Gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiniz ne gibi belirtileriniz var

Canım regle 1 gün kala ve bugün yaptım bu da bugünkü sanirjm daha çok yeni adet olucakmisim gibi kasıklarım ve belim ağrıyor ama olmadım yarın sabah sağlık ocağına gidip kan vericem onun dışında bugun hafif hafif baş donmelerim oldu ama çok hafif daha önce test yaptım dün ve bugün yaptım bugün de regli olmam gerekiyordu olmadım zaten Eki Görüntüle 2807855
Orda bi çizgi var rengini sormuştum pembe miydi?

O zaman inş vardır canım. Hayırlı olsun miniğiniz şimdiden.
Teşekkür ederim kahverengi lekelenmem oldu bugün hatta dedim adet oluyorum sanirim kaç saat geçti üstünden olmadım sadece kahverengi lekelenme oldu bı kaç damla o kadar yarın sağlık ocağına gidicem kan vermeye inşallah vardır

Bende test yaptım 5 gün önce ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum aranızda yeni sayılırım
Belirtilerim adet olmadan önce Akıntım vardı adetten 3 gün önce akıntı kıvamında çok açık renkli akıntı geldi sonrasında adet olacakmışım gibi kasık ağrısı çok hafif baş dönmesi şuan adeti 5 gün geçti korkulardan midem bulanıyor kasık ağrılarım devam ediyor

Bende test yaptım 5 gün önce ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum aranızda yeni sayılırım
Belirtilerim adet olmadan önce Akıntım vardı adetten 3 gün önce akıntı kıvamında çok açık renkli akıntı geldi sonrasında adet olacakmışım gibi kasık ağrısı çok hafif baş dönmesi şuan adeti 5 gün geçti korkulardan midem bulanıyor kasık ağrılarım devam ediyor
Canım cevapla yaptığında Google üzerinden giriş yap siteye sağdan 5. Sembole tıkla fotoğraf ekle yazicak oraya tıkla ve fotoğrafı yükle bakalım benim de adet günümde kahverengi akıntım geldi bitti yarın kan vericem

IMG_20210321_111919.jpg

Yarın hastaneye gidicem daha kan veremedim bakalım kese görünür mü acaba 1 kızım var ama unuttum
Hadi bakalım hayırlısı olsun benim testim de silik çıktı dün ve bugün önce kahverengi akıntı geldi kesildi hiç gelmedi sonra kan geldi bı kaç damla şimdi hiç bişey yok ben de bekliyorum inşallah devamı olmaz benim de olursa ilk olucak 🙏🏼

Hadi bakalım hayırlısı olsun benim testim de silik çıktı dün ve bugün önce kahverengi akıntı geldi kesildi hiç gelmedi sonra kan geldi bı kaç damla şimdi hiç bişey yok ben de bekliyorum inşallah devamı olmaz benim de olursa ilk olucak 🙏🏼
İnşallah Allahım sanada nasip etsin hayırlı sağlıklı bir evlat 🤲🙏🙏🤗

Teşekkür ederim kahverengi lekelenmem oldu bugün hatta dedim adet oluyorum sanirim kaç saat geçti üstünden olmadım sadece kahverengi lekelenme oldu bı kaç damla o kadar yarın sağlık ocağına gidicem kan vermeye inşallah vardır
Yerleşmedir inş.canım.

B
Benim reglim biteli 3 gün oldu inanılmaz karın ağrısı ve mide bulantım var dün geceden beri bugünde ara ara başım dönüyor sebebi ne olabilir
En folikasit içerken bulantım oluyordu bırakınca geçti.

Diğer belirtiler ise farklı nedenlerle olabilir tansiyon vs. Dr a mı gitsen?

X