Gebeler ve tecrübe sahipleri acilll yardım ediiin :(

genc-anne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2015
3.352
4.205
Kızlar haftasonu görümcemin düğünü vardı. Hafif dolgu topuk bi ayakkabı giymiştim. Kendime engel olamadım oynadım biraz yoruldum.çok pişman oldum :KK43: Düğün sonrası belimde hafif ağrı hissettim. 1-2 güne ağrım geçti. Ama sanki karnım aşağı doğru inmiş gibi. Bununla bi ilgisi varmıdır sizce yoksa ben psikolojik olarak mı böyle düşünüyorum :KK43:

beni 20. haftamda kontrole gittiğimde doktorum topukluyla görünce ufaktan bir fırça çekti.bende o zamana kadar hep giyyordum ama bilmiyordum yani sanmam ya hemen öyle birşey olacağını, dinlenince geçmiş zaten.bazen bende aşağıda hissediyorum karnımı.korkmayın tabi kontrole gidin içiniz rahat etmiyorsa

Canım bende zaten yarın doktora gitmeyi düşünüyorum inşallah bi sorun yoktur :KK43:

beni 20. haftamda kontrole gittiğimde doktorum topukluyla görünce ufaktan bir fırça çekti.bende o zamana kadar hep giyyordum ama bilmiyordum yani sanmam ya hemen öyle birşey olacağını, dinlenince geçmiş zaten.bazen bende aşağıda hissediyorum karnımı.korkmayın tabi kontrole gidin içiniz rahat etmiyorsa
Bakalm ne olcak yarın doktor ne diycek :KK43: inşallah bi sorun.yoktur

yoktur inşallah aklına kötü getirme.sandığımızdan çok daha iyi korunuyorlar onlar anne karnında :KK66:

Evet eminim çok iyi korunuyorlar anne karnında ama işte psikolojik olarak kafama taktm.Allah hiçkimseye bu duyguyu yasatmasin. Ona bisey olacak korkusu ne kötü birşeymiş gerçekten

X