Gaziantepte tup bebek merkezi..

delinefsim

ALLAHIM bu defa olsun...
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
3.927
1.316
Merhaba arkadaslar.esimde varikos el ameliyati oldu 6 ay once..ama degerlerimiz normal gebelik ve asilima icin hala yeteerli degil bu yuzden tup bebek yontemi ile cocuk sahibi olmak istiyoriz..ki simdilik baska ssansimiz da yok..gaziantep tup bebek yaptiran arkadslar nerde ve nasiil yaptiklarini anlatir misinz..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben g antep yaptırdım şu anda bebeğim var norofertil tüp bebek merkezi tavsiye ederim inş allah emeğinizi boşa vermez

Ben g antep yaptırdım şu anda bebeğim var norofertil tüp bebek merkezi tavsiye ederim inş allah emeğinizi boşa vermez

Cok sevndm tuttuguna..ucret ne kadrdi..ve tteedavnz ne kaadr srdu..birde sorun neydi szn.. Kusura bkma soru yagmuruna tuttum ama .

Canım 4.5 ödedik ama ilaçlarimizi dışardan aldık merkezden almadık benim eşimin sorunumuz yok sebepsiz kısırlık dedi tedavim 15 gün sürdü çevrem hep orda tedavi oluyor

Canım 4.5 ödedik ama ilaçlarimizi dışardan aldık merkezden almadık benim eşimin sorunumuz yok sebepsiz kısırlık dedi tedavim 15 gün sürdü çevrem hep orda tedavi oluyor

Cok sagol tttlim..numarasi varrsa msj olarrak atarmisn..antep te deegilim ..urfadan gdecgm..on konusma yapayim..bzm sorun varikoseldi esimde amelyyt oldu esm ama degerler hhala tam olrk yukselmedi..

5333188686 in Rabbim emeğinizi boşa vermez benim esimde ufali inş hayırlı haberlerle sonuçlanır imkanınız varsa hiç geç kalmayın

5333188686 in Rabbim emeğinizi boşa vermez benim esimde ufali inş hayırlı haberlerle sonuçlanır imkanınız varsa hiç geç kalmayın

hemen yapamayız toplaarmalaya çalışıyoruzz..ama en geç 3 aya kadr yaparız inşallah...sağol canm..RABBİM RAZI OLSUN....

X