Fikrinize ihtiyacım var

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Arkadaşlarım şimdi bende ikiz annesi olmak istiyorum bunu tüpbebek yada emriyoro sırıngayarak oluyormuş.benim öğrenmek istediğim bu iğneyieşim olmadanda yapabilirmiyim.onundamı olması gerek.gzlememdeki amaçta Allah verdi dicem..YAnlış anlamayın..bu tür şeylere karşı ame ben ikiz istiyorum:KK43:((

Canım isteğine saygı duyuyorum ama bunu tavsiye etmem.İkiz gebeliğin çok riskli yönleri var.Özellikle bebeklerden biri büyük diğeri küçük kalabiliyor ve ilginçtir ki büyük bebek ölebiliyor.Sana uzaktan hoş gelebilir ama çoğul gebelik çok riskli.Bence Allah tan hayırlısını iste.Yine de soruna cevap olacaksa, eşin olmadan yaptıramazsın zaten.Kimbilir canım Allah belki normal yollarla ikiz verir.

ben de aynen senin gibi düşünüyordum cnm. yaşım ilerlediği için normal yolla denemeden direkt tüp bbek yaptırmayı bile düşündüm zamanında sırf ikisi bir arada çıksın diye. büyük mü konuştum nedir, çocuğum olmadı ve mecburen tüp bebek yaptırdık. şimdi ikiz hamileyim.. inan bana hiç imrenilecek bişey değilmiş.kelimelerle anlatmak imkansız.stresi,çilesi iki kat oluyor. allahtan hayırlısını iste.

merhabalar önce bence bu düşüncen ve fikrin yanlış canım ikiz istiyorsun diye boyle şeyler yapma nasibinde ne varsa onla yaşa sonra iyi şeyler yapayım derken herşeyin berbat olur ...

merhaba canım benim sana fikrim herşeyi oldugu gibi yaşamak onun için bole şeyler yapma nasibinde ne varsa onu yaşa sonra herşeyi güzel yapayım derken hayatın dahada berbatlaşabilir artı sakın yapma derim ama eşin olmadan sperm olayı imkansız evende spermi alıp götüremiyecegine göre kaderini yaşa derim ...

X