Tüp Bebek Merkezleri Gaziantep'e en iyi tüp bebek merkezi

Merhaba
Gaziantep'te çok methini duyduğum bir doktora gittim. Doç. Dr. Ruşen Atmaca. Ama Allah var adam işinin ehli.
İlk denemem başarısız oldu. Biraz ümitlizlik oldu ama tekrar denedik. 2. denemede 2. çocuğum oldu. Hem tavsiye isteyenlere tavsiye etmek hem de mutluluğumu paylaşmak için yazmak istedim.
Merhaba ne kadar masraf çıktı yani tüp bebek ücreti toplam ne ödediniz.Ben de antepte yaptıracam uygun bi yer arıyoruz.bilgi verirseniz çok sevunirim

Merhaba ne kadar masraf çıktı yani tüp bebek ücreti toplam ne ödediniz.Ben de antepte yaptıracam uygun bi yer arıyoruz.bilgi verirseniz çok sevunirim
Merhaba kaç yıllık evlisiniz 75.yıl kadın doğum hastanesine bağlı devlete bağlı tüp bebek merkezi var orası çok cüzi bir rakama yapıyor

Bence Gaziantep’te iyi bir tüp benek merkezi yok imkanınız varsa Ankara veya İstanbul’da yaptırın

Bence Gaziantep’te iyi bir tüp benek merkezi yok imkanınız varsa Ankara veya İstanbul’da yaptırın
Ankarada yaşıyorum zaten ama ailem antepte o süreçte onların yanında olmak istediğim icn Antep düşünmüştük.Ankarada 60 binden aşağı çıkamam çok pahalı.Doktorumun muayenesi 700 lira en basit bi kan testine 300 lira veriyorum Ankarada sağlık bi tık daha pahali

Yaptırmadım hiç artık beklemek istemeidgim icon.direk tüp bebek istiyorum.Bir gebelik geçirdim yeni evliyken kendiliğinden oldu.Kaybettik 6 aylıkken karnında öldü.Uzerinden 2 sene geçti olmadı.
Maddi olarak şu an çok iyi değilsen git derim hemem çocuk hastanesinin poliklik girişinin yani adetin 2.günü aç karnına gideceksin randevuya gerek yok çok üzüldüm rabbim yine kolaylıkla nasip etsin inşallah

Sanko tüp Bebek merkezi. prof.ılgın türkçüoğlu var. Çok ilgili, sabırlı ve donanımlı bir doktor. İşinin ehli öneriyorum.

Kızlar merhaba konu açılalı baya olmuş ama Bülent kahraman ve Halil İbrahim özdurak arasında kaldım sizce hangisi 5 haftalık gebeiyim

X