Garnier Sac Boyasi Hakkında Bildikleriniz ???

valhala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2008
2.390
2
Arkadaşlar,garnier saç boyasını kullanan ve menun olanlar var mı?Garnier in meyve özlü oluşu ile diğer boyalardan daha mı farklı(saçı yıpratması açısından)

ben bir kere kulanmıştım
daha yumuşak yapmıştı gibi. ama tekrar kullanmadım,çünkü istediğim rengi tutturamamıştım.
ama ben normal boyanın içine de azıcık badem yağı ekliyorum ,aynı şey oluyor.
 

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.491
3
Arkadaşlar,garnier saç boyasını kullanan ve menun olanlar var mı?Garnier in meyve özlü oluşu ile diğer boyalardan daha mı farklı(saçı yıpratması açısından)

canım bence duşunme meyve ozlu fılan olduğunu. renk mat çıkıyor garnıerde oldukça .tek avantajı guzel kokuyor:) meyve özlu vs.. tum bunlar pazarlama tuzakları açıkcası. benım denemediğim marka kalmadı. garnıerde iyi değil
 

selin_as

mutluyum :)
Pro Üye
19 Haziran 2008
5.798
8
bende aldım garnierden ama alerji testi falan dıyordu.yaptım kulağımın arkasına ve hemen kaşıntı oldu bu normal mi pek bilmiyorum.arzum onanın renginden aldım tutarmı bilmiyorum.deneyip göreceğizz
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2813 gün geçti.

Y

Yıldızzz

Ziyaretçi
alerji testi yaptırın diye hepsinde yazar bu normal bişey ayrıca selin arzum onan ın saç rengi o boyadan değil haberin olsun garnierde bence her boya gibi saçı yıpratıyor nasıl yıpratmasınki kimyasal bişey sonuçta her boya gibi.
 

selin_as

mutluyum :)
Pro Üye
19 Haziran 2008
5.798
8
biliyorum alerji testinni hepsınde yazdını ama bugun onu paylaştım burda ben bırdaha kesnlıkle kullanmam önermiyorum.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2813 gün geçti.

Esins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
2.466
1
Benim saçlarım açık kumraldı loreal çikolata kahve aldım çok koyu çıktı ayrıca hem boyada hem yıkarken çok saçım döküldü.saçım hem koyu hem mat olunca bütün yıpranmayı göze alarak Garnier 9 numara sarı aldım.Birkaç gün sonra boyadım.Hem rengi açıldı hoş bir renk oldu hemde parlaklığı geri geldi üstelik yıpranmada göremedim.Çok memnun kaldım.Bundan sonra Garnier kullanmaya karar verdim.Tavsiye ederim hem parlak hem yumşacık saçlar için....(Valla saç boyası reklamı gibi oldu:smiley-cool: )
 

ddilsah

♥♥♥ VOLİM TE ♥♥&#982
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2012
4.225
80
açık kestane bakırla iki kere boyadım saçımı. ben memnun kaldım valla.daha önce koleston ve loreal kullanmıştım.ikisine nazaran garnier daha geç aktı benim saçımdan.bir iki hafta içinde yine boyayacağım ancak bu sefer kızıl serisinden bişiler deneyeceğim
 

Alemonia

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
150
104
ben kendim için kullanmadım ama annem ve bir yakınımın saçlarını boyamıştım annemin saçında çok fazla beyaz vardı ve beyazları çok güzel kapatıyo ve saç parıl parlıo gerçekten reklamlardaki gibi içinde zeytinyağı olmasının faydası galiba annem çok memnun ve kapatıcılığı mükemmel diebilirim :)
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1019 gün geçti.

thecute

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
79
1
Kesinlikle kokusu ve saçı yıpratması konusunda bir sorun yaşamadım. diğer boyalardaki keskin koyu yerine hafif mayhoş bir kokusu var. saçlarıma da ekstra beklemediğim bir zarar vermedi. ancaaaaaaaak!
kestane kızıl olarak herbashine 565 no'lu almış olduğum boya, saçımı iğrenç rezalet bir kömür siyah yaptı!
inanılır gibi değil aynaya bile bakmak istemiyorum! dava açabilsem açardım o derece sinirlendim. üstündeki fotoğrafla alakası yok ve saçımı ilk defa da boyamıyorum daha önce hep kızıldı aynı rengi aldığımı düşündüm ama malesef siyah oldu.

KESİNLİKLE GÜVENİLİR DEĞİL SAKIN GARNİER SAÇ BOYALARINI KULLANMAYIN!!!!!!!!!!!
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2627 gün geçti.

flycat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
13
0
b, kaç gün sonra garnier boyucam kızlar nolur güzel bişiler söleyin ya saçım çok açık bi bakır sarıya yakın üstüne bakır alevi die bişe çıktı garnierin daha nette resimleri bile yok onu boyucam tutarmı yani.boya sonuçta yıpratcak ama renk tutma bakımından garnier nasıldır?