fikrinizi merak ediyorum

Terapiste yönlendirin. Ya da barışmayın. Söz vermekle olmuyor bazı şeyler. Kesin çözüm, profesyonel yardım gerekiyor. Bunu reddederse barışma teklifini kabul etmeyin çünkü o zaman amacı değişip mutlu olmak değil yanlızca sizi barışmaya ikna etmek olur ve ileride çok pişman olursunuz
maalesef onun gözünde psikoloğa gitmesi gereken benmişim onun davranışlarına laflarına karşı abartı tepkiler verdiğimi düşünüyormuş o yüzden umarım artık kendi kendine doğru olanın ne olduğunu bulur

gerçekten tam da söylediğiniz gibi her olaydan sonra çok pişman olduğunu söyleyip iki gün sonra aynını yapıyordu belki iki gün bile geçmiyordu artık ;( teşekkür ederim

Aynı kişilikte biriyle sevgili oldum zamanında. Psikoloğa gitmeyi kabul etmesine rağmen sürekli ertelerdi vs. En sonunda da kavga gürültü bitti zaten.
Kendinize odaklanın, hayatın tadını çıkarın. Bir kere geldiğiniz hayat, zamanınızı böyle insanlarla harcamak için çok uzun değil. <3

Aynı kişilikte biriyle sevgili oldum zamanında. Psikoloğa gitmeyi kabul etmesine rağmen sürekli ertelerdi vs. En sonunda da kavga gürültü bitti zaten.
Kendinize odaklanın, hayatın tadını çıkarın. Bir kere geldiğiniz hayat, zamanınızı böyle insanlarla harcamak için çok uzun değil. <3
umarım bir daha bu karakterde insanlarla karşılaşmayız;(

Ne demiş Mevlana: Ne olursan ol gel

Ne diyoruz biz: Ben Mevlana değilim adam ol öyle gel.

Kendi istemediği sürece kimse kimseyi düzeltemez. Bu bahsettiğim düzeltme de profesyonel yardım alarak tabi ki.

Yaşın çok genç. Senin yapabileceğin bir şey yok. Ayrılmak doğru karar.

Psikolog tedavisine başlayın ve gerçekleri danışmanından öğrenin psikologlar onca eğitimi boşa almıyor daha yaşınız 21 mis sizde kucucuksunuz . sizi aşacak bir durum prof anlamda psikolojik destek ama bu süreçte manevi destek olabilirsiniz çok seviyorsanız. Tedavinin gidişatına göre ilişkiye karar verirsiniz

Merhaba.benimde eşimin babası annesine hep şiddet uygulamış zamanında. Ama çok şükür benim eşim öyle değil. Tartışınca kırıcı laflar çok olur iki taraflı o başka) sonra ona özür dilettiririm😃 yani illaki babaya benzeyecek uada gördüğünü uygulayacak diye bir şey yok

Üzülmenizi anlıyorum. Sevgi , Özlem dışında biraz da vicdanınız sızlıyor sanırım.
ama herkes söylemiş “zamanla düzelir” , “ ben onu düzeltirim “diye düşünmek hatalı olur. Kimse kimseyi değiştiremiyor. Gençliğinizin yerine yenisi gelmeyecek. Yolunuza bakın.
Ben de problemli bir babanın olduğu aile içinde büyüdüm. Kimseyi kınamıyorum. Burda önemli olan erkek arkadaşınızın size karşı yanlış tavırlarının olması. Düzgün davransaydı hiç önemli değil derdim.

Son düzenleme:
1-2 düzelmiş gibi yapar ama değişmez
Sen arada yıprandığınla kalırsın.

X