for tea zayıflama çayı

Rossss68

Herkes kalbinin ekmeğini yer!!!
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
1.514
2.211
29
Evet arkadaşlar for tea çayını kullanan varmı? Ben birkaç kişide gördüm zayıflamışlar ama birde buraya sormak istedim. Lütfen kullanan memnun kalan ve kalmayan kişiler yazabilir mi?

Evet bugün çayin ilk günüydü. Ve ben emzirirken çok acıkıp gözüm birşey görmezdi. Bugün resmen sütüm azalmasın diye yemek yedim. Bakalim etkisii devam ederze gayet güzel. Birde öyle bagırsakları bozmuyor.

Sagol canım bağırsakları etkilenmemesi çok önemli. İştahı kesiyor diyorsun yani?
Evet bugün 2. Günümdü ve normalde ben emzirdikten sonra çok acıkırdim ve özellikle aksamları üşürdüm eğer diyetteysem ama 2 gündür çok rahatim açlik hiç yok ve üşümede yok. Ve evet bugün mesela 1 kere tuvalete çıktım.

Ben de baslayayım bari. 4 ay aradan sonra tekrar işe başlayacağımyarın. bugün baktım eskiden giydiğim iş pantolonumun içine zor girdim (38beden pantolona). Acilen en az 3-4kg vermem lazım çok mağdurum. Bu çayın tam adı ve markası bu mu? Bi de senin 1 hafta oldu mu kullanalı hiç kg verdin mi?

Ben de baslayayım bari. 4 ay aradan sonra tekrar işe başlayacağımyarın. bugün baktım eskiden giydiğim iş pantolonumun içine zor girdim (38beden pantolona). Acilen en az 3-4kg vermem lazım çok mağdurum. Bu çayın tam adı ve markası bu mu? Bi de senin 1 hafta oldu mu kullanalı hiç kg verdin mi?
Benim bugün 5. Günümdü ve 2 kilo gitmiş tabi ödemdir ama yinede mutlu oldum. Evet ismi fortea

Arkadaslar ben de moringa çayına başladım. Açıkçası calıştığımı için biraz zor oluyor. Yemeklerden yarım saat önce içilmesi gerekiyormuş ama ben sabah kahvaltısına kadar çok acıkıyorum zaten o kadar açken o çayı içmek zor oluyor. Aksam çayını da işten çıkmadan hemen önce içiyorum. Akşam yemeği ile arası 1 saat olmuş oluyor. "yemeklerden önce yarım saat" olayını oturtamadım yani. 5 gündür içiyorum henüz kg veremedim

X