Gebelik çizgisi

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
kızlar şu gebelikte oluşan kahverendi çizgi bende halen ilk günkü gibi duruyor zamanla geçer dedim ama geçeceği yok. bunun için bi öneri olan yada bilgisi olan varmı :çok üzgünüm:

kızlar şu gebelikte oluşan kahverendi çizgi bende halen ilk günkü gibi duruyor zamanla geçer dedim ama geçeceği yok. bunun için bi öneri olan yada bilgisi olan varmı :çok üzgünüm:

canim bende de vardi ama benimki bayaa siliklesti.hic bisey yapmadim.bekle zamanla geciomus illaki

kese zaten sürekli kullanıyorum alışkanlık kesesiz yıkandığımda temizlenmiyormuşum gibime geliyo ama hala aynı ilk zamanki gibi. :KK43:((

kese zaten sürekli kullanıyorum alışkanlık kesesiz yıkandığımda temizlenmiyormuşum gibime geliyo ama hala aynı ilk zamanki gibi. :KK43:((

cnm kalın keseler varya sabunsuz kullanılan denızli kesesi dıye gecıyo adı bnm bıldığim onunla yaptım bn gectı tavsıye ederım.

bende de çokkk kalın ve koyu kahverengi olmuştu hamilelikte... şu anda sadece rengi değişti,açık kahverengi oldu... yoksa kalınlığı aynı sempatiksalakcinni

bendede kaldı ama ilk günkü gibi değil iyice rengi açıldı. Nasılsa kış ayındayız yaza birşey kalmaz. 1 yıl içinde gidiyormuş.

bendede kaldı ama ilk günkü gibi değil iyice rengi açıldı. Nasılsa kış ayındayız yaza birşey kalmaz. 1 yıl içinde gidiyormuş.

hımmmm iyi o zaman bikinilerimi rafa kaldırmak istemiyoru çünkü ve şu kalın keseyide bi kullanayım bari.

benimkide baya silindi gibi rengi baya acildi ve inceldi..sabret canim benimkide cok kalin ve koyuydu...

geçme süresi kişiye göre değişiyor...benim ki de hala duruyor.1 yıla kadar ancak geçer....

X