galiba bunalımdayım

anemon90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
57
63
Her akşam iki çay kaşığı çaya bı fincan aralıksız içtim. Fazlası kesinlikle zararlı ve akşam içilmeli mutlaka. Çok etkili bi çay olduğu için gündüz içerseniz güneşe çıktığınızda cildinizde leke bırakır. Ve bunun yanında fondü takimi aldım kensime buhurdan gibi kullanmak için. Lavanta yağı damlatıp bulunduğum ortami kokuttum. Lavantanin da sakinleştirici özelliği vardır. Sarı kantaronu pek içmiyorum artık ilaçla beraber kullanilmiyo önemli bı detay. Artık lavanta kokutmaktansa her duş sonrası yuzumu lavanta yağıyla nemlendiriyorum onun kokusu hep burnuma geliyo. Bunlar gerçekten kucumsenmiycek kadar etkili insanın hayatında. Siz yeter ki iyi olmayı isteyin
Evet bende passiflora ile melisa kullanıyorum, sabah passiflora akşam melisa şeklinde epey faydasını gördüm. Lavantayı bende aldım ama gardrobuma damlatıyorum şimdilik. Bunun dışında papatya aldım ama henüz kullanmadım. Arada adaçayı tüketiyorum, melisaya ara verdiğim zamanlar. Bu sarı kantaron çiçekli olandan mı yoksa tohum gibi olandan mı? Bende demet şeklinde var çiçeği ve sapıyla beraber şu fotodaki gibi

delifisek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
1.111
2.362
31
Evet bende passiflora ile melisa kullanıyorum, sabah passiflora akşam melisa şeklinde epey faydasını gördüm. Lavantayı bende aldım ama gardrobuma damlatıyorum şimdilik. Bunun dışında papatya aldım ama henüz kullanmadım. Arada adaçayı tüketiyorum, melisaya ara verdiğim zamanlar. Bu sarı kantaron çiçekli olandan mı yoksa tohum gibi olandan mı? Bende demet şeklinde var çiçeği ve sapıyla beraber şu fotodaki gibi
Benim aldığım aktardan toz halinde alıyorum sapsız. Ama böyle saplı daha güvenilir doğal olup olmadığını anlayabilmek icin

anemon90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
57
63
Benim aldığım aktardan toz halinde alıyorum sapsız. Ama böyle saplı daha güvenilir doğal olup olmadığını anlayabilmek icin
Bide tohum gibi olanı var acaba ondan mı diye merak etmiştim👍

ramko

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
310
234
bazı şeyler bazı seylerın bırıkıntısı olabılıyor bende bilıyorum çoçugum var o yüzden toplamaya çalışıyorum kendımı ılac kullanmıyorum bebegımı emzırıyorum doz artınca uyku verılınce bırseyler duzelmıyor surıyeye gıttınız mi? orda ne oldu bılıyor musunuz ? Evet iş değişikliği istedık o da bende ama askerıye de bellı yıl tamamlanmayınca terke etme olmuyor bıraz arastırabılırsınız bunu yanı akıl vermek ıcın degıl var oldugunu kanıtlamak ıcın söylüyorum evet herkes olecek olum haktır ama nasıl öldüğüne bağlı demek sıze kolay anlıyorum sızıde destek olmayı sert sekılde soyleyınce kendıme gelmemı saglamak ıcın dıyorsunuz ben kendımın olayların farkındayım ama buna engel olamıyorum bunu anlatamıyorum yıne uzun yazdım özür dilerım
Annenizin yaninda kalin ya da kayinvalide varsa belki esiniz gelinceye kadar sizle kalir cocuklada yalniz kalmamis olursunuz. Allah yardimciniz olsun