Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak isteyenler telegram

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Berrinim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
269
78
27
Kızlar gebe kalmak isteyenler Telegramdan fikir alıyoruz birbirimizden sadece bayanlar var bana yazabilirler.

Yaaa istediğini yap buraya girmiyorum etmiyorum bilmiyorum ne zaman ne yazılmış ne yapılmış alla alla biseu yazdık anca tehdid.ne yaparsan yap
Vallahi bay bayda bak mesajini zaten alintilamisim ayrica konuyuda silmek yasak vay haline. Asil sana bay bayyy 👋

Yaaa istediğini yap buraya girmiyorum etmiyorum bilmiyorum ne zaman ne yazılmış ne yapılmış alla alla biseu yazdık anca tehdid.ne yaparsan yap
Vallahi bay bayda bak mesajini zaten alintilamisim ayrica konuyuda silmek yasak vay haline. Asil sana bay bayyy 👋

Kızlar gebe kalmak isteyenler Telegramdan fikir alıyoruz birbirimizden sadece bayanlar var bana yazabilirler.

sadece bayanlar ama grubu barış bey açtı 1

Valla canım ben kadınlar klubunde açmıyorum girmiyorum da zaten fazla biz Telegram da açtik 98 kişi barış bey acti herkezin bilgisi olsun gelmek isyeyen gelir

barış bey doktorunuz sanırım öyle etik bir grup ki durup durup reklam yapar artık

abla neredesin şu anda girmiyorum demişsin? burası kadınlar kulübü yüzsüzlüğünde bir sınırı olmalı

sonra bana çok kabasın diyorsunuz yahu bu tipler neden anlıyor sizce ?

Nerde tehdit etmisim acaba onu cevap verip oule bay bay diyeydin. Acaydim kollarimi gitme diyeydim

X