Gaz belası!!!

CaRMiN

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
600
15
40
Kızlar karnımın içi gurul gurul... Hep bi gaz var..Bazen sancı yapıyo.. Bu gazdan kurtulmanın bi yöntemi yok mu???

Bende de sık sık olur carmin. Ben karnımın üzerine yattığımda gazın kısa sürede ve kolaylıkla çıktığını keşfettim. Dene istersen.

ben de pazar gününden beri aynı dertten muzdaripim. patlayacağım neredeyse. gazman gibi dolaşıyorum valla.

Uzun süre yemek yemediğin zaman ya da yemeklerden kısa bir süre sonra rahatsız oluyorsan gastrit olabilir... Özellikle asitli içecekler, limon veya meyve yedikten sonra oluyorsa hemen bir doktora git.

hepinize çok teşekkür ederim...
Çıkarmak istemiyorum, tamamen bitsin artık istiyorum çünkü sürekli bi gaz var.. çıkarmaya kalkarsam maazallah :KK70:
Rezene ve papatyayı denicem ama rezene beni sarhoş gibi yapıyo :KK70:
Deren, şimdi çok aklıma yattı senin dediklerin.. Walla olabilir çünkü midemde de hep bi ağırlık var...

sıcak su torbasını gezdir karnında biraz.bak yavaş yavaş rahatladığını görüceksin.birde metsil kullanabilirsin

hepinize ben de teşekkür ederim. yazdıklarınızı az önce gördüm. yarın deniyeceğim. benim sorunum kabızlık. onunla ilgili benim gazım. yemeklerden sonra yada meyve yedikten sonra diil.

yok anam yok.. geçmiyo kalıcı benimki :KK70: Saat 10 gibiydi alman çayının içine biraz rezene, kuru tarçın, bide sinameki koydum.. bi güzel demledim.. içtim sıcak sıcak...2buçuk saat oldu tık yok.. Ne tuvalete çıktım ne karnımın kurultusu geçti.. ooooyyy oyy!!! gazman oldum ben, uçucam yakında :KK70:

yok anam yok.. geçmiyo kalıcı benimki :KK70: Saat 10 gibiydi alman çayının içine biraz rezene, kuru tarçın, bide sinameki koydum.. bi güzel demledim.. içtim sıcak sıcak...2buçuk saat oldu tık yok.. Ne tuvalete çıktım ne karnımın kurultusu geçti.. ooooyyy oyy!!! gazman oldum ben, uçucam yakında :KK70:

ben de öyleyim ya. şimdi bir form çay içtim .bi de masaj aleti ile karnıma masaj yaptım.titrete titret.azcuk rahatladım gibi

1 haftadır aynı derten muzdaribim karnım davul gibi,sancıda cabası:çok üzgünüm: ne wc ye çıkabiliyom nede şişlik iniyor:1no2:

1 haftadır aynı derten muzdaribim karnım davul gibi,sancıda cabası:çok üzgünüm: ne wc ye çıkabiliyom nede şişlik iniyor:1no2:

bende de aynı sorun var sorma ya cadum ama rezene biraz iy geldi bide sürekli lifli gıdalar yiyiyoyum:çok üzgünüm:

Arkadaşlar bir ara ben öyleydim.6 aylık hamile gibi oluyordum.Sıkıntıdan eve sığmıyordum.Şu yoğurtlar iyi geldi.Sütaş yovita. :KK66:

benim tuvaletle sorunum yok ki.. Bağırsaklarımın maşallahı var.. Çok düzenli çalışıyo ama karnımdaki gaz 7/24 hiç gitmiyo.. Bende bunu anlamıyorum.. Bu gaz neden oluyo... helb bi kurufasulye yada nohut yiyim yerimde duramıyorum.. Yediklerime de dikkat ediyorum zaten ama yok... Karnım şiş değil ama gurul gurul.Hayret bişe yaa!!!

X