Fotoğrafçı tavsiyesi

hzr30

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
11
1
35
Merhaba herkeze, düğün fotoğrafçısı arıyorum tavsiyesi olan varmı ? çok araştırıyorum kararsızım :KK1:

Merhaba herkeze, düğün fotoğrafçısı arıyorum tavsiyesi olan varmı ? çok araştırıyorum kararsızım :KK1:

E

Eğer istanbuldaysan huzurlukareler var geçen sene düğün albümü yaptırdığım yer tavsiye ederim

Zorunlunick'cim cok hakli. Azicik fotograftan anlayan bu forografcinin iyi bir fotoğrafcı olmadığını gorur.
Belkide reklam yapmaya çalıştı öneren kızcağız . Ben bir yıllık evliyim
Vizyonlu bı ekip bulamadığım için halen cekinmedim fotoğraf . Bı ekip buldum onun için de kalkip İstanbul'a gidip koşturmak zor geliyor
Düğün kareleri için çok çok ozenmek gerekli bence🙏
Ankara'da hangaregh yi buldum .aman aman değil ama bı vizyonlari var kiyasladigimda
Denk geldin mi hangaregh ye ☺? Antep'te de var da Antep de benim için turkiyenin öbür ucu ha bide antepteki 4bin dedi zaten oldu canım.

Belkide reklam yapmaya çalıştı öneren kızcağız . Ben bir yıllık evliyim
Vizyonlu bı ekip bulamadığım için halen cekinmedim fotoğraf . Bı ekip buldum onun için de kalkip İstanbul'a gidip koşturmak zor geliyor
Düğün kareleri için çok çok ozenmek gerekli bence🙏
Ankara'da hangaregh yi buldum .aman aman değil ama bı vizyonlari var kiyasladigimda
Denk geldin mi hangaregh ye ☺? Antep'te de var da Antep de benim için turkiyenin öbür ucu ha bide antepteki 4bin dedi zaten oldu canım.
Sehirlere gelen forografcilar var. Benim yazdigim zeynepavcidiro geliyordu en son ama bilemiyorum yeniden sormak lazim.

Onu da sevmiyorum malesef ☹diş çekim arayışım öyle değil .😔daha asil
Zamanla hevesin kaçar. Çok beklentide oldukça beğeni oranin da düşer. Zeynep avci cok iyi bir fotoğrafçı. Asillikten kastin ne bilmiyorum da ruhta yoksa bu, kostümler asil degilse fotoğrafçı ortaya çıkaramaz bunu. Hem sonra birden bebek çıkagelirse ertelenir daha da. bence birinde karar vermelisin artik :)

X