Gebeliğe Hazırlık Gano kahve

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba aranızda Gano kahve kullanıp eşinin sperm sayısı artan ve hamile kalan varmi
Benim kayinvalide almıştı 1500 lira verip o kadar da demiştim işe yaramaz diye dinlememislerdi bildiğin kafelerde satılan kahveler gelmişti sade orta sekerli filtre vs vs aklına ne gelirse bı kaç tane de hap vardı vitamin yani açıkçası hiçbirini doğru düzgün kullanmadilar hatta kullanamadilar hatta kp uyuyamıyorum su kahve iyi geliyormuş dedi onu içti dedi ki daha çok uyuyamıyorum 😁 ben o kadar da demiştim kahve uyku kaçırır diye 🤷 en beğendiğim hediye olarak verdiği misvak özlü diş macunu 😁😁 ise yaramıyor arkadaşım özellikle açıklamalı yaptım ki bil diye senin alacagin kahve de bizimkilerin aldığı kahvede aynı

Arkadaşlar merhaba aranızda Gano kahve kullanıp eşinin sperm sayısı artan ve hamile kalan varmi
Merhaba, ben ve eşim Gano Suprano kullanıyoruz. Eşimin sperm sayısı 5 ten 10dan 18 milyona çıktı. Eşim ikinci defa varikosel ameliyatı oldu inşallah hem onun etkisiyle hem de içtiğimiz kahvenin ve 18 milyonu görünce bir de gıda takviyesi ekledik onun etkisiyle bebeğimiz olacak inşallah diye umut ediyorum. 4,5 yıldır evliyim artık katlanmak çok zorlaştı. Belki Gano ürünleri işe yarar ve işe yararsa burada mutlaka paylaşacağım. Ürünleri uygun fiyata alabilmek için bir sponsor aracılığıyla üye oldum. Üye olmak ücretsiz. İsteyen olursa uygun fiyattan temin edebilmeniz için sponsor olabilirim. İnternet sitelerinde de var ama epey pahalı. Onları da normal karşılıyorum. Trendyol, GittiGidiyor gibi sitelerde komisyon alındığı için, bir de vergisi algısı muhtemelen anca karşılıyor. Distribütörlüğünü aldığım için direkt Gano Excel in faturasıyla alıyorum.
Arkadaşlar merhaba aranızda Gano kahve kullanıp eşinin sperm sayısı artan ve hamile kalan varmı

Merhaba, ben ve eşim Gano Suprano kullanıyoruz. Eşimin sperm sayısı 5 ten 10dan 18 milyona çıktı. Eşim ikinci defa varikosel ameliyatı oldu inşallah hem onun etkisiyle hem de içtiğimiz kahvenin ve 18 milyonu görünce bir de gıda takviyesi ekledik onun etkisiyle bebeğimiz olacak inşallah diye umut ediyorum. 4,5 yıldır evliyim artık katlanmak çok zorlaştı. Belki Gano ürünleri işe yarar ve işe yararsa burada mutlaka paylaşacağım. Ürünleri uygun fiyata alabilmek için bir sponsor aracılığıyla üye oldum. Üye olmak ücretsiz. İsteyen olursa uygun fiyattan temin edebilmeniz için sponsor olabilirim. İnternet sitelerinde de var ama epey pahalı. Onları da normal karşılıyorum. Trendyol, GittiGidiyor gibi sitelerde komisyon alındığı için, bir de vergisi algısı muhtemelen anca karşılıyor. Distribütörlüğünü aldığım için direkt Gano Excel in faturasıyla alıyorum.
Çok sevindim inşallah güzel sonuç alırsınız sadece kahvemi kullandı eşiniz kaç paket icti

Görüyorum ki yorumlardan bazı arkadaşlar Gano kahve ile normal kahveyi bir tutmuş aslında ne kadar üzücü...ben 1 senedir Gano ürünlerini kullaniyorum öyle bir seferde para verip hemen etki görsün diye bekleyemzsiniz ki bu hastalıklarının sizlerde yıllardır varken 1 ayda tamamen kurtulalım diyemezsiniz...bizim Gano ile tanışmamız ablamın göğüs kanseri olması ve bu profesorun tavsiye etmesi uzrine duyduk adını ve hayatımıza girdi...iyiki duymusuz binlerce şükürler olsun...bende tüp bebek ile kızımı kucağıma aldım çok şükür(o zaman ganoyu felan hiç bilmiyorduk)ve hem tüp bebek tedavisi olup hem Gano ürünlerine devam eden kişilerde cok...hipo hipoluyum ve ilaçsız adet olamıyorum ben sadece kahvesini ve kapsülünu geçen ay bu hipo hipo için içeyim dedim ayni zmanda ilacimida kullanıyordum ve ben ilaç bitmeden bir hafta önce adet oldum ve şimdi ilacı hayatımdan çıkarıp sadece Gano urunleriyle devam edeceğim ve gerçekten güzel sonuçlarımız var çok şükür ve ben o 1 hafta önce adet olduysam allahjn izniyle inanıyorum ki o hormon yüklü ilacı kullanmadan da olacağım inşallah...yeter ki sabırlı olup duzenli kullanın

Bunu kullananları anlayamıyorum iyi birşey olsa eczanede satılır yazık verilen paralara yazık
Evet anlayamazsınız zaten bu önyargı ve kullanmadiginiz sürece....pubmed.gov da binden fazla bilimsel makalesi mevcut ordan okuyabilirsiniz...ve bütün gıda takviyeleri herşey eczanede satılmiyor zaten

Evet anlayamazsınız zaten bu önyargı ve kullanmadiginiz sürece....pubmed.gov da binden fazla bilimsel makalesi mevcut ordan okuyabilirsiniz...ve bütün gıda takviyeleri herşey eczanede satılmiyor zaten
İçeriğinde ne olup olmadığı dahi yazılmayan ambalajları satın almak okumaya değer bir ürün olarak görmüyorum bir ürün herşeye çare olsaydı hastanelerde doktorlar önerirdi bi tanıdığım şeker tansiyon haplarını bıraktı bunun için de evet ilaç piyasası engel oluyor değil mi bu ürün satışı için yoksa doktorlar reçete eder değil mi ilaç piyasasından hep bunlar

İçeriğinde ne olup olmadığı dahi yazılmayan ambalajları satın almak okumaya değer bir ürün olarak görmüyorum bir ürün herşeye çare olsaydı hastanelerde doktorlar önerirdi bi tanıdığım şeker tansiyon haplarını bıraktı bunun için de evet ilaç piyasası engel oluyor değil mi bu ürün satışı için yoksa doktorlar reçete eder değil mi ilaç piyasasından hep bunlar
Hangi gıda takviyesini doktorlar recetesine yazabiliyor acaba🤔Size cooooookkk uzun uzun anlatmaya çalışırdım ama o kadar kapalisiniz ki gerek bile duymuyorum.. neyse sizle konuyu uzatmayacagim siz bildiğinize inandiginiza devam edin...

Hangi gıda takviyesini doktorlar recetesine yazabiliyor acaba🤔Size cooooookkk uzun uzun anlatmaya çalışırdım ama o kadar kapalisiniz ki gerek bile duymuyorum.. neyse sizle konuyu uzatmayacagim siz bildiğinize inandiginiza devam edin...
Neden birçok doktor gıda takviyesini öneriyor ama bu ürün için bir doktorun alın kullanın dediğini duymadım teşekkür ederim anlatmanıza gerek yok içeriğinde ne yazılı olmayan ambalajında kalori o bu yazmayan ürünleri gördüğüm için gerek kalmadı

Neden birçok doktor gıda takviyesini öneriyor ama bu ürün için bir doktorun alın kullanın dediğini duymadım teşekkür ederim anlatmanıza gerek yok içeriğinde ne yazılı olmayan ambalajında kalori o bu yazmayan ürünleri gördüğüm için gerek kalmadı
Siz benim yukarıda anlattığımi bile anlayamamissinizki çaba boşuna...bize ablam göğüs kanserinden dolayi profesör söylemese bizde duyammistik demiştim ve heleki kanser hastaları çok dikkat etmeli yediğine ictigine...siz kalorı odaklı mi gidiyorsunuz herşeyde içeriğinde ne olduğu ne kadar ne var hepsi yazıyor zaten yazmadığını kim söylüyor ki...iyi günler size

Cidden şaka gibisiniz doktırların önerdiği takviye edici bir sürü gıda var ama bir doktor tavsiye etti diyede illa iyi diye birşey yok anlaşmalı olabilir firmayla tarihte ne ilaçlar doktor tavsiyesi ile insanlrı sakat bıraktı önemli oalan sağlık bakanlıpı onatyı ve dünyadaki sağlık örgütleri tarafından onaylanmış olması ama bu ürünlerde içeeiği bile bulmak bin tane iş o onaylar eminim yoktur

X