gebelik olur mu?

Nidalee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2013
12
1
Merhaba, ben yaklasik 2 aydir qlairista adli dogum kontrol hapini adet düzensizliği icin kullaniyorum. Hic ara kanama falan gecirmedim ama ilk kutu bitince 3 günlük bi kanamam olmustu, 2. Kutu bitmek uzere. Dun esimle epey uzun bir sure birlikte olduk, esim bir kac kez dışarı boşaldı ancak ben gebelik ihtimalinden korkuyorum. Sice boyle bir ihtimal var midir?

Son düzenleme:
Merhaba, ben yaklasik 2 aydir qlairista adli dogun kontrol hapini adet düzensizliği icin kullaniyorum. Hic ara kanama falan gecirmedim ama ilk kutu bitince 3 günlük bi kanamam olmustu, 2. Kutu bitmek uzere. Dun esimle epey uzun bir sure birlikte olduk, esim bir kac kez dışarı boşaldı ancak ben gebelik ihtimalinden korkuyorum. Sice boyle bir ihtimal var midir?

Konu dışı yazıyorum ama bir DEVDAS hayranı görüyor gibiyim :))):KK9::KK9:

Merhaba, ben yaklasik 2 aydir qlairista adli dogum kontrol hapini adet düzensizliği icin kullaniyorum. Hic ara kanama falan gecirmedim ama ilk kutu bitince 3 günlük bi kanamam olmustu, 2. Kutu bitmek uzere. Dun esimle epey uzun bir sure birlikte olduk, esim bir kac kez dışarı boşaldı ancak ben gebelik ihtimalinden korkuyorum. Sice boyle bir ihtimal var midir?

:)) canım bunu kimse bilemez bende evliliğimn ilk yılında yasmin kullandm ve biraz zor hapları kullanıyorken hamile kalman .ama her zaman bi risk vardır.Allah ısterse olur

Yaa epey de utaniyorum soylerken bunlari ama esimin penisi normalden cok uzun ve kronometre tuttuk 50 dakikadan fazla icimde kaldi 2. bosalmadan sonra. Gercekten endiseliyim. Henuz adet olmadim daha gunu gelmedi, 1 haftasi falan var daha tahminen. Zaten duzensiz cunku.:KK14::44:

Yaa epey de utaniyorum soylerken bunlari ama esimin penisi normalden cok uzun ve kronometre tuttuk 50 dakikadan fazla icimde kaldi 2. bosalmadan sonra. Gercekten endiseliyim. Henuz adet olmadim daha gunu gelmedi, 1 haftasi falan var daha tahminen. Zaten duzensiz cunku.:KK14::44:

Eşin nereli ya sulak memleketmi :)

Doğum kontrol hapı kullanırken kanama bile görmeyebilirsiniz ama devam edeceksiniz kanama beklemeden yedinci gün ilaca devam etmelisiniz.

İhtimaller düşük değilmi sizce? Hem dışarı boşalma hem doğum kontrol hapı birde penis büyüklüğüne gem vurulmuşkii..

Şüphe ettim..

Eşin nereli ya sulak memleketmi :)

Doğum kontrol hapı kullanırken kanama bile görmeyebilirsiniz ama devam edeceksiniz kanama beklemeden yedinci gün ilaca devam etmelisiniz.

İhtimaller düşük değilmi sizce? Hem dışarı boşalma hem doğum kontrol hapı birde penis büyüklüğüne gem vurulmuşkii..

Şüphe ettim..

Hani spermin yumurtaya ulasacagi yolu kisalttigi icin ondan bahsettim. Umarim olmaz cunku hic hazir degiliz. Allah isteyenlere versin, bize sonra sira gelsin :KK1:

yok tatlım olmaz zannetmiorum

Hakkat oyle. Shahrukh :KK16::KK16::KK16:

Adamım benım O yaaa :KK52: hergun ne kada Hınt fılmı varsa ızlıyorum vallahı Dublaj veya altyazı hıc farketmez. Ezberledım gariii :KK52: bırgun param olursa Hındıstana gıdıcem sırf o kıyafetlerınden(SARİ) almak ıcın .

wowwwwwwwwwwww :KK1::KK1::KK1::KK1: 50 dakika ıcınde mı kaldııııııııı :KK76::KK76::KK76::KK76: kız fenalık gelır bana ayyyyy o kada uzun :KK1: kronometreyı nıye tuttunuz onu anlamadım sımdı?

wowwwwwwwwwwww :KK1::KK1::KK1::KK1: 50 dakika ıcınde mı kaldııııııııı :KK76::KK76::KK76::KK76: kız fenalık gelır bana ayyyyy o kada uzun :KK1: kronometreyı nıye tuttunuz onu anlamadım sımdı?

Hehehenbizim boyle tuhaf huylarimiz var da ne kadar surecek diye merakimizdan tuttuk genelde biz bi basladik mi birakamiyoz da :KK9::KK17::KK17:

epey uzun derken biz saniyeye muhtacız ya :26:

X