Galiba aldatlyorum

maviduvar1

Ben beni bıraktığımda, sen beni bırakma ya' Rab...
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
14.383
24.221
herkese merhaba
9 yıllık evliyim. bir kızım var. eşim yaklaşık 1 sene önce işyerini değiştirdi. gittiği yerde yönetici pozisyonunda. orada yanında çalışan bir bayan var. benim onunla iyi anlaşacağımdan falan bahsediyordu. bir gün ben eşimin işyerine gittim. bu kız koşa koşa gheldi. beni, çok merek ettiğini falan söyledi. tanıştık. sonraları eşim şaka yollu (o kıza Xdiyelim) X bana çocuğun kabülüm gel evlenelim dedi. vs gibi şeyler söyledi. ama bunları arkadaş çevresi içinde söyledi. beni kıskandırmak hoşuna gidiyormuş meğer. facebook'u vardı. sonra adresi falan değiştirmiş. beni eklemedi. ben şifreyi kırıp girdim. o kızı eklemiş. hatta bir de fotolarına yorum yapmış. 2 ay önce kızsımla beraber şehir dışına çıktık. otobüs hareket eder etmez telefonla konuşmaya başladı. sordum arkadaş dedi.
eskiden bana karşı çok şevkatliydi. küs durmaya dayuanamazdı şimdi aylarca küs dursak umrunda olmuyor.
3 akşamdır bir bahane bulup dışarı çıkıyor. parfüm şişesini üstüne boşaltarak. dün iftardan önce kavga ettik. gece 9 gibi telefonuyla uğraştı uğraştı sonr ada ben dışarı çıkıyorum dedi. gitti. gece 03:30gibi mesaj geldi buna. uyanmadı ben de okudum. önemli birşey değildi. öylesine telfonu karıştırmaya başladım. dün evden çıktıktan yarım saat sonar o kızı aramış ve 31 dakika konuşmuşlar. kız da daha önceden onu aramış. cevapsız şekline. bir taraftan diyorum ki aldatsa en azından arama kaydını falan siler, kızın ismnini erkek ismi olarak kaydeder. aldatmıyorsa da gecenin bir vakti yanında çaılşan biriryle yarımsaat ne konuşur.
ne yapmalıyım kızlar. şimdi sormak istemiyorum aslında. evet ben seni aldatıyorum mu diyecek. hafat sonuy gene şehir dışına gidiyorum. ya bemim gitmelerim onlara fırsat doğuryorsa. kız benim evime yatağıma falan giriyorsa. off delirceğim.

valla ortada bi aldatma var gibi ama kesin birşey de diyemem. sana söyleyebilieceğim bu işi kesinlikle takip etmelisin. şehir dışına falan da çıkmamamnı öneririm. mümkün olabildiğince ortalığı boş bırakma derim.

herkese merhaba
9 yıllık evliyim. bir kızım var. eşim yaklaşık 1 sene önce işyerini değiştirdi. gittiği yerde yönetici pozisyonunda. orada yanında çalışan bir bayan var. benim onunla iyi anlaşacağımdan falan bahsediyordu. bir gün ben eşimin işyerine gittim. bu kız koşa koşa gheldi. beni, çok merek ettiğini falan söyledi. tanıştık. sonraları eşim şaka yollu (o kıza Xdiyelim) X bana çocuğun kabülüm gel evlenelim dedi. vs gibi şeyler söyledi. ama bunları arkadaş çevresi içinde söyledi. beni kıskandırmak hoşuna gidiyormuş meğer. facebook'u vardı. sonra adresi falan değiştirmiş. beni eklemedi. ben şifreyi kırıp girdim. o kızı eklemiş. hatta bir de fotolarına yorum yapmış. 2 ay önce kızsımla beraber şehir dışına çıktık. otobüs hareket eder etmez telefonla konuşmaya başladı. sordum arkadaş dedi.
eskiden bana karşı çok şevkatliydi. küs durmaya dayuanamazdı şimdi aylarca küs dursak umrunda olmuyor.
3 akşamdır bir bahane bulup dışarı çıkıyor. parfüm şişesini üstüne boşaltarak. dün iftardan önce kavga ettik. gece 9 gibi telefonuyla uğraştı uğraştı sonr ada ben dışarı çıkıyorum dedi. gitti. gece 03:30gibi mesaj geldi buna. uyanmadı ben de okudum. önemli birşey değildi. öylesine telfonu karıştırmaya başladım. dün evden çıktıktan yarım saat sonar o kızı aramış ve 31 dakika konuşmuşlar. kız da daha önceden onu aramış. cevapsız şekline. bir taraftan diyorum ki aldatsa en azından arama kaydını falan siler, kızın ismnini erkek ismi olarak kaydeder. aldatmıyorsa da gecenin bir vakti yanında çaılşan biriryle yarımsaat ne konuşur.
ne yapmalıyım kızlar. şimdi sormak istemiyorum aslında. evet ben seni aldatıyorum mu diyecek. hafat sonuy gene şehir dışına gidiyorum. ya bemim gitmelerim onlara fırsat doğuryorsa. kız benim evime yatağıma falan giriyorsa. off delirceğim.

İhanet var mı yok mu bilemem ama eşinizin şaka anlayışı hiç hoş değil..:kızgın:
Ayrıca iş arkadaşları ile mesafe kurmasını bilse iyi olur..:eek:lmaz:

davranışları garipmiş gerçekten...hem kız sizi neden merak ediyor o kadar ilginç!!! bence bir süre gözlem altında tutun ve mümkün olduğunca evden uzaklaşmayın...eğer çok abartılı olursa davranışları eşinizle konuşun rahatsızlıklarınızı dile getirirsiniz...bir kadın hisseder ne olduğunu...:uhm:

kardeşim ne istiyolar evli erkeklerden anlamıyorum bekarların suyumu çıktı arkadaşım bekle şimdi tepki gösterme kadınlık hislerimiz yanılmıyo içine bi kurt düşmüş ama bekle elinde yüzüne çarpcak iyi bi kanıtın olsun yatağına girecek kadar iğrençleşmez heralde hem olsada nasıl anlaşılırki ay kafam durdu yine ahhhh

Yani eğer çok şüpheleniyorsanız gidip özel dedektif tutun

Bunu şaka olsun diye söylemiyorum.En hissettirmeden

içinizi rahatlatacak yöntem gibi geldi.:1closedeyes:

Bir kere esinin sana X bana cocugun kabülümdür gel evlenelim diye saka yaptigni söylemesi hicte komik degil....böyle laflarin sakasi olmaz. Hemen o an vermeliydin agzinin payini....hem X in hemde esinin:eek:lmaz:

Aldatiyormu bilemem....ama süpheli davrandigi ortada...ayrica 9 yilik esini sen daha iyi tanirsin arkadasim...süphelendigne göre vardir bir bildigin...:nazar:

Simdi ya ona caktirmadan gözünün kenari ile izleyeceksin...cünkü mutlaka bir yerde patlak verecek...ama bu zaman icindede bu süphelerle kendini cok yipratirsin...

Yada...sen yine sehir disina ciktiktan sonra takacaksin bunun pesine birini!:nazar:

Umarim düsündügün gibi degildir:1no2:

bence bi süre daha sessizliğinizi koruyun ve bu olayı takip edin :nazar:
bakınbakalım kocanızın hareketlerinde çok bariz değişimler oluyomu
mesela mesaj kutusu sürekli boşmu
arayan aranan numaralar siliniyormu yada herşeyin şifreini sizden saklıyormu
ve asla kesin bi kanıt elinize geçmeden de
beni aldatıyorsun muamelesi yapmayın erkek milletini biliyorsunuz :eek:lmaz:
alttan girer üstten çıkar kendini haklı çıkartırr
o yüzden kesin bişe elinize geçenekadar sabredin ve takibe devam edin derim kendi kanaatimce çünkü şüpheleriniz yerli yerinde şüpheler :sinifsinif:

Şehir dışına çıkmayın ama çıkmş gibi yapabilrsiniz . . .
Eşinizi ya siz takibe alın yada bi dedektifle görüşüp takibe aldırın. . .
Belliki ortalıkta dolaşan belirsizlikler war ve burnuma hiç hoş kokular gelmiyor. . ama umarımki yanılırım :1ninca:

ortada bir şey var ama ne var??? belkide yeni yeni kaynaşıyolar. başlangıç yapıyolar. veya öylesıne arkadaşlar.CADIARZU kesin olan eşin masum değil... telefonunu fırsat buldukça karışır bence.. açığını yakalayıncada :eek:klava:

Evet bence de sehır dısına cıkacagınız madem bılınıyo sızde cıkıyomus gıbı yapın bu yoklugunuz suresınde de adım adım takıp edın.Varsa bırsey kare akre resımleyın.

ben de böyle düşünüyorum..hiçbişi belli etmeden şehir dışına çıkıyorum diyeceksn ve çıkmayacaksn, o zaman herşeyi anlarsın..böle için içini yemektense bence bian önce ortaya çıkması cok daha ii olur hem senin hem de kızın için..

herşey çok açık benim düşünceme göre.....

bencede şehir dışına çıkıyorum diyeceksizniz ama kızınız bi yere bırakıp eşinizi takip edin....

sürekli içinizde şüphe olacağına gözlerinizle görün ne varsa.....

allah yardımcınız olsun...

arkadaşım bende katılıyorum sehir dışına diye git ve onları takip et.eminim birşeyler elde edersin olumlu veya olumsuz.ama bana hiçde iyi kokular gelmiyor.

herkese merhaba

Ayy böyle konuları oluyunca bana yapılmış kadar üzülüyorum ...Canımm :teselli:
Öncelikle sakin ol dicem ama ben yaparmıydım asla...
Bir kere eşin akşam nereye gittiğini söylüyorda dışarı çıkıyor...Ben dışarı çıkıyorum deyip nasıl çıkabiliyor... sormadınmı nereye diye...Eşim dışarı çıkıcam dese ben nereye gidyosun ne yapacaksın sorarım yada ben söylemeden o söyler böyle böyle oldu falan diye...yok öylee ben çıkıyorum deyip çıkmak bence sormalıydın.Üstüne düşmelisin biraz bakalım ne diyecek ..Mantıklı bi açıklaması olacakmı...
ıkincisi o kız şakası hiç hoşş değil...Eşim beni kıskandırmak için böyle bi laf edecek önce eşimi benzetirim nasıl bu haddi ona veriyor diye sonra o kızı... Sen neden sessiz kaldın hayret ettim...Valla ben olsam açık açık konuşurdum heralde ..hesabını sorardım böyle böyle şeyler hissettiğimi o kızdan hoşlanmadığımı telde konuştuklarını gördüğümü...Ne halin varsa gör şimdi derdim...Belki yanlış anlaşılma olmuştur bi açıklaması vardır belkide illaki aldatma vardır demiyorum canım..Bence konuşş ...
Kötü bişey çıkmasın işallahhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Açıkçası böyle bir durumda ben olsam kocamın ümüğünü sıkmak için illa alt alta, üst üste yakalamayı beklemezdim.

1. si benim yanımdayken böylesine iğrenç bir şaka mıdır nedir her ne ise adı işte o muhabbetin tam ortasında beni bırakamaz.:mymeka:
2. olarak benden gizli facebook mudur her b.k ise artık onu açamaz.:mymeka:
3. olarakta kusura bakmasın amma işyerindeki çalışanları ile saat 9:30 - 10' da ben yanında olmadan konuşamaz. Gündüz torbaya mı girmiş. :mymeka:

Siz çok sessiz kalmışsınız sanki. Yaptıkları yeterince nahoşş zaten...

Bence de şaka hiç hoş değil. Hattaaa hiç ama hiç hoşdeğil rezillik başka bişey değil. Yarım saat elin kızıyla ne konuşuyor onu anlamadım.

Sonra nasıl cıkıyor öyle dışarıya ben cıkıyorum gibi. eşşek başı mı var orda töbe töbe. Sessiz sessiz takip edin. bi kanıt mutlaka yakalamalısın ki yüzüne vuralısın.

Bu telde msj olabilir msn konuşmaları olabilir vs vs..çok üzülüyorum bende ya . yazıklar olsun gercekten böyle erkeklere.

X