🤓Flemenkçe 💕

Tutku44

😇2/3(82.5)✨salı ?✨hdf 81.5🫦🪩🎉🎊
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
4.995
27.629
9Aralık 2020 de açtığım bu sayfada Deflt modeli uygulamak istemistim biraz denedim ama kendi kendime buraya yazmasamda pek bir faydasını göremdim. belki başka zaman yine denerim.. Dil çalışırken eglenceli olmalı.. sana zevk vermiyorsa o etkinlik bırakılmalı 🌱

💚🌿Bende artık pomodoro teknigiyle her güne en az bir pomodoro birakmak istiyorum 🌟✨haydi bakalımmm faydalı olsun insa sevgili tutku🌤️💕

IMG_20221221_121723.jpg

18/12. ✅ 4 pomodoro
19/12 ✅ 2 p.
20/12 ✅ 5 p. :KK9: :KK68:

Son düzenleme:
ık wil mee!

We gaan naar zee.
ık wil mee!
we gaan naar oma.
ık wil mee!
we gaan naar de bakker.
ık wil mee!
we gaan naar de speeltuin
ık wil mee!
we gaan naar de kapper
ık wil niet mee!

16074645484783576841183063028088.jpg

baş:8.12.2020 23.00
bitis:10.12.2020 23.00

Gün icindeki yogunluga gore ayarladigim sure bana hayırlı olsun ✌️

bu kitabın ses kaydini yapmistim.. dinledim icimden anlamlarini dusundum.sonra kendim tekrar ettim .dinleyerek yazıcam ve yarın sınavini yapip bitiricem kısa guzel bir kitapti

Merhaba nasıl gidiyor çalışmalar? Türkiye'de mi yasıyorsunuz Hollanda mı? :)

Merhaba nasıl gidiyor çalışmalar? Türkiye'de mi yasıyorsunuz Hollanda mı? :)
halloo nikii iyi gidiyor çalişmalar sadece bu sayfaya gelemiyorum zaman ayirsam iyi olacak aslında ☺️ Belcika da yaşiyorum Hollandaca ögreniyoruz.. bu ulkede 3 resmi dil var bizde hollandaca konusulan bölgedeyiz ☺️

sende durumlar nedir ? nasılsın ?

halloo nikii iyi gidiyor çalişmalar sadece bu sayfaya gelemiyorum zaman ayirsam iyi olacak aslında ☺️ Belcika da yaşiyorum Hollandaca ögreniyoruz.. bu ulkede 3 resmi dil var bizde hollandaca konusulan bölgedeyiz ☺️

sende durumlar nedir ? nasılsın ?
Bende belcikada dogup buyudum ve kaliyorum eger bir sorun olursa sorabilirsin herzaman

Evet sonradan ögrenmek icin zor ama ogrenince ingilizceyide cok cabuk kavrayabiliyorsun :) almanca bile benziyor zamanla onuda anliyabiliyorsun😁😁 Doe zo verder!!! 😁
ing turkiyede yds icin calismistim sinav tekniklerine gore .. malesef konusma yok 😶☺️
gramer var konusma yok ☺️ aslinda dil konusmaktan geciyor yillarca gordugumuz ing derslerinin faydasız olmasinın sebebide bu 🥺

burda 5 aydir yasiyorum hemen bulundugum belediyeye ait kutuohaneye kaydoldum kızima ordan kitaplar alip okumaya calistim bu sure zarfinda 1.1 kursunu bitirdim insa 1.2 ye baslayacagim pazartesi 😍

dil kocu icin basvuruda bulundum ..
anlayacgın baya çırpıniyorum 🤣

"doe zo verder "hemen translate yaptim 🤭 malesef translt iyi olmayabiliyor ☺️

iyi calismaya devam et dogru mu 🤣

cok tesekkur ederim 🌺😘

ing turkiyede yds icin calismistim sinav tekniklerine gore .. malesef konusma yok 😶☺️
gramer var konusma yok ☺️ aslinda dil konusmaktan geciyor yillarca gordugumuz ing derslerinin faydasız olmasinın sebebide bu 🥺

burda 5 aydir yasiyorum hemen bulundugum belediyeye ait kutuohaneye kaydoldum kızima ordan kitaplar alip okumaya calistim bu sure zarfinda 1.1 kursunu bitirdim insa 1.2 ye baslayacagim pazartesi 😍

dil kocu icin basvuruda bulundum ..
anlayacgın baya çırpıniyorum 🤣

"doe zo verder "hemen translate yaptim 🤭 malesef translt iyi olmayabiliyor ☺️

iyi calismaya devam et dogru mu 🤣

cok tesekkur ederim 🌺😘
Evet boyle devam et yazdim 😁😁 azmine hayran kaldim benimde cevremde turkiyeden gelen bir kac kisi var ama boyle azimli goremedim onlari :)) insan istedimi herseyi basarir👍👍👍

Evet boyle devam et yazdim 😁😁 azmine hayran kaldim benimde cevremde turkiyeden gelen bir kac kisi var ama boyle azimli goremedim onlari :)) insan istedimi herseyi basarir👍👍👍
çok tesekkür ederim 💗 sonucta burada yaşıyorsak ayak uydurmak zorundayız .. dil olmadan hic birsey olmaz ✨

yeni bir kalıp ögrendim sayenizde 💚 tesekkur ederim 🤸🏻‍♀️

X