Gebelik kesesi var bebek yok

busegram93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
111
84
30
Kızlar merhaba bugün ultrasona girdim kese 16 mm olmus 5+3 haftaligiZ bebek görünmedi haftaya gözükür mu acaba çok mu erken

Canım herkese göre degisiyo o benimde 19 mm de gorunmemisti 1 hafta sonra gittim gorundu kalp atışıyla beraber dediğim gibi bazılarının daha erken görünebilir bazılarının daha geç üzme kendini

Canım herkese göre degisiyo o benimde 19 mm de gorunmemisti 1 hafta sonra gittim gorundu kalp atışıyla beraber dediğim gibi bazılarının daha erken görünebilir bazılarının daha geç üzme kendini
Insallah canim ya 1 seneden sonra oldu o yüzden çok istiyorum

Beta çok degilmi kızlar

Eklentiler

• Screenshot_20210423-061735_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20210423-061735_e-Nabz.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 341
Canim insallah ya çok geldi dedim Beta bu kadar yüksek bebek neden görülmedi diye
Boş Gebelik değildir bu değerle zannetmem bu kadar artış olmuyor korkma görürsün kan değerin değil hafta olarak minik olduğundan görünmedi şimdi kan değerinle bir işin yok artık benimde aynı durum oldu şimdi 10+5 deyim endişelenme

Boş Gebelik değildir bu değerle zannetmem bu kadar artış olmuyor korkma görürsün kan değerin değil hafta olarak minik olduğundan görünmedi şimdi kan değerinle bir işin yok artık benimde aynı durum oldu şimdi 10+5 deyim endişelenme
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canm ınsallah çarşamba görünür doktor o zaman çağırdı

X