Gebelik Olabilir mi???

morumsuangel

La yükellifüllahü nefsen illa vüs'aha...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2020
65
22
Merhaba arkadaşlar;
Sizlere bi kaç sorum olucak bilgisi olanlar yazarsa sevinirim :KK66:
21 Mart pazar günü adet oldum dört gün sürüyo 27 Mart Cumartesi de rahim filmim çekildi.Bir sorun yokmuş ancak eşim sperm tahlili vericekti bazı aksilikler nedeniyle daha veremedi neredeyse bi yıl önceki tahlilinde bizim normal yolla çocuk şansımız sıfır kendisi insülin kullanıyo ve iki yıldır çocuk istememize rağmen bi defa bile olmadı...
Bugün adetime sekiz gün var sabaha karşı eşim işe gittiği için erken uyanıyorum sabaha uyandığımda dün ve özellikle bugün yataktan kalkarken aşırı derecede başım döndü ve bugün sabah bulantım oldu kasığım afedersiniz tuvaletimi yaparken çok acıdı sonra hafif ağrı oldu şuan o hafif ağrı hapsırıken öksürürken devam ediyo bu baş dönmeleri bende iki üç gündür gündüzleri de hafif şekilde
oluyodu
Ayrıca iki üç gündür koku hassasiyeti ve tiksinme durumu oldu
Acaba böyle şeyler yaşayan oldu mu yardım eder misiniz ?

Merhaba arkadaşlar;
Sizlere bi kaç sorum olucak bilgisi olanlar yazarsa sevinirim :KK66:
21 Mart pazar günü adet oldum dört gün sürüyo 27 Mart Cumartesi de rahim filmim çekildi.Bir sorun yokmuş ancak eşim sperm tahlili vericekti bazı aksilikler nedeniyle daha veremedi neredeyse bi yıl önceki tahlilinde bizim normal yolla çocuk şansımız sıfır kendisi insülin kullanıyo ve iki yıldır çocuk istememize rağmen bi defa bile olmadı...
Bugün adetime sekiz gün var sabaha karşı eşim işe gittiği için erken uyanıyorum sabaha uyandığımda dün ve özellikle bugün yataktan kalkarken aşırı derecede başım döndü ve bugün sabah bulantım oldu kasığım afedersiniz tuvaletimi yaparken çok acıdı sonra hafif ağrı oldu şuan o hafif ağrı hapsırıken öksürürken devam ediyo bu baş dönmeleri bende iki üç gündür gündüzleri de hafif şekilde
oluyodu
Ayrıca iki üç gündür koku hassasiyeti ve tiksinme durumu oldu
Acaba böyle şeyler yaşayan oldu mu yardım eder misiniz ?
Gebelik olsa bile daha adete 8 gün var hem gebelik çıkmaz hem bu anlattığınız belirtiler için çok erken. Mide bulantısı baş dönmesi falan 7.-8. Haftalarda başlıyor. İnşallah tez zamanda pozitif haberi alırsınız

X