Futbolcu Sorunsalı ..

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.327
104
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle tüm eleştirileri göze alarak sadece fikir almak amaçlı yazıyorum.

Sözlüyüm ve 2 ay sonra nişanım var. Severek bir ilişki sürdürüyorum ve kati suretle başkasına bakmak, hoşlanmak ya da ihanet gibi birşeyi aklımın ucundan bile geçirmedim. Çok koyu bir Galatasaray taraftarıyım. Sevgilim de öyle.. Çocukluğum ya da ergenliğimde de bir sanatçıya aşık olmak gibi bi duyguyu hiç yaşamadım. Biraz sonra anlatacaklarımın bir aşık olma hikayesi ile ilgisi yok yani..

Bundan 1 ay önce Galatasaraylı bir futbolcuyu rüyamda gördüm. Bizim evimiz havaalanına çok yakın normalde de. Rüyamda da havaalanının dibinde oturuyormuşuz. Pisti felan görüyorum balkonda. Balkondayım bir kalabalık görüyorum gazeteciler felan iniyorum aşağıya futbolcu geldiği için bu kalabalık varmış.Bende giriyorum kalabalığa ve sesleniyorum dönüp bana bakıyor ve biz zaten sevgiliymişiz o şahısla :KK53:

Sonra bizim alt katta oturuyormuş o da, sarılıyoruz hasret gideriyoruz ben telefonum yukarıda kaldı diye eve çıkıyorum annem ve sülalem koalisyon kurmuş masada toplanmışlar benim yaptığımın yanlış olduğunu savunuyorlar. Bende umuırsamıyorum alıp telefonu iniyorum aşağıya.

Uyandığımda sanki gerçekten böyle birşey yaşamışım gibi hissettim, o gün çok üzerinde durmadım ve sözlüme anlattım beraber güldük hatta öyle kıskançlıkları yoktur allahtan senin burağın benim felan dedi güldük geçtik :26:

Ertesi gece rüyamda telefon calıyor saate bakıyorum saat 5 burak arıyor mesgule atıyorum yarın sabah işe gideceğim uğraşamam seninle diye, sonra mesaj atıyor " beni ara çok uzağında değilim " , " beni ara ", " çok yakınım ", " beni ararsan herşey çok farklı olacak " gibi mesajlar alıyorum.

O sırada telefonum yere düşüyor ve sese uyanıyorum açıyorum telefonumu saat 5. Sözlümde aynı saatlerde kan ter içinde uyanıyor ve bana mesaj atıyor iyi misin diye ? bende olan biteni anlatıyorum ve ikimizde tedirgin oluyoruz. :44:

Ertesi gün tabi beni bi düşünce alıyor. Sosyal medyadan araştırma yapıyorum tabiki ama ulaşmak ne mümkün milyonlarca takipci milyonlarca arkadaş var. Bu rüya öncesinde katıldığı bir televizyon programının tekrarını izliyorum birşey çıkarabilirmiyim diye ? O sırada sevdiği bir amatör sanatçıdan bahsediyor çok iyi arkadaş olduklarından vs. sosyal medyadan ( twitter ) ona ulaşıyorum. onun arkadaş listesindeki kişilerden soyisim filtresi yapıyorum ve ilgili futbolcunun kuzenıne ulaşıyorum.

Kuzenine yazdım durumu böyle böyle benım herhangi bir maddi manevi beklentim yok, zaten sözlüyüm ilişki, para vb. beklentim yok yalnızca çok etkisinde kaldım ve sözlümünde bilgisi dahilinde kendisi ile görüşmek istiyorum dedim. Cevap geldi kendisi bu konularda cok hassas ben yardımcı olacağım diye. Ama o gün bu gündür ses yok, ve ben hala ara sıra " yeteri kadar uğraşmadın" , " çok yakınım " , " bütün hayatın değişecek ve bana ulaşmazsan pişman olacaksın , senin için iyi olmayacak " gibi mesajlar alıyorum rüyamda..

Diyeceksinizki şimdi görsen onu ne karın olacak, hiç bir karım olmayacak doğru sadece rahatlamış olacağım. Bu rüyalardan artık çok sıkıldım ve sözlümde bende bir çok yolu denedik ulaşmak adına ama u-la-şa-ma-dık..

Ayy çok etkileyici bende iki haftadir Tarkan'i görüyorum ruyamda:21: ama benimkisi malum yerin açıklığından sanırım:21: ins ulaşırsın ya insan sürekli düşünüp durur ben bile heycanlandim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy çok etkileyici bende iki haftadir Tarkan'i görüyorum ruyamda:21: ama benimkisi malum yerin açıklığından sanırım:21: ins ulaşırsın ya insan sürekli düşünüp durur ben bile heycanlandim

Ben bi müddet bunun bi işaret olduğuna inandım ama nişanlım sadece bilinçaltı olduğunu söylüyor, sadece aklımda soru işareti kalmaması için çabaladığını söylüyor.. Bilmiyorum hala içimde bi umut var yani benle sevgili olcak benle evlencek bana aşık olacak anlamında değil benim için tarif edemediğim bir kapı açılacak gibi töbe töbe ya sinirlerim çok bozuk gerçekten :KK53:

Son düzenleme:
kuzenine ulaşmışsınız ya, dalga geçmişlerdir gibi geldi bana. eminim bu gibi bahnelerle bir çok kişi ulaşmaya çalışıyorlardır onlara. geri dönmedikleri için böyle düşünüyorum. Bu arada siz niyeti azcık bozmuşsunuz gibi geldi.... yani sanki ulaşsanız, karşınızdaki kişiden olumlu enerji alsanız farklı şeyler olacakmış gibi geliyor gerçekten. Bu arada gece kan ter içinde uyanınca hemen sizi arayan sözlünüzün kıymetini bilin...

Bir sure sonra yıpratıcı olmaya baslar zaten sürekli düşün düşün ins ulaşırsın ya çok farkli bende olsam peşine düşerdim

kuzenine ulaşmışsınız ya, dalga geçmişlerdir gibi geldi bana. eminim bu gibi bahnelerle bir çok kişi ulaşmaya çalışıyorlardır onlara. geri dönmedikleri için böyle düşünüyorum. Bu arada siz niyeti azcık bozmuşsunuz gibi geldi.... yani sanki ulaşsanız, karşınızdaki kişiden olumlu enerji alsanız farklı şeyler olacakmış gibi geliyor gerçekten. Bu arada gece kan ter içinde uyanınca hemen sizi arayan sözlünüzün kıymetini bilin...

Gerçekten niyetimi bozmuş değilim, hani hafifletici sebep olarak sunmuyorum ama artniyet besliyor olsam bunu sözlüme zaten anlatamazdım. Ben tüm samimiyetimle ve duyduğum rahatsızlıkla ona da anlattım. Gercekten rüyalarım benı rahatsız ediyor rüya gördükten sonra ertesi gün kara kara düşünüyorum bu gün kötü bişey mi olacak acaba diye,

bende dalga geçtiklerini düşünüyorum, yine de teşekkür ederim arkadaşm :KK17:

Bir sure sonra yıpratıcı olmaya baslar zaten sürekli düşün düşün ins ulaşırsın ya çok farkli bende olsam peşine düşerdim

Hemde ne yıpratıcı anlatamam :KK50:

bence peşini bırakmamalısın. bu tür durumların altından ne çıkacağı belli olmaz. illa niyeti bozmak gerekmez belkide hayatınızın dönüm noktası olacak bir olay durum vs. olabilir ama taamen boşda çıkabilir.
kuzenine yazmanız olmamış ama güde kaç kişi öyle mesaj atıyordur onlara sadece baştan savmak için geri dönüş yapmıştır.
kulüpten ulaşmaya çalışın kulübün yaptığı etkinliklere göz atın daha rahat ulaşırsınız.

bence peşini bırakmamalısın. bu tür durumların altından ne çıkacağı belli olmaz. illa niyeti bozmak gerekmez belkide hayatınızın dönüm noktası olacak bir olay durum vs. olabilir ama taamen boşda çıkabilir.
kuzenine yazmanız olmamış ama güde kaç kişi öyle mesaj atıyordur onlara sadece baştan savmak için geri dönüş yapmıştır.
kulüpten ulaşmaya çalışın kulübün yaptığı etkinliklere göz atın daha rahat ulaşırsınız.

Ben metin oktaya çok yakın oturuyorum zaten müsait oldukça da gidiyoruz beraber ama müthiş bir güvenlik önlemi var ve halka açık antreman yapmıyorlar artık. Klube ulaşmaksa takdir edersiniz ki imkansız.

aynı şehirdeyseniz onların kamp çalışma yerlerine falan gidin... yada takıldıkları yerlere...

:KK1: doğru arabayla çıkar onlar dimi .... evet bu da olmaz ... çok güldüm ama yaaa

bende sesli güldüm resmen :KK52:

bi de ben arabaya koşarken sözlümü düşündüm yanımda bana mı dur desin burağımı yakalasın ne yapacağını şaşırır :KK1:

Gerçekten şuan anlatırken tuhaf geliyor ama yaşaması can sıkıcı, bu abuk subuk rüyaları görmek sıkıcı belkide ben takıntı haline getirdiğim için rüyalarım devam ediyor bilemiyorum..

bende sesli güldüm resmen :KK52:

bi de ben arabaya koşarken sözlümü düşündüm yanımda bana mı dur desin burağımı yakalasın ne yapacağını şaşırır :KK1:

Gerçekten şuan anlatırken tuhaf geliyor ama yaşaması can sıkıcı, bu abuk subuk rüyaları görmek sıkıcı belkide ben takıntı haline getirdiğim için rüyalarım devam ediyor bilemiyorum..

Bu arada sozlunun de kiymetini bil benim nisanlim olsa kiskancliktan bisi yaptirmazdi

Bu arada sozlunun de kiymetini bil benim nisanlim olsa kiskancliktan bisi yaptirmazdi

gerçekten mi ? benim sözlümde kıskançtır ama aşırı değil. hani öyle bi futbolcu bir sanatçı bir manken böyle şeyleri kıskanmaz. Hatta sen beğendiklerini göster bana, benim için rol model olsun der :KK53: şanslıyım o halde

Dediğim gibi mesele bulusmak değil, mesele rüyaların rahatsız edici boyutta olması ve buna bir son vermek..

]

Vallahi bilemedim canım, bu durum sana neler hissettiriyor, korku mu?
Çok fazla üzerinde durmamak lazım.. Ben bu tarz bi durumda olsam, Burak'la gezer tozardım rüyaamda.. Tabi kontrol edebiliyorsan.

Dediğim gibi mesele bulusmak değil, mesele rüyaların rahatsız edici boyutta olması ve buna bir son vermek..

Haklısınız, ama bazen engel olamıyor insan
Bilincalti diyecemde onceden hayranliginiz yokmus ne alaka simdi :/ insanin aklina diger soru geliyor bu bir isaret mi ? Gormeniz zor gibime geliyo anca antrenmanina gidip kapiya dayanmaniz gerek yoksa normal gunde koskoca istanbulda bulmaniz cookk zor ruyalar devam etmiyorsa ustelemeyin bile

X