Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba acba hangi değerlerinizde pıhtılaşma gözüktü bide heterozigot yada homozigottu mu Benmde 3 düştüğüm oldu daha doğrusu 1 kürtaj 2 kimyasal bendede pco var ve c667t ve PAI HETEROZİGOT CIKTI acaba sizin hangi değerleriniz de cıktı
mthfr A1298C heterezigot
PAI-1 4g / 5g heterezigot

Benmde c677t ve paı degerlerim heterozigot 1 kürtaj 2 kimyasal gebelik olsu 2. Ve 3. De kse bile göremedim sizinde kese göremeden giden gebeliğniz oldum acba
ben ilkinde kese gördüm kalp atımı yoktu. Kese küçülkü zamanla bozuldu kürtaj oldu. İkincide hiç kese göremeden 5 haftalıktı düştü. Ama bana genetikçi kesin neden bu diyemem dedi. Doktor kese görüp başlıcam demişti kan sulandırıcı iğnelere .

Evet doğru hepside bende var zaten
Doktorum bana bu yolda en büyük adım kilo vermek dedi.. Zaten ilk gebeliğimi verdiğim 6 kilodan sonra öğrenmiştim.. Şimdi tekrar başladım dikkat etmeye yediklerime. 2 kilo kadar verdim bakalım. Ramazanda biraz zor oluyor ama öyle çabalıyom işte..

Canım aşırı silik bugünki testim. Adetin de 14. Günü bugün☺ Sen ne yaptın canım
Benim lekelerim geliyor yarına adet olurum gibi.. Yumurtlamaya çok değerlendirmemiştik zaten . Salgın dönemi beni korkuttu baya... Bu ay bakalım hayırlısı...
Ya çakşır suyu mu alsamkiii bu ay 🙄🙄

Benim lekelerim geliyor yarına adet olurum gibi.. Yumurtlamaya çok değerlendirmemiştik zaten . Salgın dönemi beni korkuttu baya... Bu ay bakalım hayırlısı...
Ya çakşır suyu mu alsamkiii bu ay 🙄🙄
Çakşır suyunu ben de görüyorum da forumda ben çıktım bir yola bakayım bir kaç ay devam ederim buna, ama istersen sen deneyebilirsin yorumlar nasıl çakşır suyunun🧐

Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış yere yazmış olabilirim ama bi konu hakkında bilginize ihtiyacı var.Erken gebelik testleri adet günü geçtikten sonra da kullanılır mi

X