Gebelik öncesi folik asit markası ne oňerirsiniz

Hillly

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
88
20
30
Nasipse düşünüyoruz bikac ay sonra da marka olarak folikasitte hangisi iyidir

Gebelik öncesi bence diğer vitaminleri de ihmal etmeyin, mesela benim d vitamini seviyem çok düşük çıktı. Öncesinde takviye kullanmadığıma pişman oldum.

onun dışında folidoce kullanıyorum.

Doktor bana gebyfoll vermişti 60lık 20 gündür kullanyrm. Bebek calışması devam ediyor :) bebek icin önemli folikasit. Kullan sende mutlaka
Vücutta depolanımiyor ya neden önce kullanılıyor peki

Vücutta depolanımiyor ya neden önce kullanılıyor peki
Hamilelikten önce ve hamilelik boyunca alınan folik asit takviyesinin, bebeğin omurgasında ve beyninde oluşabilecek hasarlara karşı koruyucu olduğu biliniyor. Özellikle hamileliğin ilk haftalarında folik aside duyulan ihtiyaç artar, çünkü bebeğin beyin ve spinal kord gelişimi 3. ve 4. haftalarda olur.

Internetten aldım bu yazıyı ki doktorlarda aynisini söylüyo, zaten bebegini sen 3. 4. Haftalarda ögreniyosun en az o kadar oluyo bebk biliyosndur sende. Youtbeda banu ciftci var o kadar guzel anlatiyoki hergün tekrar tekrar dinliyrm onu. Dinlemeni tavsiye ederim :)

Hamilelikten önce ve hamilelik boyunca alınan folik asit takviyesinin, bebeğin omurgasında ve beyninde oluşabilecek hasarlara karşı koruyucu olduğu biliniyor. Özellikle hamileliğin ilk haftalarında folik aside duyulan ihtiyaç artar, çünkü bebeğin beyin ve spinal kord gelişimi 3. ve 4. haftalarda olur.

Internetten aldım bu yazıyı ki doktorlarda aynisini söylüyo, zaten bebegini sen 3. 4. Haftalarda ögreniyosun en az o kadar oluyo bebk biliyosndur sende. Youtbeda banu ciftci var o kadar guzel anlatiyoki hergün tekrar tekrar dinliyrm onu. Dinlemeni tavsiye ederim :)
Vücutta depolanımiyor ya hani saçan geldi birkaç öncesinden kullanmak sağol canım bakarım

Max regenesiz bunu kullananda çok fazla bende başladım nerdeyse 1aydır hadi hayırlısı😘

X