Fit ve Mutlu Yaşam

Abooo kilonu gördüm gidiyom geri bi depresyona girip gelim 😍😍😍

maşallaj yaa ne güzel gitmiş tebrik ederim emeklerine sağlık 😍😍😍

ben de sizi özledim geldim :KK36:
teşekkür ederim canım ay sonunda kurtuldum 70ten yaaa şimdi ayna karşısında kendime mankenlik yapıyorum :KK70::KK70::KK70:
Yokluğun hissediliyor canım bi daha bu kadar özletme kendini 🤗 ama uzaklaşmak iyi gelmiş sana. İyi olmana sevindim 😍😍😍

Selam kızlar ,hoşgeldin ankacım bende diyetisyene gittim çarşamba kontrolüm var hatta işe yaradı şükür umarım herkes en kısa sürede istediği forma ve sağlığa kavuşur öptüm hepinizi iyi geceler 😘

teşekkür ederim canım ay sonunda kurtuldum 70ten yaaa şimdi ayna karşısında kendime mankenlik yapıyorum :KK70::KK70::KK70:
Yokluğun hissediliyor canım bi daha bu kadar özletme kendini 🤗 ama uzaklaşmak iyi gelmiş sana. İyi olmana sevindim 😍😍😍
Ayyy süpersin darısı başıma inşallah 😍😍

Selam kızlar ,hoşgeldin ankacım bende diyetisyene gittim çarşamba kontrolüm var hatta işe yaradı şükür umarım herkes en kısa sürede istediği forma ve sağlığa kavuşur öptüm hepinizi iyi geceler 😘
yaa ne güzel tebrik ederim canım:KK9:

Kolay gelsin canım 😍😍 işlerini bitir gel buralardayım ben:KK36: 5. Takıma geçtim baktım benim saçımı çeken yok bari çeken bulayım dedim :KK70:
Yaaa çok sevindim hadi bakalım hayırlı olsun 🤣🤣

X