Tüp Bebek Merkezleri Gazi Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mrb güneş,
ben gazi üniversitesine rapor almaya gitmiştim sadece ve orda bi hastayı transfer için idrara sıkışık halde kaç saat beklettiklerine şahit oldum.ne yazık ki üniversite hastanelerinde hastalara pek önem verilmiyor. ben de ilk denememi ankara tıpta yaptırdığım için böyle konuşuyorum.eğer imkanın varsa lütfen sana daha iyi davranacak bi merkez seç...
tedavin hayırlı olsun inşallah.
sevgiler

mrb güneş,
ben gazi üniversitesine rapor almaya gitmiştim sadece ve orda bi hastayı transfer için idrara sıkışık halde kaç saat beklettiklerine şahit oldum.ne yazık ki üniversite hastanelerinde hastalara pek önem verilmiyor. ben de ilk denememi ankara tıpta yaptırdığım için böyle konuşuyorum.eğer imkanın varsa lütfen sana daha iyi davranacak bi merkez seç...
tedavin hayırlı olsun inşallah.
sevgiler

sağol canım kararsız kaldım işte dediğin gibi ben görüşmek için gitmiştim çok kalabalıktı.

meraba canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bende gazide tedavi gördüm ve memnundum canım tabiki özeldeki gibi olmuyo bazı şeyler ama gerekli neyse o yapılıyo benim doktorum çok iyiydi mehmet hoca kardeşi var birde ahmet hoca onuda çok iyi denildi ben rapor için hiç uğraşmadım sadece gerekli belgeleri verdim ve onlar kendileri çıkardı ilaç raporumu falan benim özele gitmememin tek nedeni bir tanıdığımın bana öğüt vermesiydi 3 kere özel yerde deneme yaptık her merkez bize olur dedi 100 100 nerdeyse güvence veriyodu dedi sırf para için dedi en sonunda oda gazide tedavi gördü ve şimdi bir tane bebişi var şükürler olsun rabbime şükür bende ilk denememde şu anda 10 haftalık hamişim kimse sanmasınki özel yerlerde ilgi var onlar sadece merkezde tedavi başlayana kadar ilgi gösteriyo ondan sonra ilgi nerde önemli olan doktorun bilgisi ben kendi doktorumun üstüne tanımam hatta hala uzakta olmama rağmen özel hastanede yaptırmışım gibi tlfn açar gerekli bilgileri paylaşıyorum ve bana ne yapmam gerektiğini anlatıyo sağolsun yinede canım tercih senin bu iş ekip işi onuda unutma ben memnundum

merhaba canım sağol bilgilerin için Allah bebeğini kucağına alıp sağlıcakla büyütmeni nasip etsin. ilk önce bilgi ve tecrübenin olması benim için daha önemli tabikide. benim birde pgt yapılacak gazide yokmuş gazide tedavi görürsem pgt nerde yapılıyor acaba.

merhaba canım sağol bilgilerin için Allah bebeğini kucağına alıp sağlıcakla büyütmeni nasip etsin. ilk önce bilgi ve tecrübenin olması benim için daha önemli tabikide. benim birde pgt yapılacak gazide yokmuş gazide tedavi görürsem pgt nerde yapılıyor acaba.

canım o konu hakkında bir bilgim yok bitanem saol canım rabbim tez zamnda sanada nasip eğler inşallah bu duyguyu canım dualarım seninle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:a.s.

Herkese Merhaba,

Ben de bildiklerimi herkese güncel olarak aktarmak istedim.
Gazi Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi'ne randevu almadan sabah 8'de 2.kattaki tüp bebek merkezine gidiyor, adınızı listeye yazıyor ve bekliyorsunuz. Süreç böyle başlıyor.
Muayene ücreti 122 TL.
Testler aynı gün sonuçlanıyor ve ücretsiz.
2-3 aşılama denemesi sonrası Tüp Bebek uygulamasına geçiliyor.
Aşılama 500-1000 TL civarı tutuyor ilaçlar dahil.
Evliliğiniz 3 seneyi geçtiyseniz ücret ödemiyorsunuz. Sadece ilaçları ödersiniz.
İlaçları hastane vermiyor, eczaneden alınıyor.
Tüp bebek 1400-1800 TL, ilaçlar 1500-2000 TL.
Süreç aşılamada da tüp bebekte de 15-20 gün sürüyor.
Bu süreçte siz sürekli hastaneye gitmek durumunda kalıyorsunuz ancak eşinizin sadece sürecin başında ve sonunda gelmesi gerekiyor.
Şu anda İsmail Güler Hoca var. Hemşireler de o da çok tatlı.
Herkese tavsiye ediyorum.
Başka sorularınız varsa cevaplamaya hazırım.
Rabbim dileyen herkese evlat sevgisini tattırsın.
Sevgiler.

Herkese Merhaba,

Gazi Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi'ne randevu almadan sabah 8'de 2.kattaki tüp bebek merkezine gidiyor, adınızı listeye yazıyor ve bekliyorsunuz. Süreç böyle başlıyor.
Muayene ücreti 122 TL.
Evliliğiniz 3 seneyi geçtiyseniz ücret ödemiyorsunuz. Sadece ilaçları ödersiniz.
Bu süreçte siz sürekli hastaneye gitmek durumunda kalıyorsunuz ancak eşinizin sadece sürecin başında ve sonunda gelmesi gerekiyor.
Sevgiler.
Merhaba bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah Sizdeki tam sorun neydi

Gazı hast.9 kat kadın doğum dan her ayın son cuması randevu alıyorsun oradan sizi 2. kât tüp bebek merkezine sevk ediyor.
Bekleme isim yazma yok.
İki kez aşılama yaptırdıysan ssk primin ve kadının yaşı 23_38 yaş aralıgındaysa tüm bebek hemen yapıyorlar.
401.87 tl sadece hastane işletme ücreti alınıyor
Transfer günü
Hemen rapor çıķıyor ilaç için
Tüm ilaçlar 235 tl tutuyor.
Tüm tüp bebek gideri 636 tl tutuyor.

Herkese Merhaba,

Muayene ücreti 122 TL.
Sevgiler.
canm merhaba benim sorularım olacak yardımcı olur musun yaşım 26 2 yıllık evliyim 7 aydır korunmuyoruz bebek olmdı eşimde sorun yok ama benim amh:0,27 fsh :10,64 çıktı diğerleri normal çıktı kist falan da yok düzenli de adet olurum yenimahalle eğitim araştırmaya gittik doktor sonuçlarda yanlışlık var hormon testinle amh birbirini tutmuyo dedi ama doğruluk payı da vardır tabi başka hastaneye yönlendirdi doğruysa sonuç zaten tüp bebek olmalısın dedi şimdi cuma günü adetin 2nci gnü olacak gazi ye gidicem eşimin zaten spermiyogram testi elimde onun gelmesi gerekir mi ilk etapta ? bide hemen o gün bana sonuçları verip şu yolda ilerlemeliyiz der mi ? ismail güler hocaya arkadaşım gitti tüp bebek oldu ve şuan 6 haftalık hamile ismail hoca prof oluyomuş 15 gün yokmuş ben yine de başka hocada olsa gidicem sonra ismail hocaya geçerim die düşündüm biraz uzun oldu kusuruma bakma ama beklemek zor anlarsın beni

Canım merhaba bende gazide tüp bebek yaptırmak istiyorum nasıl randevu alırım fiyat bilgin var mı acaba

meraba canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bende gazide tedavi gördüm ve memnundum canım tabiki özeldeki gibi olmuyo bazı şeyler ama gerekli neyse o yapılıyo benim doktorum çok iyiydi mehmet hoca kardeşi var birde ahmet hoca onuda çok iyi denildi ben rapor için hiç uğraşmadım sadece gerekli belgeleri verdim ve onlar kendileri çıkardı ilaç raporumu falan benim özele gitmememin tek nedeni bir tanıdığımın bana öğüt vermesiydi 3 kere özel yerde deneme yaptık her merkez bize olur dedi 100 100 nerdeyse güvence veriyodu dedi sırf para için dedi en sonunda oda gazide tedavi gördü ve şimdi bir tane bebişi var şükürler olsun rabbime şükür bende ilk denememde şu anda 10 haftalık hamişim kimse sanmasınki özel yerlerde ilgi var onlar sadece merkezde tedavi başlayana kadar ilgi gösteriyo ondan sonra ilgi nerde önemli olan doktorun bilgisi ben kendi doktorumun üstüne tanımam hatta hala uzakta olmama rağmen özel hastanede yaptırmışım gibi tlfn açar gerekli bilgileri paylaşıyorum ve bana ne yapmam gerektiğini anlatıyo sağolsun yinede canım tercih senin bu iş ekip işi onuda unutma ben memnundum
Bende özele gidiyorum cok memnunum ilgi muhteşem doktorlar anlayışlı güler yüzlü bence size iyileri denk gelmemiş

X