Gebelik kesesi gözükmüyor

Canscns

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
29
8
28
Kızlar, merhaba lütfen bilgi misiniz? 25 yaşındayım ilk hamileliğim polikistik over hastasıyım nasılsa hemen hamile kalmam diyerek korunmayı bıraktık 3 ay içinde hamile kaldım temmuzun 9 unda kan verdim beta 572 çıktı bugün 13 u doktor kese var mı diye baktı göremedi alttan muayene etti diş gebelik mi diye onu da göremedi. Tekrar kan verdim 13 ünde yani bugün 2794 çıktı sonuç. Adetim gününde olmadığı için bebek kaç günlük onu bile bilmiyorum kese gözükmüyor dış gebelik mi belli değil ne yapmalıyım çok endişeleniyorum

Bende de polikistik over var. O yüzden hamilelik düşününce telime hemen uygulama indiririm. 35 40 günde anca adet olurum. Benim bu üçüncü hamileliğim bizde başta keseyi göremedik. Hatta ikinci oğlumda da böyle oldu alttan falan bakıldı bu değerlere göre keseyi görmem gerekirdi dedi çok panik yaptırdı bana. Geç döllenme oluyor benim bu yüzden 1 hafta geriden hesaplanıyor doktorum. Seninde böyledir.

Anladım umarım öyledir çok korkuyorum dış gebelikten ve etkilerinden değerlerim artıyor ama takibi gerekiyor doktor ikiz bile olabilir dedi hala dış gebeliğe ihtimal vermiyorum dedi

Bende de polikistik over var. O yüzden hamilelik düşününce telime hemen uygulama indiririm. 35 40 günde anca adet olurum. Benim bu üçüncü hamileliğim bizde başta keseyi göremedik. Hatta ikinci oğlumda da böyle oldu alttan falan bakıldı bu değerlere göre keseyi görmem gerekirdi dedi çok panik yaptırdı bana. Geç döllenme oluyor benim bu yüzden 1 hafta geriden hesaplanıyor doktorum. Seninde böyledir.
Ben de sizinle ayniyim pkos var 35-40 araliginda oluyorum ama yumurtlamayi hesaplayamıyorum hangi uygulamayi kullaniyorsunuz?

Merhaba kaç günde bi oluyorsunuZ

Ben de sizinle ayniyim pkos var 35-40 araliginda oluyorum ama yumurtlamayi hesaplayamıyorum hangi uygulamayi kullaniyorsunuz?
Adet takibi regl takvimi diye çiçekli pembe Bi ajanda.

Anladım umarım öyledir çok korkuyorum dış gebelikten ve etkilerinden değerlerim artıyor ama takibi gerekiyor doktor ikiz bile olabilir dedi hala dış gebeliğe ihtimal vermiyorum dedi
Merhaba sonuç ne oldu?

Merhaba canım boşuna korkmuşum miniğimin kesesi 4 hafta 5 günlükken göründü. Bazen öyle geç gozukebiliyormus

X