Gaziosmanpaşa Medicalpark hastanesi kadın doğum uzmanı

Pietrina

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
2
0
26
Arkadaşlar dün gebe olduğumu öğrendim beta 120 çıktı. 10-15 gün sonra doktora gitmeyi düşünüyorum evim gaziosmanpaşa medicalpark hastanesine çok yakın acaba bildiğiniz normal doğum destekleyen eşimi doğumda yanıma almama izin verecek bir kadın doğum uzmanı var mı? Ayrıca muayene ücreti ve doğum fiyatlarından da bahsederseniz çoook memnun olurum teşekkür ederimmmmm

Arkadaşlar dün gebe olduğumu öğrendim beta 120 çıktı. 10-15 gün sonra doktora gitmeyi düşünüyorum evim gaziosmanpaşa medicalpark hastanesine çok yakın acaba bildiğiniz normal doğum destekleyen eşimi doğumda yanıma almama izin verecek bir kadın doğum uzmanı var mı? Ayrıca muayene ücreti ve doğum fiyatlarından da bahsederseniz çoook memnun olurum teşekkür ederimmmmm
Covid sebebiyle alinmiyor sanirim su an. Covid bitince eski duzen devam eder. Ozellerde genelde hastanin istegi yapiliyor bir sorun teşkil etmiyorsa.

Merhaba ben ssvd (sezaryen sonrası vajinal doğum) yapan bir anne olarak normal doğum yapan doktor arayışlarım epey uzun sürdü. İnstagram'da "bir sezaryen hep sezaryen değildir" diye bir hesap var. Oraya bakarsanız normal doğumu destekleyen doktorları il il sıralamışlar. Hatta İstanbul'daki doktorları Anadolu ve Avrupa yakası olarak ikiye ayırmışlar. Sayfadaki doktorlar ssvd'yi bile desteklediklerinden normal doğum konusunda daha güvenilir olduklarını düşünüyorum. Tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

X