film önerisi istiyorum

dreamer22

Ol de Olsun ALLAH'IM...
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
582
4
kızlar dini film izlemek istiyorum fakatb içinde çok güzel mesajlar olucak ne önerirsiniz?:26:

film bilmiyorum bu sektörde iyi filmler reyting yapmaz diye yapılmıyo ama sana çok heyecanlı baştan sonra tek nefeste okuyup çok şey öğrenebileceğin kitap öneririm hangi yazarın hatırlamıyorum ama roman bitane vardır Hz.Eyyüp. roman şeklinde harika bi kitap filmlerden bile bukadar etkilendiğmi hatırlamıyorm şeytanı çok iyi anlatıyo bulursan bayılcaksın

film bilmiyorum bu sektörde iyi filmler reyting yapmaz diye yapılmıyo ama sana çok heyecanlı baştan sonra tek nefeste okuyup çok şey öğrenebileceğin kitap öneririm hangi yazarın hatırlamıyorum ama roman bitane vardır Hz.Eyyüp. roman şeklinde harika bi kitap filmlerden bile bukadar etkilendiğmi hatırlamıyorm şeytanı çok iyi anlatıyo bulursan bayılcaksın

peki bu kitabın yayınevi ne

kızlar dini film izlemek istiyorum fakatb içinde çok güzel mesajlar olucak ne önerirsiniz?:26:

Hz. Yusuf izleyebilirsin canım benim bu ramazan ayında kanal7 de veriliyor.... Bir de ben samanyolunun küçük kıyamet isimli bölümleri var korkunç olabilir bazen ama ibretlik şeyleri var... Hz. Rabia var hatta bir sürü var bu filmden bir tanesinde hülya koçyiğit oynuyor :)))

''zehranin gozleri'' filistinli bir kiz ile ilgili bir film ben izlemedim de ismini duymustum.

Zehra nin gözlerini mutlaka izleyin kizlar 7 sene önce izlemiştim hala etkisi var üstümde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X