Gebelik planlamasında röntgen çektirenler

Canan7954

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
623
150
35
arkadaşlar iyi akşamlar bebek istiyorum fakat kafamı kurcalayan bir şey var ben bir buçuk ay önce akciğer röntgeni çektirdim 2 kez üstüne adette gördüm fakat benden sonra eşimde röntgen çektirmiş 3 hafta oluyo acaba bi sıkıntı olur mu doktora gitmek de istemiyorum sırf bunu sormak için bu durumu yaşayanınız veya soranınız var mı???

arkadaşlar iyi akşamlar bebek istiyorum fakat kafamı kurcalayan bir şey var ben bir buçuk ay önce akciğer röntgeni çektirdim 2 kez üstüne adette gördüm fakat benden sonra eşimde röntgen çektirmiş 3 hafta oluyo acaba bi sıkıntı olur mu doktora gitmek de istemiyorum sırf bunu sormak için bu durumu yaşayanınız veya soranınız var mı???
Sıkıntı olmaz.

http://www.mumcu.com/hamilelik-ve-rontgen/
Burada yeterli bilgi var sanırım.

Doktoruma gittim en sonunda erkekte sperm yenilenmesi 6ay sürüyormuş bir ay bekle dedi doktor sperm kalitesi bozulmuş olabilir dedi Ne diyelim nasip

X