaynanamla gitsem beni özler mi düzelir mi. Ben çözümü yazdım. Ama ablamız kırmızı gecelik mumlu akşam yemekleri önerelim istiyo sanırım.
ya hahahahahha Mervem ya,yerim seni :KK200: :KK48:

Merhabalar .
Benim sikintim su bayanlar esimi cok seviyorum ayni sekilde oda beni cok seviyor ve deger veriyor .fakat ben her zaman evdeyim 3 tane cocugumla evimle isimle hasir nesir olan bir insanim kimseyle ugrasmam isim olmaz kendi halimde bir insanim esim her ne isterse birkere istediginde yapilsin edilsin ister bnden bir bardak cay istedi belki arka arkaya 10 defa soyledi bunu cay verirmisin diye cocugumu asiya goturdum ve ev cok daginikti bir yandan ev temizlerken bir yandanda esimin istedigi cayi verme pesindeydim ama ev daginikligina taamul edemem asla huy olmus bnde artik sonra hic huyu degildir cayi verdim ve ip koptu acti azini yumdu gozunu normalde yapmaz bn kac kere istedim bu cayi neden benim bu evde istedigim hemen olmuyorda neden birkere dememde gelmiyorda ben sen ne desen yapmiyormuyumda karsiligini boylemi veriyorsunda iyce bagirdi cayi bir yana bardagi bir yana firlatti kirdi cicegimin saksisini tekmeyle vurdu yere sacildi kumlar .sonra beni itti git surdan oldurcem seni simdi diye suratima kapatti kapiyi sonra bn ertesi gun normal davrandim canim fln filan diye surat 5 karis konusmucanmi dedim yok dedi bna bnde dedim sen bilirsin dedim normalde hep gozu onunde oldugum icin birbirimizi ozleyemiyoruz sizde kayinvalidem bizde onunla birlikte gitsemmi evden ayrilsam konusmasammi hic bu donemde nasil olur memleketemi gitsem baya bi gozu onunde gorunmesem nasil olur sizce pisman olurmu ozlermi bnimle tavirli konusmuyor ne yapmali sizce
yapmayın biliyorum sevdiğiniz için kıyamıyorsunuz ama sizi bir çay için paramparça etmiş bir adama canım demeyin canım dediğiniz için hatasını anlamaz

Erkek arkadasım benim yanımda duran suyu kalkıp kendi alıyordu Bakın yanı basımda duran su kendi kalkıp alıyor. Bir çayı almak bu kadar zor olmamalı. Yetişememiş bu kocanız. Hamuru olmamıs.
Allahım. Özleyince düzelecek mi yani???

X