Gebeliğe Hazırlık Gebelik belirtisi olabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah. Doktora sordum ben onu lh hormonun sorunlu çıkarsa amh bakıyoruz dedi ama yine gittiğimde sorarım tabiki :)
Lh değil de Fsh olması lazım onun canım ama hiç belli olmuyor o burda gördüğüm kadarıyla. Sen yine de baktır gerçekten en önemlisi o aslında, boşuna kürek çekmemiş olursun. He bi de eşin o da önemli. Ay inşallah boşa konuşuyoruzdur bunları 🤗

Ss2
Lh değil de Fsh olması lazım onun canım ama hiç belli olmuyor o burda gördüğüm kadarıyla. Sen yine de baktır gerçekten en önemlisi o aslında, boşuna kürek çekmemiş olursun. He bi de eşin o da önemli. Ay inşallah boşa konuşuyoruzdur bunları 🤗
Gidince söylerim bakalım doktoruma malesef teste gerek kalmadan lekelenmem başladı hayırlısı Allahtan ben yine depresyona gireyim çok zor bir imtihan 😓

Hiç girmem o evdeki testlere normalde benim şimdiye kendimi hamiş ilan etmem lazım ama o kadar yoruldumki negatiflerden hiç umutlandırmıyorum kendimi😂 beklemek sabır etmek en hayırlısı olacak
Bende aynı dertten muzdaribim 7 aydır deniyoruz tik yok bende 26 28 günde adet olurum bugün olmam lazım yada en geç yarın deyim ama şaşmaz adetim çok düzenlidir.bende yasak var diye çıkmadım test almaya ama 3 gün önce kaset test yapmıştım çıkmadı ondan önce de erken gebelik testi var dediler almıştım çıkmadı yok herhalde Bi terslik var ama anlamadım. Pazartesi olmassam Bi test daha alırım. Olmadı Dr a belki kist falan vardır duzenlide ilişki oldu ama nasipte varsa ne varsa onu görcez zaten saglikliysa rabbim verir kısmeti varsa bu dünyada gelir zaten sıkmayın sizde canınızı hayırlısı allahtan

E üzülmek yoktu hani zaten senin özel bir durumun var, Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin sana ve hepimize 😔
İnsan yine kötü oluyor görünce testimi alıp gittim lavoboya ve kutusundan bile çıkaramadım hayırlıısı yaradandan inşallah en kısa zamanda bize ve tüm isteyenlere versin mevlam🤲

Olabilir ama ben kendimde bunu bilemiyorum pms ile hamilelik belirtilerim o kadar çok benziyor ki.. şuan bende beklemedeyim ve içim içimi yiyor şüphe arıyorum acaba bu belirtimi diye.. halbuki düşükle beraber 3 gebelik geçirdim hepside farklıydı kiminde aşırı yedim diğerinde kasıklarım şişmiş gibi oldu ağrıdı sonuncuda halszlikten kalkamadım belim aşırı ağrıdı .. ama içime doğdu hepsi de sen bu ay oldu diyorsan vardır bence. Allah hayırlısı ile nasip etsin inş😇
kasık şişkinliğiniz ne zaman oldu? ilk ne zaman anladınız kaçıncı ay veya haftada?

Amin inşallah hüsrana uğramak istemediğmden umut vermiyprum kendime. Bulantı gece başlıyor enterasan bi şekilde hatta bir de sıcak basıyor sonra bugün kombiyi kapattım akşam çünkü yorgan attım üstümden. 2 akşamdır var daha öncr olmadı gerçekten.
Bazıları bu kadar erken bulantı olmaz demiş ama kişiden kişiye değişiyor ben kimyasal gebelik yaşamıştım o zaman bende 3 veya 4 haftanın başında başlamıştı bulantı

X