Fikirlerinizi bekliyorum

huzurmu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2021
1
1
28
Kızlae merhabalar 🙋🏻‍♀️ İlk defa böyle birşey yapıyorum akıl akıldan üstündün hadi önerilerini fikirlerinizi bekliyorum.
6 yıllık evliyim 25 yaşındayım 1 kızım var ve son 2 yıldır aldatıldığımı hissediyorum ve son 1 senedir bunu daha da hisseder oldum kendine bakmayan adam bi anda kendine bakar oldu, iç çamaşırları ufak delinse yıpransa ben atardım ozamanlar atma dikilir diyen adam 1 tane iç çamaşırına 100 tl verir oldu giyim tardı değişir oldu ve gelelim ilgi alakaya çok saygısız ve kaybetme korkusu olmayan bir adam oldu. Bense kendime aşıırı bakan giyinmesini bilen kendimi her konuda geliştirmiş bir insanım evimi ihmal etmem herşey muazzamdır yakın cevrem bile eşimi nasıl değiştiridiğimi bir yerlere getirdiğimi söyler hep. Ama şuan bakıyorum ki ne güzel giyinmek ne bazı şeyleri bilmek nede ev temizli vs yetmiyormuş. ..
Adam sürekli ben birley istediğimde vs (halbuki benim para kazancım var) git çalış kendin al diyor. Her seferinde bu böyle alsa bile binnkez başıma kakar. ..
ama kızımıza bişey alınıcakken 500 tl bebek alır bana gelince yok yok yokkkk!!!
benimle alkol almayan adam antalyada iş için gtittiğinde kızlarla rakı tokuşturur oldu. Haftalardır ayrı yatıyoruz adamın umrunda değil evden sistem üzerinden çalışıyor zaten tek prtak moktamız cocuk onunla alakalı bişey olursa öylesine konuşuyoruz hepsi bu. ..
Simdi size sorum şu instagram hesabı bende acık ama orada bişey yok whatsap sürekli pc bağlı sürekli aktrif orada ama baktığımda da bişey yok ama başka nereden nasıl aldatıyordur akıl verin lütfen 🙏 çok ama çok zeki bir adam ağzı cok iyi laf yapar ve ben yapmıyorum diyor inkar ediyor ama telefon dökümanlarını bana veremiyor ?? Ne yapsam bulabilirim. Artık haddinden fazla yoruldum bi kanıta ihtiyacım var lütfen başından gecenler veya bilgisi olanlar fikir bekliyorum

Kendine dikkat etmesi çapkınlık yaptığıni kanitlamaz ama size kötü davranması, kabul edilir bir şey değil. Belki bir sohbet esnasında şakayla karışık imalarda buluna bilirsiniz.

İkinci bir sosyal medya üyeliği olabilir ama çapkınlık için sosyal medya şart değil.

X