film önerisi

aysememed

hayatı geç keşfedenlerden
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43
Parazit filmini çok sevmiştim ben. Kore yapımıydı galiba. Kore filmi olan bir kaç film daha vardı etkilendiğim ama isimlerini hatırlarsam yazarım.
parazit filmleri çok konuşuldu diye izledim ama ben hiç beğenmedim🤦‍♀️ama güzel kore filmleri var,evet👍

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :73 Kg.

aysememed

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43
Netflixte 2000 yapımı Çikolata diye bir film var. Bir de Gümüş Patenler var. Böyle guzel, kafa yormadan izlenicek filmler. Gumus patenlerde harika manzaralar geciyor, fazla anlatmayayim spoiler olmasin.

Yok biraz kafa da yorsun bana bir seyler katsin diyorsaniz başka şeyler önereyim.
çikolata ve gümüş patenleri izledim☺️çikolatayı çok beğendim.diğeri biraz ağır ilerledi☺️konular ilham verici ama😉

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.

aysememed

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43
Greenbook, izlemediyseniz mutlaka izleyin.
Netflix kullaniyorsaniz zaten devaminda bu tarz öneriler geliyor.

Dizi izliyor musunuz, ben daha cok diziciyim. Ne tarz seversiniz söyleyin dizi de yazayim, Anne with an E size hitap eder diye dusunuyorum. Enfes manzaralar var, paylasimlarinizdan yola cikip böyle guzellikleri, masumiyeti sevdiginizi dusundum. Akıcı, yormadan izleniyor.
yeşil kitap muhteşemdi😍🙏

aysememed

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43
Greenbook, izlemediyseniz mutlaka izleyin.
Netflix kullaniyorsaniz zaten devaminda bu tarz öneriler geliyor.

Dizi izliyor musunuz, ben daha cok diziciyim. Ne tarz seversiniz söyleyin dizi de yazayim, Anne with an E size hitap eder diye dusunuyorum. Enfes manzaralar var, paylasimlarinizdan yola cikip böyle guzellikleri, masumiyeti sevdiginizi dusundum. Akıcı, yormadan izleniyor.
anne with an e de mükemmel😍🙏çok saol filimlerin muhteşem😍🌺

GeyikliGece

gider geyikli gecede uyurduk...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
10.691
30.409
The queen's gambit
La casa de papel
Downton Abbey

Eğer turk dizisi izlerseniz;
Atiye
Fi

Fi cok önyargıyla başladığım bir diziydi ama cok sevmistim. Olay örgüsü güzeldi, oyuncular iyiydi, acayip sürükleyiciydi.

Şimdi the cook of castamar'ı izliyorum, tavsiye edip etmeyecegimi yazarim bitirince.

aysememed

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43
The queen's gambit
La casa de papel
Downton Abbey

Eğer turk dizisi izlerseniz;
Atiye
Fi

Fi cok önyargıyla başladığım bir diziydi ama cok sevmistim. Olay örgüsü güzeldi, oyuncular iyiydi, acayip sürükleyiciydi.

Şimdi the cook of castamar'ı izliyorum, tavsiye edip etmeyecegimi yazarim bitirince.
atiye sarmadı beni ağır geldi.fi ise fi-çi-pi kitabının filmi ise kitabı zevkle okudum.lacasa dapapelmuhteşemdi.diğerlerinede bakıcam

aysememed

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
192
67
43