Gebeligini bilmeden ilac kullanimi ROACCUTANE!!

Cnsclsknoglu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2016
10
4
29
Gec yumurtlama ve ge dollenme sonucu hamile kaldim. 5 haftalik gebe görünüyorum. Dr.muayenesinde kese görünmüyor. Erken olabilir gormek icin dedi dr. 3 ay roaccutane kullandim 1 ay ara verdim ve tekrar basladim . 10 gun kullandim hamile oldugumu anlayinca hemen biraktim . Sakat dogum riski goz onunde bulundurularak GETAM birimine sevk ettiler oda 2 ay sonrasina randevu verdi bu durumla.karsilasan varmi baska 2 ay gec degilmi delirmek uzereyim. Cevap verirseniz sevinirim

Gec yumurtlama ve ge dollenme sonucu hamile kaldim. 5 haftalik gebe görünüyorum. Dr.muayenesinde kese görünmüyor. Erken olabilir gormek icin dedi dr. 3 ay roaccutane kullandim 1 ay ara verdim ve tekrar basladim . 10 gun kullandim hamile oldugumu anlayinca hemen biraktim . Sakat dogum riski goz onunde bulundurularak GETAM birimine sevk ettiler oda 2 ay sonrasina randevu verdi bu durumla.karsilasan varmi baska 2 ay gec degilmi delirmek uzereyim. Cevap verirseniz sevinirim

Bende bu ilacı kullanırken hamile kalmıştım ertesi günü hapı icmeme rağmen . Keşke korunsaydiniz hemde çok sıkı. Çünkü ben kürtaj oldum bu ilaç yüzünden. Çok riskli bir ilaç

2 ay çok geç bide ilaç sağlam insan için bile risk grubunda yer alıyor daha erken gidebileceğin yerleri araştırmalısın

5 haftalik düşük yapıyorum hic ummazdim bunlari yaşayacağımı oldu işte ilkti .. uyusuturucu kullanipta saglam bebegi olanlara bakinca isyan etmiyor degilim ama hayırlısı boyle bisey yasayip bilgi arayan olursa dr.larin ya hep ya hic teorisi yani Allah tarafindan gebelik zarar gorecekse ilactan tutunamayip dusuyor zarar gormeyecekse onunde hicbir engel olmadan ilerleyip dogmasi dogruymus sakat dogum riskim cok yuksekti kendiliginden vazgecti ve gidiyor Allah herkesin yardimcisi olsun. Ve bu arada Getam a 2 ay sonrasina vermesi normalmis randevuyu. . Tarama tesi zamanjna denk getiriyorlarmis.

Teyzem kullanıyordu o ilacı. Dr'u sıkı sıkı tembih etmisti ilacı kullanırken hatta 2 sene sonrasına kadar asla hamile kalmamalisin diye. Zaten ilactan sonra menapoza girdi kendisi. Ilac cok etkili ne yazık ki. Sizede gecmis olsun, basınız sagolsun...

Bu ay yine adetim 8ngun gecikti ancak testler negatif saniyorum birsey cikmayacak ilk gebeligim düşük oldu roaccutane yüzünden ve simdi oyle sessiz sedasiz bekliyorum bisey cikmayacak ama bu nasil bir duyguysa icimi kemiriyor cok gozyasi dokmustum bekliyorum tekrarlayan dusuk psikolojisine girmek istemiyorum ama nafile kafam doldu tasiyor bakalim ne olacak :KK43:

X