Fikirlerinizi merak ediyorumm sizlerinde.

Iyi geceler kizlar.

Malum havalar isindi.artik apartmanlarda kloriferler yanmiyor.xocugumla banyoya giricem.her ne kadar bahar gelsede geceleri serin oluyor.cocugumda grip ve banyodan cikinca usumesinn oda isinsin di banyoya girmeden once ufoyu ( elektrikli isiticiyi ) actim.banyodan ciktik.esim gordu isiticiyi actigimi.bi bagirmalar terslemeler nasil sinirleniyor anlatamam.niye aciyomusumm disarisi yaniyomus bu havada yakilirmiymis.bende dedimm cocuk hasta icerisi isinsinn.giyinene kadar usunmesinn.ben bunu ortaliktann kaldircam yakma bi daha.falan filan.bende madem yarinn kaldircam bende bu gece doya doya yakayim dedimm.ben oyle dedimm diye isiticiyi hic usenmeden bodrumm kata koyduu geldii.ve biz cocugumla hala bornozlarla duruyokenn.nasil zoruma gitti anlatamam.

Sirf elektrikk parasii cok gelir diye yapio.bende bu evde sen yasiyosann bizda yasiyoruzz ve evin ihtiyaclarini bi tek sen karsilamiyosunn benimde katkimm oluyoo dedimm.hic takmadi bilee aldii goturdu.

Bende arkasindann ay basi gelincede para istemeyi bilirsinn ama benn bununn hesabini sorucamm dedimm.daha soylemekk istedigimmm o kadrr sey varkiii.Allahh nasill biliosaaa oylee yapsinn.Allaha havale ediyorumm ne diyimm.bu yaptigi hicccc dogruu biseyy degilll

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şu parayı bu kadar önemseyen insanlar:KK47: evladın senin ya ötesi var mı on lira fazla ver ne olur ne için çalışıyorsun sen çocuğun için, iyi bir hayat iyi bir gelecek değil mi çalışmaktaki amaç tutumlu olmanın ayarı kaçmış canım sizde

İnanmıyorum ya :KK53: Çocuğu hasta babanın derdine bak. Bizim evde çocuk olmamasına rağmen gece serin oluyor, üşüyoruz diye annemler doğalgazı açıyor. Çok üzüldüm ya. Çocuğun sağlığı mı önemli elektirk faturası mı? :KK20:

Son düzenleme:
Iyi geceler kizlar.

Malum havalar isindi.artik apartmanlarda kloriferler yanmiyor.xocugumla banyoya giricem.her ne kadar bahar gelsede geceleri serin oluyor.cocugumda grip ve banyodan cikinca usumesinn oda isinsin di banyoya girmeden once ufoyu ( elektrikli isiticiyi ) actim.banyodan ciktik.esim gordu isiticiyi actigimi.bi bagirmalar terslemeler nasil sinirleniyor anlatamam.niye aciyomusumm disarisi yaniyomus bu havada yakilirmiymis.bende dedimm cocuk hasta icerisi isinsinn.giyinene kadar usunmesinn.ben bunu ortaliktann kaldircam yakma bi daha.falan filan.bende madem yarinn kaldircam bende bu gece doya doya yakayim dedimm.ben oyle dedimm diye isiticiyi hic usenmeden bodrumm kata koyduu geldii.ve biz cocugumla hala bornozlarla duruyokenn.nasil zoruma gitti anlatamam.

Sirf elektrikk parasii cok gelir diye yapio.bende bu evde sen yasiyosann bizda yasiyoruzz ve evin ihtiyaclarini bi tek sen karsilamiyosunn benimde katkimm oluyoo dedimm.hic takmadi bilee aldii goturdu.

Bende arkasindann ay basi gelincede para istemeyi bilirsinn ama benn bununn hesabini sorucamm dedimm.daha soylemekk istedigimmm o kadrr sey varkiii.Allahh nasill biliosaaa oylee yapsinn.Allaha havale ediyorumm ne diyimm.bu yaptigi hicccc dogruu biseyy degilll

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

baya pintiymiş.nefret ediyorum böle insanlardan.rabbim yardımcınız olsun

Boyle insanlarda var iste biz cocuk hasta olur diye aklimiz cikarken sunun yaptigina bak o senin canin ya hayret bisey sinir oldum dusuncesiz onun demesi lazim cocuk hasta olur yakalim diye ..allah akil fikir versin

Yaptığı çok yanlış sonuçta sen anneysen o da bir baba. Hep mi bu kadar cimri yoksa sadece bu gece mi böyle bir şey yaptı? Eğer öyleyse bence kafası bişeylere bozulmuştur ve hırsını sizden çıkartmıştır. Ama öyle değilse gerçekten kocana allah akıl fikir sanada sabır versin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaptığı çok yanlış sonuçta sen anneysen o da bir baba. Hep mi bu kadar cimri yoksa sadece bu gece mi böyle bir şey yaptı? Eğer öyleyse bence kafası bişeylere bozulmuştur ve hırsını sizden çıkartmıştır. Ama öyle değilse gerçekten kocana allah akıl fikir sanada sabır versin

Canim kafasi biseye bozuldugundan falan degil.her konud
aa boylee cimri.cimri insanla yasamasi gercekten zor.aksam marketteyizz evin ihtiyaclarini aliyrzz bana diyokii yine doldurmusumm herseyi.cokk cokk canimi skiyr bu hareketlerii.ona soyleyincee gayet norml gelioo yaptiklqrii.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cokkk moralim bozuk kizlar gercekten

Elektrik faturasından kaçayım derken hasta çocuğunuzu daha da hasta edip doktora,ilaçlara para yatıracağını bilse hala aynı şeyi yapar mı acaba ?

Çocuk hastalandıktan sonra tasarruf etsen ne etmesen ne,gerçi bu tasarruf değil pintilik
:KK19:

Bana baska bir seye kizginmis da sinirini sizden cikarmis gibi geldi...
Bu kadar bir sey icin babaya vicdansiz kotu baba damgasi fazla bence...
Evet gereksiz ve fevri bir cikis olmus, siz de hatasini anlayana kadar suratinizi asin,adim atmak zorunda kalsin, bir daha da bu kadar kolay davranmasin...

Hani durumunuz çok kötüyse, aybaşını zor denk getiriyorsa sinirinden böyle bir şey yapabilir. Ama başka bir nedenden bir şeye kızıp ufoyu bodruma götürmez. bu adam bildiğimiz "pinti".. hatta pintiliğin de dibine vurmuş. insan çocuğunun ısınmasından sakınır mı yaa..

X