Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim testler gittikçe silikleşiyor 😂😂
10.gün pik miydi kuzum ?
Benimki de öyle ya bu PCO beni delirticek yaa. Hep diyorumki önümüzdeki ay ovulasyon yapmıcam günaşırı denicem. Sonra kendim
Ya ben de aynı😂😂 canım 10. Gün testi yaptım baktım 2. Çizgi yavaş yavaş beliriyor ohoo bu da silik dedim kenara koydum, taa yatmadan önce baktım ki koyu alla alla dedim değerlendirdim ne olur ne olmaz diye, tekrar test de yapamadım o gece su filan içmiştim öyle kaynadı o gün anlamadım 😂
Neyse değerlendirmişsin kuzum problem yok 😁😁 Aslında kafadan atmak gibi bişey yok ama ben 2 hamileliğimdede hiç olmaz bu ay dediğim ay kalmıştım. Ah bi o olmaz bu ay ı diyebilsek 😂

Erken yumurtlama iyi bir şey değil sanırım ama hayırlısı ben hiç yumurtlayamıyordum bakalım bakalım 😅
Neden iyi bişey değil kuzum ? Bazıları adet bitiminde bazıları da beklenen adet günündeki ilişkiyle gebe kalıyomuş. Okuyunca çok şaşırmıştım..

Merhaba sizce yumurtlama olmuşmu yukardan aşağa sırayla yapıldı 💕
IMG_20200503_130047.jpg

Merhaba sizce yumurtlama olmuşmu yukardan aşağa sırayla yapıldı 💕Eki Görüntüle 2629454
Öncelikle hoşgeldin canım 💕 En üstteki daha koyu gibi ama keşke ilk yaptığındaki halinde çekebilseydin.. Tam pik için t bin daha koyu olması gerekiyor. Yada aynı koyulukta...
Bide nacizane önerim bidaha test alırsan bu marka testlerden alma. Biraz sıkıntılı çıkıyor bu testler...

Öncelikle hoşgeldin canım 💕 En üstteki daha koyu gibi ama keşke ilk yaptığındaki halinde çekebilseydin.. Tam pik için t bin daha koyu olması gerekiyor. Yada aynı koyulukta...
Bide nacizane önerim bidaha test alırsan bu marka testlerden alma. Biraz sıkıntılı çıkıyor bu testler...
Cevabin icin tesekkür ederim canim :) Ben bunu gecici olarak aldim, yoksa benim asil aldiklarim kargoda daha gelmedi, bende kaciririm diye ezcaneden aldim c-life kullanmaya basladim bu ay cünkü.
Ilk cektigimde var canim yine ayni, degismedi koyuluklari.
Bilemedim ki bende, siliklesince dedim acaba yumurtlamamiydi.

Tatlım hoşgeldin topiğime 🤗 Arkadaş da cevap verecektir ama bende yazayım. Direnç için sadece insülin değeri yeterli değil. Glukoz( akş ) değerinin de bilinip ona göre hesaplama yapılmalı..
Teşekkür ederm hoşbulduk 😊Glukoz 1.54 insülin 6.8 bide glukoz 100 ve glukoz 92 sadece bu degerler var elimde pco var bende

Teşekkür ederm hoşbulduk 😊Glukoz 1.54 insülin 6.8 bide glukoz 100 ve glukoz 92 sadece bu degerler var elimde pco var bende
Kuzum insülin x glukoz÷405 yapıldığında değer 2.5 un üstündeyse direnç var demektir. Senin 1.6 glukozu 100 baz alırsak. Direnç yok demektir..

X