Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vitamin ne kullanıyosun kuzum ? Doktor bana pıhtılaşma sorunu olanlar folic asıtı metil formda olanlardan kullanmalı demişti. Bebiş gelince elenatal markalı olana geçicem inşallah 🙏🙏 Bide b12 önemli tabiki...
Günaydın canım, Osende 2M kullanıyorum ben, b12 ve metil formda folik asit var, gebelik olana kadar gunasiri kullansan yeter dedi, gebelik olunca gunde 1 kere dedi, ben uzun sure once baslamistim ama aksattım sonra

Merhaba bilen var mı bu ovulasyon testlerinden yorum yapabilir misiniz bu arada testler durdukça rengi değişiyor😢

Eklentiler

• 20200503_112714.jpg
    20200503_112714.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba bilen var mı bu ovulasyon testlerinden yorum yapabilir misiniz bu arada testler durdukça rengi değişiyor😢
Canım ayın 1 ini değerlendirdin mi diğerlerine göre koyu çıkmış, aöa yine tam koyu değil, benim de böyle çıkıyor tam koyu göremedim ama arada koyulaştı devam ediyorum teste, kaçıncı günü adetinin

Günaydın canım, Osende 2M kullanıyorum ben, b12 ve metil formda folik asit var, gebelik olana kadar gunasiri kullansan yeter dedi, gebelik olunca gunde 1 kere dedi, ben uzun sure once baslamistim ama aksattım sonra
Yeni girebildim sayfaya tünaydın o yüzden canım 🤗
Bende bu ara hepsini aksattım. Ramazan olunca bi düzen oturtamadım maalesef.. Osende yi bende duymuştum.. İnşallah sağlıkla tutunur miniklerimiz , sağlıkla devam eder gebeliğimiz ve sağlıkla kucağımıza alabiliriz 🙏👧👦💕

Canım ayın 1 ini değerlendirdin mi diğaslınerlerine göre koyu çıkmış, aöa yine tam koyu değil, benim de böyle çıkıyor tam koyu göremedim ama arada koyulaştı devam ediyorum teste, kaçıncı günü adetinin
aslında ilk 5 dk baya koyu idi ama sonra renkleri değişti ben mart ayında düşük yaptım o yüzden bilmiyorum adet günümü pco var düzensiz zaten

1 nisanda pik gibi aslında, ilk halinin fotosu olsa anlardık
Aynen kuzum diğer paylaşımda gördüm bariz pik..
Alttaki test 1 mayıs sabahtı akşamda yaptım daha koyu idi ama çekmedim tabi😢akıntımda oldu yumurta akı gibi
1 inde pik olmuş kuzum. Akıntı da yaşamışsın. Pik günü de dahil 4 gün değerlendirmelisin.. İnşallah bebeğin tutunur sımsıkı 🙏

10.gün pik miydi kuzum ?
Kendi kebdime hep diyorumki önümüzdeki ay ovulasyon yapmıcam günaşırı denicem. Sonra kendimi internette ovulasyon testi sipariş verirken buluyom 😂😂😂🙈🙈🙈🙈
Ya ben de aynı😂😂 canım 10. Gün testi yaptım baktım 2. Çizgi yavaş yavaş beliriyor ohoo bu da silik dedim kenara koydum, taa yatmadan önce baktım ki koyu alla alla dedim değerlendirdim ne olur ne olmaz diye, tekrar test de yapamadım o gece su filan içmiştim öyle kaynadı o gün anlamadım 😂

X