Gebelik çizgisi

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
kızlar şu gebelikte oluşan kahverendi çizgi bende halen ilk günkü gibi duruyor zamanla geçer dedim ama geçeceği yok. bunun için bi öneri olan yada bilgisi olan varmı :çok üzgünüm:

fikirdelisi

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
4.539
469
kızlar şu gebelikte oluşan kahverendi çizgi bende halen ilk günkü gibi duruyor zamanla geçer dedim ama geçeceği yok. bunun için bi öneri olan yada bilgisi olan varmı :çok üzgünüm:

canim bende de vardi ama benimki bayaa siliklesti.hic bisey yapmadim.bekle zamanla geciomus illaki

Revolucion

Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
kese zaten sürekli kullanıyorum alışkanlık kesesiz yıkandığımda temizlenmiyormuşum gibime geliyo ama hala aynı ilk zamanki gibi. :KK43:((

naz06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
1.372
0
kese zaten sürekli kullanıyorum alışkanlık kesesiz yıkandığımda temizlenmiyormuşum gibime geliyo ama hala aynı ilk zamanki gibi. :KK43:((

cnm kalın keseler varya sabunsuz kullanılan denızli kesesi dıye gecıyo adı bnm bıldığim onunla yaptım bn gectı tavsıye ederım.

blueflower

İki kuzusuyla musmutlu =)
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6.532
2.538
bende de çokkk kalın ve koyu kahverengi olmuştu hamilelikte... şu anda sadece rengi değişti,açık kahverengi oldu... yoksa kalınlığı aynı sempatiksalakcinni

fatxixma

yolun yarısı kaldı
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
684
35
44
bendede kaldı ama ilk günkü gibi değil iyice rengi açıldı. Nasılsa kış ayındayız yaza birşey kalmaz. 1 yıl içinde gidiyormuş.

Revolucion

Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
bendede kaldı ama ilk günkü gibi değil iyice rengi açıldı. Nasılsa kış ayındayız yaza birşey kalmaz. 1 yıl içinde gidiyormuş.

hımmmm iyi o zaman bikinilerimi rafa kaldırmak istemiyoru çünkü ve şu kalın keseyide bi kullanayım bari.

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
benimkide baya silindi gibi rengi baya acildi ve inceldi..sabret canim benimkide cok kalin ve koyuydu...

dlek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
72
0
geçme süresi kişiye göre değişiyor...benim ki de hala duruyor.1 yıla kadar ancak geçer....

X