Gebeliğin son haftalarında sağlık problemi yaşayan oldumu!!

_KeLeBeK_

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
241
13
Merhaba arkadaşlar doğumama 10 gün kaldı ve hala rahatsızım ve antibiyotik kullanıyorum bugün 5.gün ve hala gögüs altındaki ağrılarım geçmedi.rahatsızlığım bronşit.
ilaç kullanmadan önce ara ara kasılmalar sancılarım oluyordu fakat şu bir haftadır hiç sancım olmayacak derecede az.ilaçların etkisi varmı bilemiyorum.
benim gibi son haftasında hastalanıp sağlık problemi yaşayan oldumu.olduysa hangi yolu izledi.benim normal doğum ama ben iki gündür sezaryan mı olsam diye düşünüyorum.sağ göğüs altımın agrısı bir türlü, bir yandan antibiyotik kullanıyorum bebeğime zararı olucak mı endişesi,çok kafam karışık ve endişeliyim..Rabbim ne verirse hayırlısını versin inş..
Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

Çok gecmis olsun canım
sen normal dogummu dusunuyoruzn
bende 3 hafta sonra sezerYanla dogum yapicam ve bugün boğazım ağrımaya baslaid hu kadar zaman hastaliksiz geçirdim geciridm olacak is değil yNi benimde morelim bozuldu

geçmiş olsun canım ben 33+4 deyim ama çok korkuyorum üşütürüm falan diye sezaryen olucam çünkü öksürük çok fena oluyor aklında bulunsun bronşit oluncada öksürüyosundur heralde bıldırcın yumurtası denedinmi canım bronşit için belki yararı olur faydalarını bi oku istersen bitki çayları falan diycem ama kasılmalarını artırabilir rabbim şifa versin hakkında hayırlısı olsun

tşk.ederim gülencim.
ilk normal oldu bunu da inş. normal istiyorum..
gebeliğimin ilk haftası franjit sonunda bronşit oldum.boğaz agrısıda kötü.o zaman doktorun verdiği ilaçları kullanmamışdım sadece pastil özellikle meyanbalı otacının kullanmışdım.iyice ilerlemeden pastille geçiştirebilirsin canım..özellikle gece yatarken al ağzına en son onun tadında uyu.sabah baya balgam söküyorsun...çok geçmiş olsun.ilerlemez inş..

çok tşk.ederim ayaz.çok şükür öksürüğüm yok.göğüs agrısından önce 3 gün kadar öksürdüm sonradan gögüs kafeslerim agrıdı.bugün çok şükür daha iyiyim.bir iki güne birşeyim kalmasada iyi olsam inş.Rabbim tüm hastalara şifa versin..gebelikde hastalık zor oluyor.inş olmazsın dikkat et canım..
ıhlamur ve taze sıkılmış porkal suyu içiyorum bol bol..

X