gebelik kesesini bebişini goremeyen warmı kıslarr?

siribron48

ACIBADEM SEKERİM:)
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
2.081
3
slm kızlarr....
3 yıllık evlıyım.bundan once ki bebişim içimde olduu için kurtaj oldum yaklaşık 6 ay once.şu anda hamişim.1 hafta once dr gıttım.sat 18 agustos.22 eylulude dr a gıttım,oncesınde evde test yaptım pozıtıf cıktı.sevınçten havalara uctum.bebişimi gormek için dr a gıttım ama bebişimi de keseyıde goremedık.dr kan ve ıdrar testı ıstedı,baktı sonuclarıma 5 gunluk gecıkmeye gore gayet normal gebelık deerlerı dedı ve 20 gun sonraya randevu verdi.o kadara cok merak edıyorumki;bebişim varmı, saglıklımı?dr bana gec dollenme olabılcenı oyuzden goremedıımızı soledı.ama genede korkuorum.dış gebelık,uzum gebelığı,bi çok sey okudum burda.sizce ole olma ıhtımalım ne kadar?bı fıkrı olan warmı?benim gibi olupta soradan bebişini goren varmı?yada bu dış gebelik uzum gebeliğinin belırtısı yada tahlılle cıkabılcek bi seyi varmı?

canım bende ilk doktora gittiğimde keseyi göremedi,ama idrarda gebe çıktım 20 gün sonra gittim ancak keseyi gördük, bi 20 gün sonrada kalp atışlarını olabilir yani çok normal doktorun görememesi, daha çok küçük çünkü ha dediğim gibi keseyi görmekte bişe ifade etmiyo ,bide kesenin içindeki bebek
canlandımı kalp atışları varmı o çok önemli yani biraz uzun bi süreç ama geçiyo...

canım aynı şey benimde başıma geldi benim doktorumda geç yumurtlama veya dış gebelik hata bozulmuş gebelik bile deyip aklımı karıştırdı içime kurt düşürdü 10 gün sonra gel dedi moralim sıfır oldu ama sen hiç üzülme geç yumurtlamadan kaynaklanıyo gittiğimde zilli kızımın kesesini gördük şükür dedim ohh çektim şimdi 26 haftadayız çok şükür sende inş o günleri görür sağlıkla bebişi kucağına alırsın canım ama kendini strese sokma ve altan muayne yaptırma benden tavsiye

bende aynı durumu yaşadım ve günlerce stresle bekledim. kesin dış gebelik diye düşündüm. şuan 4 aylık bir kızım var. boşuna stres yapmışım. bence sende stres yapma.

aminn kızlar...cok sagolun falla içim rahatladı sayenızde iyiki warsınız!:)))))))

cnm bende adetimden 1 hafta sonra gittim kese gözükmedi 1 hafta sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi yine 1 hafta sonra gittim keseyide bebegide gördük ama o sıra içinde bende senin gibi çok endişeliydim hatta burda bir sürü konuda actım kese gözükmedi yok kese gözüktü bebek yok boş gebelikmi fln die ama allahıma bin sükür hersey yolunda sonuna geldim allah sanada nasip etsin cnm ii haberlerini bekliyoruz

kizlar bende test yaptim hamile ciktim daha doktora gitmedim sind icime kurt dustu.insallah hersey normaldir.

cnm bende adetimden 1 hafta sonra gittim kese gözükmedi 1 hafta sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi yine 1 hafta sonra gittim keseyide bebegide gördük ama o sıra içinde bende senin gibi çok endişeliydim hatta burda bir sürü konuda actım kese gözükmedi yok kese gözüktü bebek yok boş gebelikmi fln die ama allahıma bin sükür hersey yolunda sonuna geldim allah sanada nasip etsin cnm ii haberlerini bekliyoruz

saol canım ya...inşallah sonunda bende sen gibi bosuna telaş yapmışım derim:Saruboceq: Rabbim bebişini kucaına almayı nasip etsin canım ya.çok sewindim adına.az kalmış,sona gelmişsin,ne guzel ne yuce bir duygu olsa gerek....bu arada kızlar bugun sabahtan beri sağ yumurtalıımda tarif edemediğim hafif bir sızlama basladı.bole eğilirken falan inceden sızlıyor,anlayamadım tam ne olduğunu doğrusu.sizce normal mi?

kızlar bende 3 haftalık hamileyken doktora gittim keseyi gördü. 3 hafta sonra gel dedi tahminen 3 haftalık kesin bişey diyemem dedi. geçen cuma bebeği görme heyecanı içinde yeniden doktora gittim fakat kesede bebek görünmüo doktorum tahminimizden küçük olabiir bir hafta sonra tekrar bakalım dedi. çok üzüldüm boş gebelk olmasından çok korkuyorum. bebeğini geç gören 6. 7. haftada gören varmı???

slm istanbul 83 ben 4.5 aylık hamileyim...bende bebeğimi 6. haftada görmüştüm ve 8. haftadada kalp atışlarını duymuştum... inşallah sende görürsün hayırlısıyla bazıları geç oluşuyo sen üzülme inşallah bebeğin ordadır... doktora gidince haber vermeyi unutmaa.s.

6 haftalıkken hem bebişi görüyor hemde kalp atışlarını duyabiliyorsunuz kızlar,benim böyle oldu,4 haftalıkken keseyi gördük bhcg ye bağlıymış 3000lerdeydi,nokta kadardı,inş en kısa zamanda sizde görürüsünüz cnm.

ıstanbul 83 canım telas yapma relaxxx sakın ol bende henuz gormedım bak daha 7,haftmdayım ultrasona baktrmadım sakın olmaya calsıyrum bu hafta gıdecem ınsallah sende rahat ol gorursuuuuuuuuuuuun sıkma canını hadı neselı ol

saol canım inş. görürüz bebeklerimizi elimde deil rahat olamıorum çok istiorum bebeğimi:KK43: haber ver doktora gidince...

kızlar bugün kanamam oldu hastanede bebeğimin öldüğünü öğrendim.yarın sabah kürtaj olucam. çok kötüyüm:KK43:(((((

MERHABA KIZLAR ÖNCELİKLE BİRBİRİNİZE DESTEK OLMANIZ GERÇEKTEN COK GÜÇ VERİCİ , bBU GÜNLERD E BEN KENDİMİ COK GÜÇSÜZ HİSSETTİĞİMDEN SİZİN DESTEĞİNİZE YORUMLARINIZA İHTİYAÇ DUYUYORUM . TABİKİ SİZLER TECRÜBELİ BİRER ANNE VE ANNE ADAYISINIZ . BEN DAHA HİÇÇ BİR FİKİR SAHİBİ DEĞİLİM SÜPRİZ BİR ŞEKİLDE GECİKME VE GÖĞÜS ARISI ŞİKAYETİ İLE ARKADAŞIMIN ZORUYLA TEST YAPTIM ,POZİTİF ÇIKTI . ENSON ADET DÖNEMİM 18 NİSAN 2009 . SEVİNDİM TABİKİ BUGÜN DR YE GİTTİM . KESEYİ GÖREMEDİ VE BUNUN ÜZERİNE OLASILIKLAR DAN BAHSETTİ DIŞ GEBELİK GİBİ . BUGÜN VE AKABİNDE PAZARTESİ KAN TESTİ İSTEDİ COK MORALİM BOZUK . BÜTÜN AKSİLİKLER BENİMİ BULUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM . BEN KAÇINCI HAFTADA OLMALIYIM ? KESE KAÇ HAFTADA OLUŞUR. BU DURUM NORMALMİ.

kızlar bende 3 haftalık hamileyken doktora gittim keseyi gördü. 3 hafta sonra gel dedi tahminen 3 haftalık kesin bişey diyemem dedi. geçen cuma bebeği görme heyecanı içinde yeniden doktora gittim fakat kesede bebek görünmüo doktorum tahminimizden küçük olabiir bir hafta sonra tekrar bakalım dedi. çok üzüldüm boş gebelk olmasından çok korkuyorum. bebeğini geç gören 6. 7. haftada gören varmı???

Ben 5. haftada gittiğimde kese görünmedi, dr. dış gebelik olabilir dedi,hepinizin duyduğu endişeleri duydum bende,7. haftada gittiğimde kese-bebek-kalp atışını duydum çok şükür.

merhaba kızlar öncelikle birbirinize destek olmanız gerçekten cok güç verici , bbu günlerd e ben kendimi cok güçsüz hissettiğimden sizin desteğinize yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum . Tabiki sizler tecrübeli birer anne ve anne adayısınız . Ben daha hiçç bir fikir sahibi değilim süpriz bir şekilde gecikme ve göğüs arısı şikayeti ile arkadaşımın zoruyla test yaptım ,pozitif çıktı . Enson adet dönemim 18 nisan 2009 . Sevindim tabiki bugün dr ye gittim . Keseyi göremedi ve bunun üzerine olasılıklar dan bahsetti dış gebelik gibi . Bugün ve akabinde pazartesi kan testi istedi cok moralim bozuk . Bütün aksilikler benimi buluyor diye düşünüyorum . Ben kaçıncı haftada olmalıyım ? Kese kaç haftada oluşur. Bu durum normalmi.

ben yukarda da anlattığım gibi bu olayı yaşadım,senin adetini 28 günde bir oluyor gibi hesaplatınca 5 haftalık hamile oluyorsun,aynı benim yaşadığım gibi.kan testi sonucuna göre hamileyim diye sevinip dr. Gittik ama kese görünmedi,dış gebelik varsa eğer hcg yükselmez,bende 2 defa yaptırdım hep yükseldi ama işte kese geç göründü..hayırlısı..

MERHABA KIZLAR ÖNCELİKLE BİRBİRİNİZE DESTEK OLMANIZ GERÇEKTEN COK GÜÇ VERİCİ , bBU GÜNLERD E BEN KENDİMİ COK GÜÇSÜZ HİSSETTİĞİMDEN SİZİN DESTEĞİNİZE YORUMLARINIZA İHTİYAÇ DUYUYORUM . TABİKİ SİZLER TECRÜBELİ BİRER ANNE VE ANNE ADAYISINIZ . BEN DAHA HİÇÇ BİR FİKİR SAHİBİ DEĞİLİM SÜPRİZ BİR ŞEKİLDE GECİKME VE GÖĞÜS ARISI ŞİKAYETİ İLE ARKADAŞIMIN ZORUYLA TEST YAPTIM ,POZİTİF ÇIKTI . ENSON ADET DÖNEMİM 18 NİSAN 2009 . SEVİNDİM TABİKİ BUGÜN DR YE GİTTİM . KESEYİ GÖREMEDİ VE BUNUN ÜZERİNE OLASILIKLAR DAN BAHSETTİ DIŞ GEBELİK GİBİ . BUGÜN VE AKABİNDE PAZARTESİ KAN TESTİ İSTEDİ COK MORALİM BOZUK . BÜTÜN AKSİLİKLER BENİMİ BULUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM . BEN KAÇINCI HAFTADA OLMALIYIM ? KESE KAÇ HAFTADA OLUŞUR. BU DURUM NORMALMİ.

canım bence kafana takma hemen herşeyin kötüsünü düşünme söylediğin tarihe göre bebek 5 haftalık var yok belkide geç döllenme oldu ve bebek rahme düşmedi.inşallah pazartesiye değerin yükselir ve bebeği görürsünüz

merhaba arkadaşlar
benimde 26 nisanda başlayan ve regl sandığım kanamamın sonucunda hamile olduğumu öğrendim erken gebelik dediler düşük tehlikesi varmış yatış verdiler progestan kullanmaya başladım 1 ayı geçti son adet tarihime göre 8 haftalık hamileyim ama az önce dr dan geldim ne bebeği nede keseyi görmedi kan dğerlerim sürekli yükseliyordu en son 13 mayısta 15455,54 çıkmıştı dr um ümitlenme dedi herşey allahtan pzt günü vajinal ultrasonla bakıcak ve kan değerime bakacak eğer kan değerim yükselmez yada düşerse kürtaj olacaksın dedi bi an yıkıldım sandım ama herşey allahtan yiyecek rızkı yokmuş bebişimin ama moralim çok bozuk ağlamamk için zor tutyorum kendimi ne olursa olsun kürtaj olmak ona kıymak bilmiyorum :KK43: bunu yaşayan arkadaşlar desteğinizi bekliyorum ne yapacağımı şasırdım

X