Fit olmak adına 60’a yolculuk 💪🏻

Nayro

☕️
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Temmuz 2012
1.402
948
Herkese merhaba
Kendimden bahsetmek gerekirse
Her zaman balık etliydim
Ama evlenip çocuktan sonra oldukça kilo aldım
27 yaşındayım 160 boyunda ve 1 hafta öncesine kadar 79.5 kiloydum
Daha önce bir çok denemelerim oldu en popüler diyetisyenlerede gittim ama gerekli motivasyonu ve hayat tarzıma çevirme olayını yapamadığım için 80 kilolarda kaldım
Kendime açtığım bu günlükle bu sefer başaracağım
Küçük küçük ilerleyeceğim ama kalıcı olacak
1 haftadır akşm 18:00 den sonra yemek yemeyerek 78 kiloyum şuan 1 çocuk annesiyim ve hedefim 60 kilo olmak

15 kasım 2021
Kilo 78

Güne nescafe 2 si bir arada ile başlıyorum 12.30 civarı kahvaltı yapacağım

Saat 12:30
Kahvaltı
3 kaşık yoğurt yarım elma tarçın ve yulaf
Saat 15:00 şekersiz Türk kahvesi

Akşam 17:00
Saat 18:00 bir mandilana

Eklentiler

• 2F76272A-16CE-4B51-AF6B-598621314B15.jpeg
    2F76272A-16CE-4B51-AF6B-598621314B15.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 40
Merhabalar
Günüm dışarda geçti
Sabah kır pidesi 2 adet
Akşam kabak yemeği az ekmekle
1 litre su içtim
7000 adım attım
1 Türk kahvesi
1 nescafe içtim

Merhaba bende 81kg 😂 cocuk yok 20kg alan bırısı varsa evlendıkten sonra o benımdır 😂 bende sağlıklı beslenıyorum.. beraber resımleşelım yazalım en gec aksamları bırbırımıze 👍🏻 Sabahları kahve yerıne su ıle başlarsan daha iyi olur kahveltıda yumurta zeytın peynır yeşillik 🌹 senın tercıhın tabı en onemlı öğün kahvaltın😇

Merhaba bende 81kg 😂 cocuk yok 20kg alan bırısı varsa evlendıkten sonra o benımdır 😂 bende sağlıklı beslenıyorum.. beraber resımleşelım yazalım en gec aksamları bırbırımıze 👍🏻 Sabahları kahve yerıne su ıle başlarsan daha iyi olur kahveltıda yumurta zeytın peynır yeşillik 🌹 senın tercıhın tabı en onemlı öğün kahvaltın😇
Kahvesiz güne başlamak benim için imkansız gibi bişey
Olur yazışalım

Kahvesiz güne başlamak benim için imkansız gibi bişey
Olur yazışalım
Diyetisyenler genelde bir bardak su ondan sonra kahve vs diyorlarda ondan dedim canım bende mesela sabah sabah ıcerdım bu ara bıraktım cocuk düşündüğüm ıcın

Sevgili günlüğüm
Kardeşimin taşınma mevzusu vardı 1 hafta çok yoğun ve düzensiz geçti
Pazartesi devam inşallah

Kolay gelsin bende yediklerime dikkat ederek akşam 18:00 den sonra yemiyorum 3. Günümdeyim sabırlar diliyorum bize

X