gebelik belirtileri

safiye-tanrkulu123

safişş
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2016
168
38
33
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum benim adetim 1 gün gecikti 1 haftadır da hemen hemen bütün belirtiler var yalnızca göğüslerimde adet öncesi gibi hassaslık yok bu sabah test yaptım negatif çıktı acaba test için erkenmidir ilişkiden önceki günlerde antibiyotik kullanıyordum gebelik varsada zararı olurmu

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum benim adetim 1 gün gecikti 1 haftadır da hemen hemen bütün belirtiler var yalnızca göğüslerimde adet öncesi gibi hassaslık yok bu sabah test yaptım negatif çıktı acaba test için erkenmidir ilişkiden önceki günlerde antibiyotik kullanıyordum gebelik varsada zararı olurmu

benim de adetim 2 gün geçti test yaptım pozitif çıktı.. ben de antibiyotik kullandım geçenlerde.. daha dr a gitmedim ama bence bir gün daha bekle test için..

İliskiden önceki günlerde içtiğin antibiyotik hiçbir şekilde zarar vermez canım. Adetin normalde gecikirmiydi? 1 gun daha bekle.git kan testi yaptır.gebelik testlerine pek güven olmuyor.

Kuzu benimde ole oldu3. Gecti test yaptm negatf snra adet oldm anlcn erken geleik testimi yaptn

Off valla hamile kalalım artık ya.Yaşam biçimimiz oldu araştırmalar nasıl kalırım ne zaman çıkar ayy bu ayda olmamış olsun yeni ay yeni umut sonra tekrar aynı şey :)
Aynn kızz vallahi her ay gecti hamilemiyim ama sonra husran ya . tek carem dualardır benim ya tekbsıgndm rabbimdir ins hayırlı zamanda bizde evlat sahibi oluruz :)

benimde 6 gün geçti 3 gün evvel test yaptım negatif çıktı ama sağ kasığımda hafif aralıklarla ağrı ve şişlik var arada bir özellikle yemek sonrası mide bulantısı oluyo halsizlik ve uyuma isteği de var acaba hamilemiyimdir

X